Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

842 hozzászólás
  1. 2019. december 1. 21:38842.

Sziasztok! Van valaki Győr környékéről? 55 éves vagyok, sajnos magányos!

2. 2019. november 25. 19:21841.

Szép estét! Igaz Barátnőt szeretnék. 40 éves múltam,élőben sajnos nincs Barátnőm. Elsősorban Egri vagy Eger környékén lakó nőt keresek,akivel később lehet közös programot csinálni. Szeretek netezni,sétálni kirándulni és zenét hallgatni. Szeretem az állatokat. Írjatok bátran.  Tünde     ilon11@citromail.hu 

3. 2019. november 25. 11:00840.

Sziasztok!

A rengeteg munka miatt a régi barátnőim mind-mind elszéledtek. Keresek egy kellemes társaságot, akivel nyugodtan össze lehet egyeztetni egy mozit, egy bulit, akár egy csajos otthon filmezős estét, férfiak nélkül. Az érdeklődési köröm nagyon tág, így szivesen beszélgetek bármilyen témáról. 

Ha egy kedves megbízható barátnőt keresel, aki mégsem fog a nyakadon lógni, de bármikor számíthatsz rá, keress bizalommal. Leginkább messengeren lehet elérni. Pesti vagyok, azt elfelejtettem leírni :)

19 | Theodora Kanalas

4. 2019. november 23. 17:04839.

Sziasztok! 33 éves nő vagyok, Pécsen élek. Szeretnék korombeli nőkkel csevegni, kávézni, bulizni stb😊 Sajnos a barátságaim megkoptak és magányos vagyok😔 Ha szeretnél barátkozni kérlek írj a katyusa86@gmail.com-ra😊

5. 2019. november 13. 07:53838.

Sziasztok!

31 éves vagyok, Budapesten élek és dolgozom, nem vérbeli pesti vagyok, így nem volt/van ismerősöm itt. Szeretek túrázni, biciklizni, olvasni, bulizgatni (elektronikus zene-trance, techno, progressive előnyben). Keresem csaj(ok) társaságát, akikkel hasonló érdeklődési körökkel rendelkezünk, akikkel lehet jókat dumálni, kikapcsolódni, új dolgokat kipróbálni. 173/75, szőkésbarna haj, átlagos kinézet. 

mary8829@freemail.hu

6. 2019. november 9. 21:42837.

Sziasztok! 😊

Szombathely mellett lakok 24 éves lány vagyok, keresek igazi barátnőt/barátnőket keresek! 
    Sajnos akik “megmaradtak” nekik barátjuk van es nincs idejük rám ami nekem elég rossz, mert egy elég nehéz idoszakomat elem át! Olyan barátnőt keresek akiben igazán megbízhatók mert sokat csalódtam (ahogy most is)!! 
    De a lényeg szeretek utazni bulizgatni sétálni .barmit..és persze lelkizni 😁 

ha szeretnél írj , azok is írhatnak akik nem ide valósiak beszélgetes is jól esne 🙂

peto18@citromail.hu

7. 2019. november 9. 21:38836.

Sziasztok!

26 éves vagyok, Budapesten, Csepelen lakom. Sajnos a barátaim valahogy kikoptak életemből, főleg költözés miatt. Meglepő módon új barátnőt keresek :"D Szeretek olvasni, túrázni, most programozni tanulok a szabadidőmben. 2010 fele vitte el a lelkem a 9gag :D Alapvetően viccesnek tartom magam csak kevesen értékelik a humorom :D Nem igszán tudom mit kellene még írnom, de ha ennyiből is szimpatikus vagyok akkor a hegyitunde25@gmail.com-ra íj :)

https://9gag.com/gag/a7wwBXw

8. 2019. november 4. 15:25835.

Sziasztok!

Budapesti,14 éves lány vagyok ^^

Barátnőt/Barátnőket keresek!

Egy kis ismertető rólam:                        Animés,Imádok rajzolni,szeretem a mochit :3 Néha cosplayezek. Zenestílusom: Rock,Metál és igazából más egyebet is szívesen hallgatok 🥰 Nagy kedvenc a Nightcore 😍

Olyan barátnőt keresnék aki szeret lelkizni,megértő,megbízható..és ez persze mind kölcsönös lenne 🥰🥰🥰

Hogy miért vagyok itt? Elég antiszociális vagyok..nem sok embernek tudok megnyílni..zárkózottnak nevezném magam..viszont nagyon szeretek hülyülni és minden más vicces dolgot csinálni 😂❤

9. 2019. november 2. 15:59834.

Szia! Én is barátnőt keresek akivel csajos programokat lehet csinálni / vásárlás, mozi, koncert..stb/ , vagy csak jókat beszélgetni.      Üdv.: Edina /46 éves/

előzmény:
    magyarne (818)
    2019-09-14  07:33
  10. 2019. november 2. 15:52833.

Szia! Én is barátnőt keresek, mert sajnos a legjobb barátnőmet , kolléganőmet 2 éve elveszítettem / betegsége miatt/,. Vele jártam vásárolni, koncertekre, színházba, a legmegértőbb barát volt a világon, bármikor számíthattam rá.  Szeretnék találni egy hasonló barátot, akivel jókat lehet beszélgetni, néha elmenni csajos programokra. 46 évesen már elég nehéz igaz barátra találni, de hiszek benne, hogy még lehetséges!   Üdvözlettel: Edina

előzmény:
    Cirmoska72@freemail.hu (823)
    2019-10-06  20:07
  11. 2019. november 1. 16:00832.

Szia. Írtam neked emailt. :) 

előzmény:
    Dina97s (820)
    2019-09-22  00:00
  12. 2019. november 1. 15:56831.

