Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagytam, megbántam

Torolt_felhasznalo_848944
Torolt_felhasznalo_848944
Létrehozva: 2004. december 20. 11:45
8 hete, h rossz döntést hoztam. Elhagytam a Kedvesemet (el is költöztem tőle). Azóta szenvedek, rosszabbnál rosszabb dolgok történnek velem. Szeretném Őt visszakapni, de hajthatatlan. Sajnos az volt az előzmény, h már kétszer megcsaltam lelkileg. Egyszer majdnem visszamentem a volt pasimhoz felköltözésem előtt, mert a Kedvesem családja miatt poklokat éltem át, ő pedig nem állt úgy ki mellettem, mint ahogyan azt én elvártam volna tőle (hogy akár a családját elhagyja lelkileg addig, míg ők belátják azt, h egy 27 éves pasit már nem kell tutujgatni.) Másodszor pedig októberben éreztem úgy, h ez így nem megy, és sajnos akkor is gondolatban, lelkiekben másnál kerestem vígaszt. Nem csaltam meg testileg, de lelkileg igen, 2x is, ami miatt most hiába próbálom Őt visszakapni, hajhatatlan.
Nagyon kivagyok lelkiekben. Mindent megpróbálok bevetni.
Ha van vagy volt vki, aki hasonló dolgokat átélt és el tudja mondani a saját tapasztalatát, kérjem írjatok.
Mindenki történetében van vmi bölcsesség, talán segít a lelkemnek.
  1. 2020. október 11. 22:1736.

    Mi az  hogy:  "kivagyok  lelkileg"---


    AGYILAG  vagy  ki,  voltal  is  es  leszel  is.


                     Kulonben  pedig,  ez  egy  nagyon  kamu  topik..........   :-))))

  2. 2020. október 11. 22:1535.

    " Ve'ge,  ve'ge,  ve'ge  mindennek


    ve'ge  a  "nagy"  szerelemnek"-------------

    előzmény:
    Idegen25 (34)
    2020-10-09  19:13
  3. 2020. október 9. 19:1334.

    Hello, énis sajnos elkövetgem azt a hibát hogy amikor a párom ovott és csak a barátok érdekelték, akkor én mással beszéltem meg a problémáim és a bánatom, azóta ő ezt megtudta, és nem tud nekem megbocsájtani, és utál engem azért amot tettem, pedig nem csaltam meg, soha senkivel

  4. 2004. december 20. 14:4233.
    Hát ezt elbaltáztad. először is "kibeszéled" a kettőtök kapcsolatát, másodszor pedig pont az exnek. ez úgymond övön aluli ütés. őszintén: te hogyan reagáltál volna fordított eseteben? már ha csak ezt az egyetlen mozzanatot a levelet nézzük? ehhez még hozzájön a bulizás a kollégával mint írod "ráadásul nagyon régóta izzott körülöttünk a levegő. "
    szerintem felesleges tovább ragozni a dolgot, mert csak még nagyobb vita, veszekedés lenne belőle. vondd le a tanulságot és keress új barátot, akivel egyforma a mentalitásotok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (29)
     
  5. 2004. december 20. 14:4132.
    Lehet, hogy egy komoly pasi nemolvas bele más levelébe. . . :-)))

    oké, ez durva, de én azt a bulizóst nem értem. Nyílván nem tudta, hogy izzik a levegő, és akkor be leszel zárva, vagy mi?

    Legközelebb meg elmész csajokkal bulizni, de csak leszbi helyre, mert komoly nő oda se megy, ahol esetleg pasik vannak? nem csak azzal lehet izzítani a levegőt, akivel mentünk. . . . .

    aztán meg azt gondolom, hogy te már párszer le akartad zárni ezt a kapcsolatot. Most azért, mert 8 hét alatt nem volt olyan nagyon fényes az élet, nem kell visszamenni. . . lehet, én vagyok ám hülye, de én azt nem láttam, hogy szereted és azért. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (30)
     
