Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Bardóczi Zsolt

Barbara23
Létrehozva: 2006. július 20. 13:03
Sziasztok! Minden vélemény, tapasztalat érdekel, ami vele kapcsolatos...
  1. 2019. november 9. 17:5424.

    Szerencsés,hogy nem nála szült, s hogy időben elment egy másik orvoshoz. Lányomnak sajnos ő volt az orvosa, a figyelme valami miatt nem volt tökéletes a terhesgondozás alatt. Nem végzett el olyan vizsgálatokat,amivel kiszürhette volna, hogy szűléskor komplikáció fog felmerülni. A baj meg is történt. Terhességi toxémia, szülés közbeni agyvérzés. Tönkre tett egy családot, derékba tört egy életet. Ha tehetném a szemét kaparnám ki.Remélem az igazságszolgáltatás elvégzi helyettem.


     

    előzmény:
    workingmummy (23)
    2011-02-17  13:17
  2. 2011. február 17. 13:1723.

    Bár elég régi az utolsó hozzászólás, mégis szeretném megosztani saját személyes tapasztalataimat.

    Óva intenék mindenkit Dr. B.Zs.-től!!!

    Én csúnyán megjártam vele, pedig a legjobb barátnőm tanácsára kerestem fel első és ezidáig egyedüli terhességem alatt.

    Kezdetben bennem is azt a benyomást keltette, mint az itt hozzászólók többségében: kedves, nyugodt, higgadt volt. Később feltűnt, hogy a betegekkel való bánásmódot leginkább pillanatnyi hangulata határozza meg. Időnként tudott kifejezetten ingerült is lenni.

    Terhességem előrehaladtával kezdtem egyre inkább elbizonytalanodni, vajon jó választás volt-e. Ehhez nagyban hozzájárult a fáldalomcsillapítás lehetőségének szinte teljes mértékben történő elvetése stb.

    A legnagyobb sokk azoban a kórházban ért: erőteljes fájásokkal felvettek ugyan egy szombat éjszaka kellős közepén, szülőszobára egyelőre mégsem mehettünk, mert nem volt kellően kitágulva a méhszáj. Miután fájások közepette, de egyébként érdemi előrelépés nélkül eltelt egy fél éjszaka, megérkezett Bardóczy doktor is. Ahelyett hogy valami megnyugtatót mondott volna, vagy tett volna valamit az összesen 30 órán át tartó kínlódás lerövidítése érdekében, minősíthetetlen stílusban megpróbálta belém sulykolni, hogy elhamarkodtam a kórházba vonulást és fölöslegesen tettem ki magam az ottani kínlódásnak, mert hiába vannak fájásaim, nem mehetünk szülőszobára, amíg nincs kellően kitágulva a méhszáj. Hiába érveltem azzal, hogy a fájások nem helyfüggőek (otthon is szenvednék), a felvételemről pedig a szülésznő és az ügyeletes orvos együttesen döntött, semmi nem segített: ez a szemrehányó, engem hibáztató stílus mindvégig uralkodó maradt. Vasárnap délutánra annyira kiborultam, hogy zokogástól rázkódva hívtam fel a férjemet és közöltem vele (de rajta kívül senki mással), hogy én ennél az embernél egyszerűen nem vagyok hajlandó szülni. Az égiek meghallgathattak, mert hétfő reggel, amikor immár kellően kitágult méhszájjal végre készülhettem a szülőszobába, B.Zs. közölte velem, hogy (választott orvosomként) sajnos nem tud jelen lenni a szülésnél, mert bírósági tárgyalása van. A kezdeti döbbenet után hatalmas megkönnyebbülés lett urrá rajtam: a szülésemmel nem sokat foglalkozó, de flörtölős hagulatban lévő, vagány, laza, vakítóan kék szempárral megáldott helyettes maga volt a megváltás!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. 2010. augusztus 25. 17:4722.

    Szia!

     

    Én járok hozzá mostanában, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Türelmes, kedves, és ami fontos Nekem, hogy szakmailag nagyon jó. Nálam már egyszer bizonyított, így én csak jót tudok mondani Róla.

    előzmény:
    Geranium81 (21)
    2010-08-23  18:41
  4. 2010. augusztus 23. 18:4121.

    Senkinek semmi tapasztalat Dr. Bardóczi Zsolttal kapcsolatban?

     

    Ger. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  5. 2010. augusztus 22. 11:3520.

