Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ruházati cég indítása

SBetti99
Létrehozva: 2021. Április 8. 11:09

Sziasztok!


Egyetemi projekt által ki kellett találnunk egy saját vállalkozást. Az én ötletem egy ruházati termékeket gyártó cég lenne, amely rendelkezne webshoppal is, illetve személyes vásárlási lehetőséggel is. A ruhák főként mai divatúak lennének, letisztult, jó minőségű termékek, ahol mindenki megtalálná a maga számára leginkább megfelelő darabot. Mit gondoltok, lenne igény egy ilyen jellegű cégre?


A válaszokat előre is köszönöm!

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. Április 9. 20:204.

    Ja, basszus, legalább mondta volna, hogy fair trade vagy bármi...


    Egyébiránt ha szar van, veréb is akad...

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2021-04-08  13:12
  2. 2021. Április 8. 14:003.

    IGÉNY lenne, van az efféle termékekre,


    CSAK!


     


    NAGYON nehéz betörni a piacra, a már ismert márkák, gyártók mellett nagyon nehéz labdába rúgni, és sok a kérdés!


     


    MELYIK kategóriában akarsz indítani, kik terveznék a ruhákat, milyen anyagokat használnál, honnan szereznéd be az anyagot, mekkora létszámmal kezdenél, egyedül, vagy társsal, társakkal...


     


    SZÓVAL nem könnyű az, kérdés hátán kérdés!

  3. 2021. Április 8. 13:122.

    "Egyetemi"????Egyetemi projekt altal ????????????????????


    Mi a feszkesse valt az "egyetem" ma ???
    Regen k. jo gimnaziumi vegzettseggel is vert izzadtal a felvetelin , mielott azzal buszkelkedhettel /volna/, hogy "egyetemre" jarsz... es raadasul nem buszkelkedtel vele , mert amikor felvettek , rajottel , hogy mennyire keveset tudsz es mennyi mindent kell tanulnod meg....
    Talalj valami ujdonsagot...Itt van a covid 19 , ami annyi de annyi uj vagy ujszeru szolgaltatast megkivan...


    Oviban vagjuk ra a "mi szeretnel lenni" kerdesre azt , hogy rendor vagy "kozertes"...


    MINDEN UTCASARKON TALASZ RUHAZATI VALLALKOZAST

Címlap

top