  6. Torolt_felhasznalo_620586
    Torolt_felhasznalo_620586
    2004. december 20. 14:2431.
    Hát ez azért egy kicsit más, mint amit először hallottunk! Így megértem a srácot, és - lányok, lehet dobálózni - én sem tudnék már hinni neked. Egy vallomás ellene PONT a volt barátodnak, egy bulizás valakivel, aki körül forrott eddig is a levegő. . . azt hiszem, ezek után nekem sem kellenél. Ha nem illetek össze, akkor ne búsulj, ha pedig elrontottál valamit, akkor tanulj belőle a jövőre nézve. Egyedüli csekély lehetőség, hogy leülsz vele, MINDENT kiterítve az asztalra teljesenk a kezébe adod a kapcsolatotokat, azzal, hogy te nagyon szeretnéd, mindent elkövetsz annak érdekében, hogy sikerüljön, és adjon még egy UTOLSÓ esélyt neked, hogy ezt be is bizonyíthasd. Talán sikerül. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (29)
     
  7. Torolt_felhasznalo_848944
    Torolt_felhasznalo_848944
    2004. december 20. 14:2130.
    Nos, akkor már értitek miért lelki megcsalás? Mert ugyan nem volt testi kapcsolat idegen férfival, de majdnem visszamentem a volt barátomhoz, és a Kedvesem megtalálta azt a levelet, amiben erre utaltam, meg a nemműködő kapcsolatunkra.
    A másik, h nem gondolatban vonzódtam a kollegámhoz, hanem elmentem vele bulizni. A Kedvesemnek csak annyi is elég volt, h pasikkal mentem bulizni.
    Erre mit mondjak? Nem történt semmi, de mégis elmentem. Kedvesem szerint "kikacsintgattam", amikor problémánk volt. Nem akartam megoldani. Való igaz, éretlen voltam. Most már tudom, ez nem így működik. De ez Őt már nem hatja meg.
    Egyébként főnököm árgus szemei követik minden mozdulatomat, azért tüntem el, meg tűnök. Most wc-n van. :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_848944
    Torolt_felhasznalo_848944
    2004. december 20. 14:1729.
    Én 27 leszek, ő 28.
    A volt barátomhoz nem mentem vissza, csak majdnem.
    Megértem, h majdnem kidobott, mert megtalálta a volt barátomnak írt vallomást, levelet, amiből egyértelműen kiderült, h totál bizonytalan vagyok a Kedvesemmel való kapcsolatomban, és a felköltözésben.

    A kollégám. Nem jöttem vele össze! EGyszerűen csak elhívott egy buliba, ahova többen mentünk. Én már fél éve nem buliztam, így nem bírtam ellenállni, ráadásul nagyon régóta izzott körülöttünk a levegő.
    Elmentem, buliztam egyet. Erre otthon a Kedvesemtől megkaptam, h ő sohasem ment el lányokkal bulizni, és egy komoly nő ilyet nem tett volna. MEg aki komolyan veszi a barátját.
    Fél évig nem voltunk sehol buliban, olyan igazit bulizni. Ő eltudott menni egyedül a haverjaival kitombolni magát, én nem, mert Pesten nincsenek barátaim, barátnőim. Ő nemegyszer elment nélkülem, jó, jó pasikkal. Én meg velük tarthattam, de ők egész este csak ittak, meg a közös régi sztorikról meséltek. Nem éreztem jól magam. Én viszont sehova sem jutottam el. Ő pedig nem vitt el kettesben sem bulizni, mondván, ő nem szeret táncolni. Na, mindegy. Ez volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. december 20. 14:1728.
    Igen, valoban keves az info. Es a topicindito el is tunt:-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_620586 (27)
     
  10. Torolt_felhasznalo_620586
    Torolt_felhasznalo_620586
    2004. december 20. 14:1427.
    Azt megértettem. De ezt hogyan, miképp tudta meg a barátja? Hogyan közölte vele pontosan? Mit mondott neki? Pusztán egy ilyen mondattól nem kapja fel senki a vizet!!! Kellett hogy legyen ott más is, több is!
    előzmény:
    *zsana (26)
     
  11. 2004. december 20. 13:3626.
    Azt irja, vmi nem mukodott a kapcsolatukban.
    Egyszer a volt baratjahoz ment vissza, masszor pedig egy kollegaval probalkozott, persze csak gondolatban. . .
    En inkabb azt tudom elkepzelni, hogy 2 szek koze esett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_620586 (25)
     
