Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bosszantó férfi szokások

FanaF1
Létrehozva: 2022. Április 25. 21:03

Kedves Fórumozó Hölgyek/Asszonyok/Csajok/Nők/Élettársak,


ki vele, mivel megy az agyatokra a kedves Párotok/Exetek? Mivel tudja akár naponta borzolni az idegeitek? Milyen hullámvasútra ültetek fel az együttélés során, mikre derült fény, ami jobb lett volna, ha marad a másik "titka"? Öntsétek ki a lelketek, szórakozzunk egy kicsit, nevessünk együtt a kis bosszúságokon, fura szokásokon. 


 

  1. 2022. június 1. 21:296.

    Kávéjától. 

    előzmény:
    Cipo (5)
    2022-06-01  21:27
  2. 2022. június 1. 21:275.

    A tizedik csésze kŕvéjŕtól kezdek rendesen idegesen lenni. 

  3. 2022. Április 27. 08:204.

    Kieszi  a hűtőből az utolsó darab palacsintát, sütit, akármit, az ÜRES tányért bennhagyja.


    Kiürült zacskót, dobozt nem a szemétbe dobja egyenest, valahol leteszi.

  4. Torolt_felhasznalo_224650
    Torolt_felhasznalo_224650
    2022. Április 26. 22:093.

    Szerintem a legidegesítőbb, ha irányítani akarnak. Én nem is ültem fel emiatt semmilyen "vonatra".

  5. 2022. Április 25. 21:082.

    El is kezdem: az egyik, hogy többnyire eljutnak a konyhába a koszos tányérok, de a mosogatóig nem. Pontosan mellé, vagy az 1 méterre lévő konyhaasztalon landolnak. Magyarázatot nem tud rá adni. 


    A másik, kicsit undorítóbb, hogy hetente 2-3 alsónadrágot mosok csak. Ennyi van ugyanis a szennyesben. Csak én mosok, heti egyszer összevárom, és bár nem nézem direkt, néha azért szembejön, hogy az egyik-másik vonalkódos. Többször is kértem, hogy cserélje minden nap, karácsonyra is kap mindig, szóval lenne neki a hét minden napjára. De ő inkább fordítgatja... 🤦‍♀️

Címlap

top