Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Plasztika pro vagy kontra

söndörgő
Létrehozva: 2004. október 26. 14:33
Sziasztok!

Az egyik barátom teljesen tanácstalan, hogy mell műtétet, vagy egyáltalán valamilyen kozmetikai műtétet csináltasson vagy sem. Én most találtam rá erre a fórumra és nem igazán igazodom ki a régebbi hozzászólásokon. Ezért ha valakinek bármilyen pozitiv vagy negatív tapasztalata van a dologgal kapcsolatban örömmel venném, hogy segíthessek neki a témában.Egyáltalán szerintetek mennyire lehet természetes egy ilyen mesterséges beavatkozás után az ember?
  1. 2019. június 29. 23:46108.

    Tök jó, hogy ennyi plasztikai sebész használja már ezt. Én dr. Rusz Zoltánnál ismertem meg a saját zsírral történő mellnagyobbítást. 

    előzmény:
    kovacs_bibi (106)
    2019-03-26  13:45
  2. 2019. Április 16. 11:34107.

    Sziasztok! Az egyik ismerősömnek itt csinálták a mellét, és nagyon  szép lett a végeredmény! https://plasztika.info.hu/ Nagyon ajánlom!!!!!

  3. 2019. március 26. 13:45106.

    Dr. Tóth András is alkalmazza ezt a módszert :) 


    Most nála láttam a legújabb lézeres zsírleszívós technikát: https://www.bonusz-plasztikaisebeszet.hu/lezeres -zsirleszivas.html 


    Több területen is alkalmazza. Hamarosan megyek is hozzá zsírleszívásra.

    előzmény:
    koviszandi (105)
    2018-06-01  23:06
  4. 2018. június 1. 23:06105.

    A saját zsírral történő mellnagyobbítás természetes és hegek sincsenek, mivel tűvel szúrják be a zsírt. Magyarországon még kevesen csinálják, de vannak akik igen, pl. dr. Rusz Zoltán.

  5. 2004. október 29. 13:43104.
    Ok, majd irok :)))

    Es koszi a "beszelgetest" jolesett :)
    előzmény:
    évő (103)
     
  6. 2004. október 29. 13:36103.
    :-)))))))
    Ha rászánod Magad (esetleg vidd a Párodat is), jelentkezz, kíváncsi vagyok. . . ))))
    sok sikert!!!!
    előzmény:
    loveheart (102)
     
  7. 2004. október 29. 13:14102.
    Jajjj, nem dehogyis!!

    Hiszen nem is ismerlek.

    De most az utobbi hozzaszlasaid alapjan szimpibb lettel.
    előzmény:
    évő (101)
     
  8. 2004. október 29. 12:57101.
    szívesen!
    miért, eddig utáltál???(((((((
    előzmény:
    loveheart (100)
     
  9. 2004. október 29. 12:42100.
    Huha. . . köszi kimerítő választ.

    Megmondom őszinten, h a mostani valaszaid alapjan egyre szimpibb vagy :)
    előzmény:
    évő (99)
     
  10. 2004. október 29. 12:3899.
    Arra, hogy ne csak az okleveleit mutogassa, és a jól sikerült műtétek fényképeivel discekedjen. Hogy minden kérdésedre választ kapjál. Hogy ne csat azt ecsetelje, hogy milyen szép leszel a műtét után, hanem hogy részletesen elmondja, mit fog csinálni, ennek milyen kövektezményei, szövődményei lehetnek. Hogy ne csak a pozitív dolgokat mondja el. Hogy válaszoljon a kérdéseidre. Hogy mennyire figyel Rád. Hogy ne csak egy pacienst lásson Benned, akitől pénzt remélhet. Hogy ne bagatellizálja el a beavatkozást.
    előzmény:
    loveheart (98)
     
  11. 2004. október 29. 12:1598.
    Hát nem tudom. . . nem a véleményükre vagyok kivancsi, csak azert vhogy kozolnom kene veluk(es attol tartok, h kozleskor mondananak vmi szamomra nem tetszot esetleg. . ). . hiszen még veluk lakok csak eszrevennek, h egyik nap egy nagy turbannal a fejemen jonnek haza :))

    Lehet, h nem csak ajanlas alapjan lehet valasztani. . . de ha olyat ajanlanak, aki jo szakember (es tenyleg az), illetve nekem is szimpi lenne, ugy azert konnyebb lenne. . . .

    Meg nem is igazan tudom, hogyha elmegyek egy konzultaciora egy plasztikai sebeszhez, mire figyeljek igazan?
    előzmény:
    évő (97)
     
  12. 2004. október 29. 12:1097.
    Bocs, ezt csúnyán elnéztem! Szóval a Te Párod:-)))
    Biztos, hogy meg kell Róla kérdezned a szüleidet? Ha Te szeretnéd, szerintem teljesen felesleges kikérni a véleményüket. Pláne, ha azzal csak elbizonytalanítanának.
    Orvost nem csak ajánlás alapján lehet választani. Én pl. nem egy orvost ismertem (és tartottam rossznak), akit itt a nlc-én agyba-főbe dícsértek.
    Menj el, nézd meg, beszélj vele, fontos a benyomás.
    előzmény:
    loveheart (96)
     
  13. 2004. október 29. 12:0296.
    Mar nezegettem plasztikai sebeszek honlapjait.