Szia. Egy email címet kérhetnék tőled? :) 

előzmény:
    Dorkaaa28 (821)
    2019-10-04  17:33
  13. 2019. november 1. 15:55830.

Szia. Írtam neked emailt. Üdv: Alexa :) 

előzmény:
    fanniki (827)
    2019-10-26  23:53
  14. 2019. november 1. 15:51829.

Szia Szandi. Írtam neked emailt. Szívesen beszélgetnék veled ha még aktuális, én is Kecskeméti vagyok. :) 

előzmény:
    Szandii42 (806)
    2019-08-23  09:02
  15. 2019. november 1. 15:41828.

Sziasztok! 

Alexa vagyok, 27 éves, Kecskeméten élek picit több mint egy éve és Mohácsról költöztem.

Sosem voltak igazán barátaim, most pedig hogy nagyobb városba költöztem, még inkább nincsenek. A városnak is csak egy-egy részét ismerem ahol jobban megfordulok, illetve igazából senkit nem ismerek még mindig. ☹️

Kereskedelemben dolgozom, szabadidőmben sorozatot nézek illetve aerobic órákra járok újabban. De szeretek sétálni, kirándulni, szezonban jégkorizni stb. A bulizás nem az én világom, sosem volt, ezután sem lesz. 🙂

Szívesen beszélgetek, barátkozok bárkivel függetlenül hol laksz. 😉

Írj nyugodtan: vanille92@gmail.hu 

16. 2019. október 26. 23:53827.

Sziasztok! 

25 éves vagyok Budapesten Óbudán élek a párommal már 8 éve. Sajnos a középiskola után megszakadtak a kapcsolataim, így azóta nincs mellettem egy barát sem. Sajnos többszöri próbálkozásra sem sikerült maradandó barátságokat kötni. Érzem a hiányt, a hiányt egy barátnő iránt. Akivel mindent meg lehet beszélni tabuk nélkül, és akár hajnalban is felhívhatom a szükségem van rá. Aki velem van jóban és rosszban is. Sajnos a párom nem nagyon szeret utazni, szóval még az útitársam is meglelném egyben szuper lenne! :-)

Röviden magamról: Szeretek olvasni,moziba menni,kirándulni,utazni,sütni na azt nagyon meg enni is :D Benne vagyok minden őrültségben és spontán dologban, de ha kell akár egész nap tudok punnyadni a kanapén egy sorozat maratonnál. A tánc nem az erősségem, szóval sajnos velem nem fogsz hajnalig egy discoban ropni, de pár koktél mellett bárhova szívesen beülök ;-) Érdekel a pszichológia és a spiritualitás, de ha téged nem nem probléma nem fárasztalak vele. 

Ha esetleg szimpatikus lettem írj a tari.fanni94@gmail.com - ra :-)

17. 2019. október 26. 21:38826.

Sziasztok !

19 éves,  Debrecenben tanuló lány vagyok .  Ott keresek barátnőket , akikkel jót lehet beszélgetni és bulizni . Szeretek olvasni , fotózni és kirándulni . 

18. 2019. október 19. 22:17825.

Székesfehérvár vagy közvetlen környékén nem keres valaki barátnőt?

19. 2019. október 7. 10:16824.

Szia Dorka en szivesen beszelgetnek veled :) adnal egy email cimet? :)

előzmény:
    Dorkaaa28 (821)
    2019-10-04  17:33
  20. 2019. október 6. 20:07823.

Sziasztok 😊

Olyan barátnőket keresek akik hasonló élet történetük van .Budapesten lakom az első házaságombol van 2 nagyfiam .A második kapcsolatokból pedig 10 éves fiam .Eddig gyerekeket neveltem meg még nevelek 😊az idő eltelt és lassan 48 éves leszek .Eddigi tapasztalataim meg sajnos olyan ha minden rendbe addig vannak a barátok de amint egy kis problémád van el tűnnek . Most is így vagyok sajnos .Nem szomorkodni szeretnék ha nem jót beszélgetni vagy csak ha van kedvünk el menni koncertre vagy moziba stb Ha szeretnél megismerni  mert neked sincs igazi barátod akkor írj 

21. 2019. október 5. 05:35822.

Thanks for Nice and Informative Post. This article is really contains lot more information about This Topic. gmail login

22. 2019. október 4. 17:33821.

Sziasztok,

Barátokat keresnék Budapesten. A barátom miatt költöztem ide és nem sok embert ismerek, viszont hiányoznak az életemből a csajos-beülős, mozis vagy bármilyen szórakozásos programok.

28 éves vagyok, dolgozok de rendelkezek szabadidővel. Lassan esküvőt és babát is tervezek a párommal.

23. 2019. szeptember 22. 00:00820.

Sziasztok !:) Először is sok sikert kívánok minden barát keresőnek . Én is csatlakoznék a kis történelemmel 21 éves vagyok , budapesti de úgy hozta az élet , hogy át kellett költöznöm Kalocsára mivel a párom itt kapott munkát és nem szerettem volna hogy az 5 éves kapcsolatból távkapcsolat legyen. Sajnos itt nem ismerek sok embert , de remélem hogy találok valakit akivel jól megérthetjük egymást mert nagyon vágyok már egy igaz barátnőre akivel jókat beszélgethetek , értékes időt tölthetek együtt közös programok által . Kalocsa és környéke előnyben viszont az sem baj messzebb vagy kedves leendő barátnő :) További szép napot nektek ! Mail címem : somogyi.dina1@gmail.com

24. 2019. szeptember 21. 22:31819.

Szia.Enikő vagyok,28 éves.Nyíregyházától 30km-re lakom.Szíves megismerlek és beszélgetek veled.😊

előzmény:
    Roncsi (816)
    2019-09-13  11:42
1 2 3 4 5

Címlap