Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magánorvost keresek

nadrika2
Létrehozva: 2008. október 12. 11:48

sziasztok!

nem tudom, van-e ilyen magyarországon, de nekem egy magán gyerekorvosra lenne szükségünk Budapesten vagy környékén.

a mostani dokink a legjobb a környéken mindnenki szerint, már váltottunk úgy jutottunk hozzá, ő ki is jön a kisgyerekhez, hétközben (és zsebre is teszi érte a pénzt) de hétvégén nem, az ügyelet itt nálunk szinte elérhetetlen és rossz hírű. olyan gyerekorvost keresek, aki tényleg kijön vagy vihetem hozzá éjjel is, hétvégén is, nem érdekel, bármenniyt kér érte. van ilyen?

  1. 2019. szeptember 30. 12:4310.

    Szia. Lehet, hogy ők tudnak segíteni a megfelelő megtalálásában: https://LYB.HU.

  2. 2008. október 12. 12:489.
    ...dzsudozott...
    előzmény:
    Caithleen (8)
    2008-10-12  12:42
  3. 2008. október 12. 12:428.

    Azert lehet, hogy (remelhetoleg) naluk nem annyira komoly a helyzet. Egyik legjobb baratnom kisfia szuletett szivproblemaval (most 9 evesen meg is operaltak), de o jart bolcsibe/oviba is, sot dzudozott oviskoraban, viszonylag teljes eletet el, ha nem is lehet elsportolo belole.

    O volt igy, hogy minden kisebb fertozesnel terdelorajtban kellett allni a szuloknek, hogy kell-e antibiotikum, vagy nem. De homeopatiaval szinte teljesen ki tudtak vedeni, hogy ne kelljen adni.

    Eleve hosszabb gyes is jart nekik, de ennek ellenere jart a kisfiu kozossegbe, mert szerette.

    előzmény:
    mocli (7)
    2008-10-12  12:36
  4. 2008. október 12. 12:367.

    Hát igen, jobb ha nem viszed sehová. Ha közösségbe megy az is rizikós. Ha ennyire beteg akkor az a legjobb ha magántanuló lesz. Talán akkor nem ferteződik meg semmivel.

     

    Szerencsére az én lányom nagyon edzett, szinte sosem beteg, a doktornő pedig elérhető a mobilján bármikor. Neki nem kell fizetni semmit azért ha kijön, azt mondta ez indokolt esetben jár egy gyereknek térítés mentesen. De rendelés alatt nem szívesen megy ki.  Egyszer hívtam fel vasárnap vidékről és tanácsát kértem, de kijönnie nem kellett egyszer sem. 

    előzmény:
    nadrika2 (4)
    2008-10-12  12:25
  5. 2008. október 12. 12:346.

    Esetleg nem lehet, hogy ket orvossal veszed fel a kapcsolatot, igy biztositva, hogy egyikuk elerheto legyen, ha a masikuk, aki ismeri a kicsit nem is?

    Ez teljesen ertheto, hogy nem szivesen rohangalnal vele korhazba, en is igy voltam a kisfiammal, pedig o nem is rizikofaktoros semmilyen szempontbol.

    előzmény:
    nadrika2 (4)
    2008-10-12  12:25
  6. 2008. október 12. 12:295.

    Ez azert nehez ugy, szerintem, mert ha hozzad kimegy ejjel is, hetvegen is, akkor valoszinuleg a tobbi betegehez is, na de akkor mikor pihen, regeneralodik, ha elvileg BARMIKOR  elerheto? Azert az orvosok sem superman-bol vannak, szukseges, hogy valamikor " le tudjak huzni a redonyt", ejszaka, ugyeletmentes hetvege nekik is jar, hidd el, ez nem penz kerdese. Ilyenkor veszik at az ugyeletes kollegak a stafetat.

     

    De azert lehet, hogy szerencsed lesz. Kivanom, hogy megoldodjon.

    előzmény:
    nadrika2 (1)
    2008-10-12  11:48
  7. 2008. október 12. 12:254.
    szívbeteg és emiatt minden fertőzés rizikós nála. azt meg, hogy minden esetben a kórházba vigyem, azért nem ó, mert ott is potenciálisan bármit elkaphat, és lehet hogy elég lenne hogy orvos látja és megmondja vigyem e vagy ne.
    előzmény:
    mocli (3)
    2008-10-12  12:19
  8. 2008. október 12. 12:193.
    Mi baja a kicsinek hogy ennyire fontos hogy kimenjen éjjel nappal vasár- és ünnepnapokon is?
    előzmény:
    nadrika2 (1)
    2008-10-12  11:48
  9. 2008. október 12. 12:042.

    én a XI. ker. Villányi úton tudok egy ilyen rendelőt, de sajnos, elérhetőséget nem.

    van egy nevem viszont, megy priviben, ő, ha jól tudom,a  XII. ker-ben van.

    előzmény:
    nadrika2 (1)
    2008-10-12  11:48

Címlap

top