  12. Torolt_felhasznalo_620586
    Torolt_felhasznalo_620586
    2004. december 20. 13:2625.
    Ez így nem kerek. . . Attól, hogy "gondoltam rá, nem te vagy nekem az igazi" még egy férfi sem dobja be a törölközőt! Vagy még mást is mondott a topicindító, vagy nagyon másképp hangzott el az a kijelentés, ha ez volt rá a reakció. Persze mindenki szépíteni igyekszik a saját szerepét, de akkor ne várjon tanácsot, mert nem ismerjük a tényleges körülményeket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_849054
    Torolt_felhasznalo_849054
    2004. december 20. 13:2424.
    Ha valakinek igazán KELL a másik, nincs helye önérzetnek!
    Ezt akár világgá kürtölném, hallja meg mindenki, akit illet!!
    előzmény:
    *zsana (23)
     
  14. 2004. december 20. 13:2123.
    Őt hagyták ott. . . talán önérzetes.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_849054 (22)
     
  15. Torolt_felhasznalo_849054
    Torolt_felhasznalo_849054
    2004. december 20. 13:1922.
    Nos, én kíváncsi lennék arra is, hogyan éli meg a kedves mindezt. . .
    Ő nem lép, nem keresi a kapcsolatot - hiszen megtehetné!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (1)
     
  16. 2004. december 20. 13:1521.
    off: én Karácsonykor nem leszek netközelben, ezért ha addig nem találkoznánk:
    Nagyon szép, nyugodt, meghitt ünnepeket kívánok neked és a szeretetteidnek! Új év előtt még jövök - ne örülj :)))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (20)
     
  17. Torolt_felhasznalo_354914
    Torolt_felhasznalo_354914
    2004. december 20. 13:1320.
    OFF

    Jé, egy Csippi :-))))))

    Szióka!
    előzmény:
    -csippi- (16)
     
  18. Torolt_felhasznalo_178082
    Torolt_felhasznalo_178082
    2004. december 20. 13:0719.
    így van.
    előzmény:
    -csippi- (16)
     
  19. Torolt_felhasznalo_178082
    Torolt_felhasznalo_178082
    2004. december 20. 13:0518.
    késő bánat - eb gondolat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (1)
     
  20. 2004. december 20. 13:0417.
    Fura lehet ez a te volt-pasid. . . Szerinted hany es hany ember gondol arra egy nagy vita utan, hogy lehet, hogy megsem o az, akivel egyutt kene elnem/le kene elnem az eletem???!!! Hany ember gondol arra, hogy bezzeg a regivel, massal nem voltak ilyen problemak. . . Ez mind lelki megcsalas? Akkor szerintem nem sok olyan embert talalsz, aki meg nem csalta meg a parjat, foleg, ha mar evek ota egyutt elnek. . . A te parod szent vagy meg sose volt elotted baratnoje, hogy ilyen dolgok miatt kepes szakitani? Vagy talan nem is szeretett igazan es ez jo urugy volt ra. . . :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (8)
     
  21. 2004. december 20. 13:0416.
    azért egyet ne felejts el, a kommunikációhoz is két ember kell. az meg, hogy itt az nlc-n sok pasi nyomja a megbeszéléses dumát még nem jelenti azt, hogy a pasik többsége vevő is rá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848944 (8)
     
  22. 2004. december 20. 13:0315.
    Ez a megcsalás dolog egy érdekes helyzet! Engem a párom elhagyott lassan 4 hete. Egy hete derült ki, hogy mi volt az oka. Egy másik lány. Ő azzal védekezett, hogy nem csalt meg, azért hagyott el, hogy ne kelljen úgy elém állnia, hogy megcsalt. Az egy dolog, hogy fizikailag nem volt a lánnyal (ha ez tényleg igaz), de miatta hagyott el, mert a lelki kapcsolat meg volt köztük. Én ezt már megcsalásnak tartom. Nem a fizikai együttlét számít!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. december 20. 12:5914.
    Ha csak másról álmodozol, már az is megcsalás, nem kapsz érte két év börtönt de csalás!
    előzmény:
    gaby67 (13)
     
  24. Torolt_felhasznalo_936117
    Torolt_felhasznalo_936117
    2004. december 20. 12:5513.
    Hát nekem ez a lelki megcsalás magas. Én is már többször belegondoltam hogy "miért nem mentem a Hufnágel PistiheZ?", amikor haragszom a férjemre, akkor én már számtalanszor megcsaltam lelkileg?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top