Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr Versényi Tibor

Torolt_felhasznalo_636995
Torolt_felhasznalo_636995
Létrehozva: 2008. szeptember 1. 21:36

Új nógyőgyászt keresgélek,és eddig őt találtam szimpatikusnak.

Tud valaki valamit róla?

Ja,és az árairól semmi nem találtam. Az is érdekelne.

Köszi előre is!

  1. 2022. január 3. 21:1716.

    Vélemény "Dr" Versényi Tibor -ról? SEMMI JÓ!!


    Jellemzői: pökhendi, nagyképű, türelmetlen és lekezelő (az asszisztenseivel egyetemben). Többen sírva jönnek ki tőle!!


    Minimális felvilágosítást ad, semmit nem közöl.


    Nem orvosnak való, nem tud emberekkel bánni.


    Én kb 5-6x voltam nála, mindig ugyanaz a cirkusz, többet soha!!


    Valószínűleg csak a pénzt várja, remélem egyszer valaki feljelenti vagy/és bejelentést tesz az Orvosi Kamaránál erről a stílusról és színvonalról!!


     

  2. 2019. november 22. 13:2315.

    Dr. Versényi Tibornál jártam, hogy megállapítsa a terhességem (harmadik terhesség). Kérdezi, hogy van-e már beutalóm 12. hetes kombinált teszre. Mondtam, hogy Nifty-t szeretnék csináltatni. Nem tudták mire szűr a Nifty ezért elkezdték a témát guglizni az asszisztensével. Én ott álltam, ők meg olvasták fel az első cikket amit a google felhozott "aszondja Downkór, Edward szindróma és Patau kór". Az asszisztens és a doki egyszerre nézték a monitort. Kérdezi az asszisztens, hogy az Edward szindrómások hogy néznek ki? Oh hát tekerjünk lentebb, nincs fénykép? Nincs sajnos. És a Patau szindrómások? Erről külön nyitottak egy cikket, ahol taglalták, hogy kromószóma rendellenesség, szívproblémák, nincs túlélési esély, és az asszisztens csak nyomta, hogy nézzenek már róla képet, hogy néz ki egy Patau szindrómás csecsemő. A "doktor úr" elkezdte letekerni a cikket ahol a cikk végén volt egy OTP-s malacperselyes reklám, ahol a ő rámutat a malacra, hogy "biztos így-e "röff-röff"" horkantotta és elkezdtek hahotázni. Ezután valami terhességi csíkokra való krémet akart nekem eladni.


    Nem tudom melyik a legfelháborítóbb, az emberi oldala, hogy egy tapintatlan paraszt vagy, hogy nőgyógyász létére nincs tisztában az alapvető terhességi szűrésekkel. Az, hogy közben próbál zsebből eladni még jobban alátámasztja, hogy etitkátlan és gusztustalan a hozzáállása.

  3. 2018. október 19. 17:4514.

    Csak azért regisztráltam, hogy megírjam a véleményemet a doktor úrról. Először is nagyon sajnálom, hogy a fent olvasott kommentekre nem hallgatva elmentem akut panasszal a doktorhoz. Remélem más nem követi el ezt a hibát. Felháborító amit tapasztaltam: a higiénia hiánya (nem cserélték ki az alattam levő egészségügyi papírt a kezelő székben, remélem nem hoztam haza valami plusz fertőzést ennek köszönhetően) a kéz minimális csapvízzel történő megnedvesítése, a 10perces vita, hogy mit keresek egyáltalán nála, a vizsgálat hiánya (kenetet nem vett, az ujjával “megállapította”, hogy van egy kis folyás) illetve a diagnózis teljes hiánya (konkrétan nem mondta meg,hogy mi a bajom!!!) , a fogamzásgátlómat hiába kértem, nem írta fel. Érthetetlen, hogy ilyen orvos hogy praktizálhat egyáltalán?! Óva intek mindenkit a felkeresésétől!!!!

  4. 2012. március 11. 09:3313.

    Én sem tartom korrekt orvosnak.. Tartózkodási helyem a 13. kerület, így gondoltam egyáltalán nem lesz probléma ha egy kerületi orvost keresek fel. 5 hetes kismama vagyok, nagyon boldogan indultam el az első vizsgálatra, h majd megállapítja a doktor úr, h terhes vagyok és minden tök jó lesz.. ezek után belépek a rendelőbe, kérdezi mi a problémám, mire én elmesélem fülig érő vigyorral, h azt hiszem kisbabám lesz.. a következő mondata: már megint egy terhes... (tessék???) meg mit keresek itt, nem ebben a kerületben lakom, meg tartózkodási hely szerint nem ide tartoznék, hanem a kerület másik sztk-jába.. és , h velem már nem akar foglalkozni..  (sírógörcs rajtam). Nagy nehezen ultrahang és elküld laborra és ekg-ra! Semmit nem közöl, nagyképű, pökhendi.. nem is tudom visszamenjek e hozzá. Örülnék, ha vki tudna információt adni a kerületi orvosokról, nagyon fontos lenne, mert egy ilyennel nem szeretnék vesződni az elkövetkezendő 8 hónapban!!

    Előre is köszönöm a segítséget! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2012. február 26. 10:5912.

    Nekem egy (igaz már múlófélben lévő) herpesz fertőzést nem ismert fel!!!! Azt mondta, h "nem tudom, lehet volt ott egy kis gyulladás, kenje esetleg egy kis canesten krémmel". Másnap egy bőrgyógyász mondta h herpesz, 1 gyógyszert, és 2 kenőcsöt írt fel rá...

    Arra jó, h receptet felírjon,de ennél komolyabb ügyben nem mennék hozzá többet!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_136550
    Torolt_felhasznalo_136550
    2010. március 28. 18:1911.