    Sziasztok Kedves Fórumozók!

     

    Remélem tud nekem vki segíteni...mostanában jár vki hozzá, és hol?

    A medimom szerint Ő két másik munkahelyen is van, DE azokon a honlapokon a neve nem szerepel! (pedig jó ideje 'szüttyögök' fölötte).

     

    Várom válaszotokat. és ha nem egyből reagálok ne vegyétek zokon.

     

    Ger.

    előzmény:
    Barbara23 (1)
    2006-07-20  13:03
  6. 2006. augusztus 4. 14:1119.
    Jó azért, hogy nem csak rossz vélemények vannak róla.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189090 (18)
    2006-08-04  09:22
  7. Torolt_felhasznalo_189090
    Torolt_felhasznalo_189090
    2006. augusztus 4. 09:2218.
    Sziasztok!
    Én januárban szültem B-nál. Nagyon meg voltam Vele elégedve. Van egy stílusa, Ő ilyen. Én egy Serfőző nevű dokitól menekültem Hozzá, aki évekig félrekezelt... B. profin megoldotta. Legközelebb is Nála fogok szülni!
    Ne kérdezd Tőle, mennyi a szülés, mert azt fogja mondani, annyit adj, amennyit gondolsz, tudsz, akarsz.
    Velem nagyon jól bánt mindig, pedig nem ismertem előtte, csak egy barátnőm ajánlotta.
    A magánrendelés pedig bizony mindenhol drága. Ez nem a MOM specialitása.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_282159
    Torolt_felhasznalo_282159
    2006. augusztus 1. 13:5917.

    Sziasztok!

    Teljesen friss élményeim vannak vele kapcsolatban, július elején szültem nála az ikreimet és ha mégegyszer kellene, csak őt választanám. Abszolút korrekt, nem csináltat felesleges vizsgálatokat, viszont amiket meg kell csinálni, abból igyekszik az általa legjobbnak ítélt szakemberhez küldeni. Sajátos stílusa van, ami nem biztos, hogy mindenkinek tetszik (nekem speciel "bejött", mert sok mindenről hasonlóan gondolkodunk). Valóban nem olcsó, de nekem pl. a terhesség vége felé gyakrabban kellett mennem UH-ra is + flow metriára is (hasonló vizsgálat), és sem az UH-s orvos sem ő nem kértek ezekért pénzt. Az ikreseknek amúgy is a végén hetente kell járni, de csak minden másodikért kell fizetni, pont, mintha 1 babát várnál. Szóval Bardóczy nálam "táncoló nyuszit" érdemel terhesgondozásból, összehasonlítva a "botos rókát" érdemlő előző dokimmal, aki nov. 21 és jan. 4 között 38e forintot gombolt le rólunk, 4(!) UH-ért és egy rákszűrésért.

    h. 

