Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Colonix tapasztalatok

Brüni
Létrehozva: 2006. augusztus 18. 12:27

Sziasztok!

  Szeretnék olyan emberkéket találni, akik használták/ják a Colonix nevü szert és tudnának nekem a kérdéseimre válaszolni!

Előre is köszi!!!!

Szép napot!

Brüni

 

 

 

  1. ALE
    ALE
    2014. augusztus 18. 15:3412.
    Szia Brüni! Én használtam évekkel ezelőtt, megelőzés cséljából. Mert úgye ha nem használ remélhetőleg nem is árt, akkor nekem ez a termék nem hozott ki semmit, pedig 3 hónapig csináltam a kurát. Nem tudnék neked ezzel kapcsolatban se+se- dolgot írni. Viszont augusztus elején elmentem háziorvoshoz mert kb 3 hónapja mindig teltség érzetem van, felpuffadok, és a pukizás is nehezen megy. Elmentem bio boltba pénteken mondtam a z eladónak béltisztítást szeretnék , meg úgye már előtte bújtam a netet ezzel kapcsolatban. Vettem 2 fajta teát aminek az ára nem érte el külön külön az 1000 ft, és miútán mondtam a hölgynek túlajdonképp a béltisztitást szeretnék ,erre a hölgy akkor miért nem visz útifű maghéjat. Jó viszek én azt mondja nagyon jó a teák neve naturstar salaktalanitó a másik mecsek tisztító. Na én szonbaton elkezdtem egy léböjt kurát. Ma reggel el mentem wc re, és én rendszeresen nézem a székletem hát el kell mondjam amit láttam kicsit meglepett. Mert láttam rendes normális székletet , és emelett olyan dolgot amit ha megnézel a colonix oldalán ott vannak azok a dolgok amik kijönnek az emberből, hát belőllem is ilyen távozott csak nem volt olyan hosszú. Ha van kérdésed ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok, és képeket is tudok mellékelni. ha gondolod. Ui. egyszóval mondhatom filléres dolgokból jött ki ez a gané és nem 60 ezer ft-ból mint anno én fizettem.  üdv. Ani
    előzmény:
    Brüni (1)
    2006-08-18  12:27
  2. 2011. május 5. 13:3111.

     

    Szia, 

     

    sajnálom, ha ilyen tapasztalataid vannak, de nekem az összes Rostkiegészítő közül amit kipróbáltam, a Colonix Rost ízlett a legjobban. Én mindig baracklébe vagy körtelébe kevertem el, így kifejezetten kellemes volt az íze. Sajnos az összes rostitalnak ilyen az állaga, de szerintem nem is ez a fontos hanem az, hogy belül milyen tisztítást végez és milyen jót tesz az emésztőrendszernek.

    előzmény:
    lovapaci (10)
    2011-03-21  11:01
  3. 2011. március 21. 11:0110.

    Szia!

     

    Hogy tudtad meginni a szert??? Nekem ugyanis nem ment le. Undorító volt az állaga és a szaga is.  

    előzmény:
    banánpuff (3)
    2006-08-18  14:06
  4. 2006. augusztus 21. 22:379.

    A reklamok alapveto jellegebol adodik, hogy csak a legjobbakat irjak, meg meg annal is jobbakat. Minden nyelven.

    A dupla vak proba, a klinikai kiprobalas elfogulatlan orvosk munkaja, az ami objektiv lenne. erdekes, hogy ilyet nem talalsz sehol. Vajon miert?

    előzmény:
    Cancan (8)
    2006-08-21  22:20
  5. 2006. augusztus 21. 22:208.

    persze ő a negativ reklám

    van ezer forum róla, ha tudsz angolul, mindenhol csak a legjobbakat írják...

     

    üdv

    előzmény:
    Brüni (7)
    2006-08-21  08:23
  6. 2006. augusztus 21. 08:237.

    Sziasztok!

    Mindenkinek köszönöm a hozzászólást!! A pozitív és negatív véleményeket is.

    Úgy gondoltam eddig, hogy kipróbáljuk, de most elbizonytalanodtam.  

    Az az igazság, ha rólam lenne szó, egye kutya megpróbálnám, de a 16 éves fiammal nem nagyon szeretnék kísérletezni.  

    Azt szeretném megtudni, hogy akinek használt, milyen betegségre szedte és milyen eredménnyel.

     Aki pedig negatív véleményt mondott, tapasztalatból írta, amit írt?

    Előre is köszi!

    Brüni

     

    előzmény:
    banánpuff (3)
    2006-08-18  14:06
  7. Torolt_felhasznalo_101683
    Torolt_felhasznalo_101683
    2006. augusztus 19. 15:166.
    Sziasztok!

    Szerintem jó lenne befejezni ezt a vitát, bár ahogy elnézem, szinte az össze s topikban ez megy. Szóval engem is érdekelne egy-két megfogható(!) vélemény erről a készítményről. Tehát nem az hogy 100-ból 99 embernek bevált, meg nekem is bevált, meg nekem is, hanem konkrétan, hogy hat, mik a mellékhatások, ha nem vált be, miért nem, meg ilyenek.

    Előre is köszönöm mindenkinek.

    Üdv:
    Zita
    előzmény:
    Brüni (1)
    2006-08-18  12:27
  8. 2006. augusztus 18. 14:405.
    Szedtem 3 hónapig, utána kérdeztem meg az orvost mi a véleménye a termékről. Csak 3 hónapig ajánlják. Nekem segített a termék. :-) 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2006-08-18  14:36
  9. 2006. augusztus 18. 14:384.
    Kisebb dózisú keserűsó van benne, az hajt meg.
    Egyáltalán nem értem, hogy a Fogyasztóvédelmi FF miért nem tud közbelépni.
    A másik termékükben jód van, azt pedig nem szabad üpre szedni a pajzsmirigy miatt.
    Hajhajtásra változatos termékeket kell szedni felváltva.
    Ajánlom a Kutyabengekérget , Eredeti olasz Tamarine lekvárt. Nem okoz alhasi vérbőséget. :-)  
    előzmény:
    Brüni (1)
    2006-08-18  12:27
  10. 2006. augusztus 18. 14:063.

    Sziasztok!

    Én használtam, kérdezzetek!

    előzmény:
    Brüni (1)
    2006-08-18  12:27
  11. Torolt_felhasznalo_646235
    Torolt_felhasznalo_646235
    2006. augusztus 18. 13:092.

    Én is szeretnék.... Nekem is nagyon vonzo a Colonix honlap, de fuggetlen velemenyekre, tapasztalatokra volnek kivancsi!

     

     

    előzmény:
    Brüni (1)
    2006-08-18  12:27

Címlap

top