Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barcza Katalin: A kapu

Torolt_felhasznalo_903584
Torolt_felhasznalo_903584
Létrehozva: 2006. december 23. 23:27
Megvettem a gyereknek, elolvastam, beleszerettem...
Olvasta rajtam kívül még valaki?
Úgy gondolom, rátaláltam az évtized legjobb gyerekkönyvére!
Ha olvasta más is, szeretném, ha megosztaná velem véleményét!
  1. Torolt_felhasznalo_903584
    Torolt_felhasznalo_903584
    2006. december 25. 00:324.
    Abban segít ez a könyv, amire talán nem csak minden gyereknek, de nekünk, felnőtteknek is a legnagyobb szükségünk van: megtanít hinni, hogy képesek vagyunk elérni, megcsinálni mindent, amit igazán szeretnénk. Hogy az, ami ebben akadályoz, az legtöbbször bennünk van, s ha ezt leküzdjük, miénk a siker. És egy rövid idézet:
    "Erős, mély, mesélő hangja ismét magával ragadott, s én megbűvölten figyeltem
    - Mert mindegyikünknek falak állnak a lelkében, fiam. Falak, melyek félelemből, csalódásokból épültek, s melyek útjában állnak az örömeinknek. De minden falon ott van a kapu is, csak meg kell találni és át kell rajta lépni. Át kel lépned önmagadon, saját félelmeid kapuján, és semmi nem gátol többé, hogy elérd, amit szeretnél.
    A fanyar, fűszeres illat mintha erősebben lebbent volna meg a levegőben, átitatott mindent, még Malvinka anyó szavait is. Kakukkfűillatú, légnemű szavak vettek körül, s akarták, hogy figyeljek rájuk és értsem őket.”
    előzmény:
    korall (2)
    2006-12-23  23:52
  2. 2006. december 23. 23:563.
    Szia.
    Én megvettem a lányomnak Karácsonyra, remélem tetszeni fog neki.
    Boldog Karácsonyt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903584 (1)
    2006-12-23  23:27
  3. 2006. december 23. 23:522.

    Írsz egy kicsit bővebben a könyvről?

    Én is szeretek olvasni és szerencsére a gyerekeim is.Szóval érdekelne.......mert még nem hallottam róla....Aztán ha elolvastam,megosztom a véleményem is veled szívesen.. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_903584 (1)
    2006-12-23  23:27

Címlap

top