    előzmény:
    kismirza (16)
    2006-07-31  15:20
  9. 2006. július 31. 15:2016.
    Húhhh, jól elszálltak az árak!!! Azt hiszem százszor meggondolnám, hogy még egyszer belevágjak, ha az anyagiak lennének az elsők.
    De hogy ne offoljak, én is hozzá jártam/járok. Most, hogy már csak évente egyszer találkozunk, elviselhető az az egyszeri 10ezer. De egy szülésig igen sokszor kell hozzá menni, az már azért rendesen összejöhet. Másrészt viszont velem mindig is korrekt volt, két barátnőmet is vittem már hozzá, eddgi mind a kettő elégedett. Persze én is ismerek olyat, aki már elpártolt tőle.
    előzmény:
    marcangoló (15)
    2006-07-25  08:33
  10. 2006. július 25. 08:3315.
    Veronnka, valóban 10 ezer az ultrahang, de csak azért, mert 4 dimenziós a készülék- máshol is ennyiért csinálnak 4D-s képeket. Jó, az igaz, hogy a kötelező ultrahangért nem illik pénzt kérni, de a doki ezt is meg tudta magyarázni.   Egyébként, ha jobban körülnézel a 8000 Ft-os terhesgondozás (ami nekem 7 valamiért) egyáltalán nem kuriózum magánrendeléseken. Ennyi volt az előző dokim is két éve (ki tudja, ma már hol tart), és a szülésért 70 ezret kért. Azt én sem kérdeztem, hogy mennyi a szülés, de állítólag nem is szereti, ha rákérdeznek... Nem tudom, van-e erről tapasztalat.
    előzmény:
    veronnka (13)
    2006-07-24  23:47
  11. 2006. július 24. 23:4814.
    Szervusztok, engedjétek meg hogy bekopogjak ide, mert megakadt a szemem a doktor nevén. Barátosném lánya is ehhez az orvoshoz jár, szereti és nagyon bízik benne. Ő 8000.- t fizet egy terhesgondozásért (alkalmanként), a szülés árát még nem merte megkérdezni.... Én nagyon drágállom, sőt a kötelező ultrahangért is pluszban 10000.- t fizet....szóval nem olcsó mulatság.  Eddig igazából rosszat még nem hallott (am) róla, remélik hogy a szülésnél is rendesen helytáll majd. Ami nekem még furcsa volt , hogy közölte az elején hogy augusztusban ne szüljön mert akkor ő szabin van, nyaral...  Vagy lehet hogy akkor eleve el sem vállalná? Nem tudom. Mindenkinek kellemes várandósságot kívánok 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. július 24. 23:4713.
    Szervusztok, engedjétek meg hogy bekopogjak ide, mert megakadt a szemem a doktor nevén. Barátosném lánya is ehhez az orvoshoz jár, szereti és nagyon bízik benne. Ő 8000.- t fizet egy terhesgondozásért (alkalmanként), a szülés árát még nem merte megkérdezni.... Én nagyon drágállom, sőt a kötelező ultrahangért is pluszban 10000.- t fizet....szóval nem olcsó mulatság.  Eddig igazából rosszat még nem hallott (am) róla, remélik hogy a szülésnél is rendesen helytáll majd. Ami nekem még furcsa volt , hogy közölte az elején hogy augusztusban ne szüljön mert akkor ő szabin van, nyaral...  Vagy lehet hogy akkor eleve el sem vállalná? Nem tudom. Mindenkinek kellemes várandósságot kívánok 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. július 21. 16:3112.
    Köszi a válaszokat, én is jártam hozzá egy ideig, de ugyanazt tapasztaltam, mint ti itt legtöbben, csak kiváncsi voltam másoknak mi a véleménye. Azt hittem csak velem ilyen lekezelő...
    Na mindegy nem ő lesz az orvosom, már van új, aki kedves, és tényleg olyan amilyennek lennie kell szerintem. Ma voltam is nála, mert babát tervezünk, nagyon örült neki és tényleg emberséges volt, és zúdíthattam a kérdéseimet ezerrel nem zavarta, iszonyatosan türelmes. Pedig nem magánba voltam nála, hasnem az SZTK-ba.
    Én még akkor jártam bardóczihoz, amikor a SOTEn volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. július 21. 13:2211.

    Szia!

    Én csak jót tudok mondani róla! Nem olcsó és tényleg sokat kell várni a rendelőben, de nyugodtan távozom minden egyes alkalommal. Minden kérdésemre nagyon részletesen, türelmesen válaszol (és nem kevés szokott lenni) !  

    előzmény:
    Barbara23 (1)
    2006-07-20  13:03
  15. 2006. július 21. 11:0310.
    Én hétezret fizetek neki alkalmanként. Persze később, vagy a terhesség alatt bármikor lehetnek problémáim, de akkor nem feltétlenül hozzá fogok visszamenni, illetve majd meglátom, hogyan viselkedik velem. Én csak a kórház miatt választottam őt- mert a Szent Imrében akarok szülni-, de nem tettem hűségeskűt a doki mellett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412114 (9)
    2006-07-21  10:02
  16. Torolt_felhasznalo_412114
    Torolt_felhasznalo_412114
    2006. július 21. 10:029.

    Az a gáz, hogy sosem tudhatod, ez mikor fog megváltozni(Isten ments!) Azért kicsit engem is megviselt, hogy 10 évig megbiztam benne és amikor sűtrűsödtek a gondok, széttárta a kezét, hogy tanácstalan ill. folyton a műtétet mondta(mert ő imád műteni...na, köszi) Szóval inkább úgy fogalmaznék, hogy jó ember de már nem elég empatikus, valszeg kicsit kiégett. mIndezt persze min.10eFt-ért...azért igy elég húzós ugyebár...