    Sajnos nekem is nagyon rossz tapasztalatom van vele.Érdektelen,felületes (a nővér figyelmeztette hogy bizonyos vizsgálatokat el kellene végezni) nem kommunikál,úgy kell belőle kiszedni mindent.
     A kezét vizzel nedvesiti ezért a vizsgálat fájdalmas,aztán rádszól a barom hogy ne ugrálj(a zselé a magánrendelésen végzi????) Mindenféle bicuccokkal kufárkodik feketén, adómentesen.Nagyivben kerülendő.Mellesleg az intézményvezető főorvos nem tudja hogy a nőgyógyászaton mi folyik????????

    előzmény:
    kiskert1 (10)
    2010-02-04  23:49
  7. 2010. február 4. 23:4910.

    nagyon nem ajánlom.

    a Dr Úr számonkéri rajtad mint rendes TB fizetőn h miért mersz a általános szakrvosi rendelésén "csak úgy" megjelenni, majd jön egy cseppet sem gyöngéd viszont fájdalmas és rettentő felületes rákszűrés ahol te magad figyelmezteted h talán a rákszűrésbe a mellrák szűrése is beletarttozik.....hümmm...hümm.. jó..jó... tapicskolás oda sem nézve...ok.felültözhet..... ezek után azért a biztonság kedvéért pókerarccal elad neked egy "hiperszuper" betétet amit "csak nála lehet kapni, mert a gyógyszertárak hamisítják"....1500 HUf lesz...még elmondanád egyéb kérdéseidet/problémáidat amire rá sem hederít...

    összességében a valaha volt legrosszabb nőgyógyászati élmény.... ja, és amikor visszamész a leletért-amire több mint 1 hónapt vársz- közli h azt Ő nem fogja kinyomtatni, max szóban megtudhatod az eredményt....(megint csak hiába fizetsz TB-t)....

    persze aki a magánrendelésére megy, azzal ilyen nem történhet meg - ismerek olyat, úgy más a stílus...

    óóóóriási csalódás: a magam részéről pont azért próbáltam ki a Dr Úrat mert akupunktőr, bioenergetikus stb. és azt gondolná az ember h aki nyitott az alternatív gyógyászatra az egyszerűen "emberibb" lesz vagy van még benne némi elhivatottság a szakmája iránt.

    DEHOGY.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_394523
    Torolt_felhasznalo_394523
    2009. augusztus 25. 11:559.

    Én ma jártam nála, nagyo rendes volt. Sztk rendelésre mentem, bejelentekzés nélkül, kiültem a soromat, nem fizettem egy fillért sem senkinek.

    Igaz, nem egy szószátyár típus, de szerintem egy nőgyógyásznak nem is kell annak lennie. Bármit kéreztem tőle, készségesen válaszolt, tanácsokat adott, stb. Szóval örülök, hogy nem hallgattam a fórumra, és mégis hozzá mentem. Három hét múlva megyek az eredményemért, amjd akkor is beszámolok. Üdv.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_394523
    Torolt_felhasznalo_394523
    2009. augusztus 25. 11:518.
    Én ma jártam nála, nekem semmi gondom nem volt vele. Igaz, nem egy szószátyár típus, de szerintem egy nőgyógyásznak nem is kell annak lennie. Bármit kérdeztem tőle, arra szépen válaszolt. Nm tudom nektek mi volt vele a gondotok, de örülök, hogy nem a fórum alapján döntöttem. Üdv.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 12. 09:167.
    nekem ő az orvosom, nála is szültem,meg vagyok vele elégedve,sajnálom ha másnak rossz avolt a tapasztalata
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_636995
    Torolt_felhasznalo_636995
    2008. szeptember 4. 11:436.
    Hát köszönöm az infókat. Nem jött meg a kedvem,hogy ezt az orvost válasszam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. szeptember 2. 11:075.

    Szia!

     

    Én évekkel ezelőtt hozzá jártam a sztk-ba nem volt kedves soha mindig le... ha vmit nem csináltam.

    Voltam nála 1x a Péterfybe akkor kicsit kedvesebb volt mivel kapott pénzt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636995 (1)
    2008-09-01  21:36
  13. Torolt_felhasznalo_478993
    Torolt_felhasznalo_478993
    2008. szeptember 2. 08:414.

    Szia Esz!er!

     

    Én nála szültem nemrég, szerintem kedves és jó orvos. Most is majd hozzámegyek vizsgálatra. Ha kell még infó róla priviben megírom.

    Őzi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636995 (1)
    2008-09-01  21:36
  14. 2008. szeptember 2. 05:433.

    Nekem se volt a zsánerem :-) De szerencsére csak 2szer voltam nála. Konkrétan bunko nem volt, de kb. semmilyen nem volt.... Mondtam neki vacakol a mensim, sokat kimaradt, közölte terhes vagyok. Mondtam kizárt, ahhoz más is kell, ami akkor épp nem volt.  De ő azért megvizsgál. Megvizsgált... Közölte nem vagyok az. Mondtam tudom.  Fizettem a vizsgálatért....

    Asszem ez volt az utolso talink :-) Ja merthogy azt nem állapította meg miért késik, nem kért további vizsgálatokat, azt mondta megesik....

    előzmény:
    aurora24 (2)
    2008-09-01  22:46
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. szeptember 1. 22:462.

    uppsz..jártam hozzá sztk-rendelésre..elég pokróc stílusa van..nem is lógtak fürtökben a rendelési ideje alatt a váróteremben..

    szóval ha engem kérdezel, akkor én nagyon nem javaslom..de ízlések és pofonok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636995 (1)
    2008-09-01  21:36

Címlap

top