Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elmulik valaha?

Foronereason
Létrehozva: 2022. június 10. 13:06

Regenyt irhatnek az eletemrol, es foleg arrol ami tortent velem 2 evvel ezelott es amitol meg most sem tudok/akarok szabadulni. Azt mondjak a gondolatainkot mi iranyitjuk de en nem tudom mar, annyira hianyzik annyira szeretnek vele bar csak ketteseben beszelgetni de nem adodik meg hisz ahogy latom a kozossegi oldalon es neha a parkban boldog a csaladjaval en meg h...e liba modon nem tudom elfelejteni. Nem, mert azt mondta hogy kitart mellettunk hogy nem hagy el hogy szeret (o mondta eloszor). Amikor elszakadtunk mert a parja rajott hogy valami van koztunk akkor a szivem tort szet a fajdalomtol, es meg mindig ugy vagyok hogy ujra at akarom elni amit egyutt ateltunk es soha tobbet azt a fajdalmat amit akkor amikor elhagyott. Pedig szeretett, vagy ennyire hulye voltam el elhittem amit mondott mert az jobb volt azt hinni hogy tenyleg szeret.... Elmulik valaha, vissza jon valaha hozzam?

  1. 2022. június 23. 13:453.

    a humorod a regi .. Olyan jo Teged ujra megpillantani

    előzmény:
    sabangela (2)
    2022-06-23  10:26
  2. 2022. június 23. 10:262.

    Ha. Szerencséd van nem jön vissza hozzád .

Címlap

top