    M. 

    előzmény:
    marcangoló (8)
    2006-07-20  20:01
  17. 2006. július 20. 20:018.
    Akkor örülhetek, hogy én ilyen problémamentes vagyok.  
    előzmény:
    Hope. (7)
    2006-07-20  15:36
  18. 2006. július 20. 15:367.
    Igen, pont ezt gondoltam róla, hogy egy problémamentes esettel szemben ő is problémamentes Máskülönben nem az.. Sőt, ez az érzésem nekem is mindig megvolt, ez az "idegesíti, hogy ennyi nyűgöm van" dolog.. Ez meg engem idegesített , úgyhogy már én kértem néha elnézést, hogy ha valami gondom volt 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412114 (6)
    2006-07-20  15:15
  19. Torolt_felhasznalo_412114
    Torolt_felhasznalo_412114
    2006. július 20. 15:156.

    Én is azt hittem. Kedves ember, nyugodt, csöndes. De én azt vettem észre, hogy kicsit mintha idegesitette volna, hogy nekem ennyi nyűgöm van/volt és nem is foglalkozott velük.

    Ha minden oké, ha remekül lesz példul terhesség alatt, ha azonnal hatnak rá az adott gyógyszerek, akkor Barbara23 is fogja szeretni.

    De ha nem...

    M. 

    előzmény:
    Hope. (5)
    2006-07-20  14:41
  20. 2006. július 20. 14:415.
    én szüléssel kapcs akkor riadtam meg tőle először, mikor kérdeztem, hogy vajon a szemem nem akadálya-e a természetes szülésnek (volt egy műtétem), erre azt mondta, áá, ha úgy látjuk menet közben, max elővesszük a vákumot.. na nekem a vákum az nem egy ilyen "mindegy" kategória. egyébként amíg ezek a dolgok ki nem derültek, azt hittem, ő a dokik netovábbja, mert olyan kedvesnek, emberségesnek tűnt. Remélem csak én jártam rosszul vele.
    előzmény:
    marcangoló (4)
    2006-07-20  14:38
  21. 2006. július 20. 14:384.
    Szia! Én nála fogok szülni, minden valószínűség szerint. Eddig kétszer találkoztunk, a rendelő, az ultrahang nagyon profi, viszont, ha nem te vagy az első aznapra, akkor nyugodtan számíts 1- 1,5 órás csúszásra a kapott időponthoz képest (de csak a dokinál). Eddig ezerszer kedvesebb, természetesebb, és alaposabb, mint az előző dokim. A természetes szülés híve (majd meglátjuk), és eddig nem mondott, vagy tett semmi olyat, ami miatt elgondolkodnék, hogy őt válasszam továbbra is, vagy mást. Ja, és nem utolsó sorban békén hagy, nem kell minden hónapban kötelezően megjelennem a vizsgálaton. Biztosan vannak egyébként jobb dokik is, meg még felkapottabbak (bár hozzá sem egyszerű már bejutni), én egyelőre meg vagyok elégedve.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412114 (2)
    2006-07-20  14:00
  22. 2006. július 20. 14:363.

    Szia, én is otthagytam, mert legyintett a bajaimra, fájdalmakra, gyermektelenségre. pedig utóbb kiderült, h ez mind összefüggöt, és jobb lett volna vele előbb foglalkozni  (endometriozis)

    sok sikert

    előzmény:
    Barbara23 (1)
    2006-07-20  13:03
  23. Torolt_felhasznalo_412114
    Torolt_felhasznalo_412114
    2006. július 20. 14:002.

    Szia,

    én otthagytam, pedig 10 évet volt a dokim.

    Az utolsó 4 évben ugyanis folyamatosan vérezgettem és erre ő mindig azt mondta, hogy fog. gátlót kell váltani, merthogy ez az oka. Igy váltottam is vagy 6x. Majd mikor clamydia gyanúm is felmerült(hasfájás/furcsa folyás) és ő UH ill. tapintás után állandóan azt hajtogatta, hogy műteni kellene, (és persze nála, mert ő a legjobb!) leléptem.

    Az még a témához tartozik, hogy az őutána következett orvosom élből megmondta, hogy méhszájsebem van, ezért vérzem ill. a clamydia-mat is kikezelte. Szóval soha többet Bardóczi!

    Ettől függetlenül Neked még lehet szerencséd vele, hallottam olyanról, aki szerencsés volt vele.

    Sok sikert,

    üdv:Mia

    előzmény:
    Barbara23 (1)
    2006-07-20  13:03

Címlap

top