    3 helyi orvosrol hallottam(van akirol jot, van akirol rosszat. . ), aki a lakhelyemen rendel.
    előzmény:
    loveheart (95)
     
  14. 2004. október 29. 12:0195.
    A tesom es a parom (a sajat paromrol van szo:)) tamogatnak. Azt mondjak, ha nekem ez fontos, vagjak neki.

    Szüleim: megmondom oszinten nem tudom, h allnanak hozza.

    Mivel alt takarva van a fulem, valszeg igazan nem is sejtik, h engem mennyire zavar a mostani helyzet. . .
    Felek, h azt mondanak, h felesleges, vagy barmi. . . .

    Igen, az onbizalmam biztos, h teljesen helyre allna.
    előzmény:
    évő (94)
     
  15. 2004. október 29. 11:5194.
    Szerintem érdemes lenne egy-két plasztikai sebész honlapját megnézni, hátha azon is van fórum. Vagy ezen már túl vagy? És a tesód és a párja mit szólt? A szüleid miért nem "támogatnák az ötletet"? Hiszen ez nem egy olyan műtét, ami káros következményekkel lehet a későbbi életedre. Sőt. Önbizalmat adhat, és ez talán sikeressé is tehet.
    előzmény:
    loveheart (93)
     
  16. 2004. október 29. 11:3193.
    Nem is tudom. . . . azért önként senkisem megy szivesen műtétre.
    De megis szeretnem megcsinaltatni.

    Meg attól is félek picit, ne h rossz orvost válasszak ( csak 1x szeretnek nekifutni. . . )

    Sajnos nincs olyan ismerosom, aki barmilyen plasztikai muteten atesett volna.

    Meg eddig csak a tesom meg a parom tudja, h mit tervezek. . . . a szuleim nem tudom, h tamogatna e az "ötletemet". (lelki tamogatasra gondolok. . )
    előzmény:
    évő (92)
     
  17. 2004. október 29. 11:2392.
    Ez esetben ne késlekedj! Ha van rá pénzed, és úúúútálod a füledet, akkor RAJTA! Nem hiszem, hogy fájdalmas lenne, hiszen altatnak, és mivel a felálláshoz, leüléshez stb. em kell mozgatnod a füledet, talán 1-2 hét fájdalomcsillapítóval, és már rendbe is jössz. Nekem volt egy osztálytársam általános iskolában, akinek még gyerekkorában megcsináltatta az anyukája, mert nagyon elállóak voltak a fülei, és tök szép lett. És egy pivi vékony vonal látszott csak a füle mögött, de az is csak akkor, ha előrehajtotta.
    Egyébként mitől félsz?
    előzmény:
    loveheart (91)
     
  18. 2004. október 29. 09:2191.
    Ok. Már érdeklődtem a könyvről :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2004. október 28. 21:0290.
    Szia, Mami!! :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_923689 (89)
     
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. október 28. 21:0089.
    Szia Csigácska!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (86)
     
  21. 2004. október 28. 20:5988.
    Köszi a biztatást!

    Igen, ez a műtét. . még a kisebb plasztikai műtétek közé sorolható.

    És egyre erősödik bennem az érzés, h jó lenne belevágni.

    Csak még gyűjtök egy kis bátorságot hozzá.

    Félretett pénzem megvan rá, most orvosok után érdeklődök. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (86)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. október 28. 20:5987.
    Én azt mondeom, ha úgy érzi nem tud együtt élni a problémájával, vágjon bele!

    Személy szerint teljesen megértem azokat, akik pl. egy elálló fület, nagy orrot, . . . szeretnének megcsináltatni. Kevésbé értem viszont a mellnagyobbító, ajakvastagító, ráncfelvarró műtéteket. Szóval divatból semmiképp!
    előzmény:
    söndörgő (1)
     
  23. 2004. október 28. 20:5586.
    Vágj bele! Kérd ki több orvos véleményét!

    Nekem ez elfogadható, mert nem jár csak minimális kockázattal.
    Még az altatást is meg lehet úszni és nem kerül idegen anyag a szervezetedbe.

    előzmény:
    loveheart (85)
     
  24. 2004. október 28. 20:4485.
    Ok, lehet, h van aki elmegy párszor a pszichológushoz és megoldódik a problémája.

    Én fülplasztikát tervezek (csak egy egyik oldalon kellene. . ).

    Nagyon régóta zavar, többször próbáltam elfogadni, h ilyen. . . de egy idő után mindig úgy éreztem, hogy azt szeretném, ha olyan lenne, mint a másik fülem.

    Én úgy érzem, h az én "próblémám" csak műtéttel megoldható.
    előzmény:
    évő (84)
     

Címlap

top