Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 augusztusi babák

petrusanya
Létrehozva: 2006. november 25. 22:11
Sziasztok

  1. 2009. szeptember 24. 15:1973346.

    Sziasztok Lányok!

     

    Nagyjából akkor sikerült visszatalálnom közétek, amikor úgy néz ki, hogy borul a topik? Remélem, hogy nem így lesz, novemberben már három éve lesz, hogy elindult. 

     

    Azért arok, aztán hátha valaki válaszol...

     

    A híreket nagyjából kaptam Rólatok, Pumukli, nagyon gratulálok a kis hajasbaba Zsófidhoz! Banyus, Neked meg a kuki-hírhez!

     

    Hosszú és strapás nyár áll mögöttem, ennél már csak az elkövetkezendő 30 év lesz strapásabb... Elkezdtem dolgozni, ami komoly szervezést igényel a három gyerek mellett. Egyelőre még csak a háztartás sínyli a dolgot, gyereket nem hagytam még ott sehol. Kinga megkezdte a középsulit, az iskola önhatalmúlag (értsd: még csak telefonon sem hívtak fel, Kinga első tanítási napján derült ki) betette nyelvi előkészítő osztályba, ami azt jelenti, hogy egy évig szinte csak angolt tanulnak. Így nem 4, hanem 5 évig jár középiskolába. Látjuk az előnyeit, de az eljárás azért fura. Hunor nyomja az ovit, úszni, hittanra jár, és továbbra is hordom lovagolni. Virágom egyik héten anyuval van, másik héten anyósommal. Ez így megy majd egy évig, az ovikezdésig. Egyébként nagyon sokat fejlődött, már kezd dumálni is, mi ezzel eddig ugye le voltunk maradva. A nap nagy részében szobatiszta, de még időnként bepisil. A kaki csak véletlenül megy wc-be, ebben olyan, mint Hunor volt annak idején, hogy ragaszkodik a pelushoz. Egyébként mindenben önálló, és továbbra is zsiványka.  

     

    Hát magunkról ennyit. Majd olvasgatok ám visszafele is, és remélem, hogy újra felpezseg majd az élet. 

     

    Puszi mindenkinek!

    Móni

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 16. 10:4173345.

    Halihó

     

    Réka, kérlek gyere át...hiányzol ám nekünk...

     

    Pusz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. szeptember 16. 00:0673344.

    Sziasztok!

     

    TE atyaúúúúúristen. Kb. 1 hónapja nem jutottam el idáig . Vagy 2 hétig vacakolt a gépem, aztán a gyerekem, most meg mi is megkezdtük a bölcsit...de miután látom zárt akar lenni a topic, írok gyorsan pár sot, nehogy kihagyjatok na jó nem csak azért. 

     

    Visszaolvasnom esélytelen, bocs akinél valami fontos van és lemaradtam

    Banyónak és Kandikának gratulálok az új házakhoz!!! 

    Krisztának ahhoz, hogy Szilu ilyen ügyes...nálunk ma volt az első nap, nagyon valóságos a dolog

     

    Pumukli, gratulálok a sok tejcsihez és Zsófi babához...erről is lemaradtam

     

    Banyó és Kriszta: KÖSZÖNJÜK a szülinapi köszöntőt mi is, illetve mindenkinek. A napi eseményelet elmentettem, kinyomtattam és zárás képpen beragasztottam a  babanaplójába. Egy bölcsis csaj már nem baba, így nem kell abba sem írnom többet. mindjuk már nincs is hova, full betelt!!!

     

    Kicsivirág: tök jó, hogy így bevásároltál Levinek és a kis Casanova most sem hazudtolta meg önmagát.. Nálunk is megvan már majd minden az őszre. 

     

    emone: zenebölcsi tök jó ötlet... ez olyan mint a rendes bölcsi vagy csak heti pár alkalom vagy óra? Kukac pont tegnap nézegette a képeit a gépen és még mindig megismeri a lányodat....mondta is h ott a Maya nagy hatással lehetett rá.AMúgy Boldog szülinapot a kis 5 évesednek is!!! meg Kennek is utólag, nem emlékszem írtam-e. 

    Priviben elküldöd majd a szusi receptjét amit csináltál?  Köszi

     

    Na akkor asszem ennyi, megyen eldőlök, hozzá kell szoknom majd valahogy a korán keléshez. 

     

    Szülinapi képek és bölcsis beszámoló a hétvégén. Addig is szép napot mindenkinek holnapra!!! 

     

     

     

     

    előzmény:
    kandika1 (73343)
    2009-09-15  08:00
  4. 2009. szeptember 15. 08:0073343.
    Réke, nemár lécci-lécci-lécci gyere velünk nagyon hiányoznál
    előzmény:
    zsomica (73342)
    2009-09-14  21:43
  5. 2009. szeptember 14. 21:4373342.
    Rékám, haragvásról szó nincs, de szeretnénk, ha jönnél
    előzmény:
    J.Virág (73338)
    2009-09-14  17:55
  6. 2009. szeptember 14. 21:1573341.

    Réka!!!! Légyszives ne csináld ezt velünk! Te is tudod,hogy mindenki nagyon szeretné,hogy velünk maradj,mert szeretünk!Semmin nem változtat,ha zárt topic vagyunk!!!! Attól még ugyanaz a csapat maradunk,ugyanazokkal az emberekkel!

    Légyszives olvasd el Brigi e-mailjét,és hallgass a szívedre,ok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 14. 20:1673340.
    Réka, neeeeeeee
    előzmény:
    J.Virág (73338)
    2009-09-14  17:55
  8. 2009. szeptember 14. 19:2073339.
    Réka,nagyon szépen kérlek,hogy most az egyszer ad fel az elveidet és gyere velünk. Kérlek,kérlek!
    előzmény:
    J.Virág (73338)
    2009-09-14  17:55
  9. 2009. szeptember 14. 17:5573338.

    Ne haragudjatok rám

    Pont jól teleírtam az oldalt, amikor jött a privi, és kitöröltem az irományom.

    Nem tudom miért, de én idegenkedem a zárt topiktól, nem szeretnék zárt topik tag lenni, de megértem, hogy a többség meg igen.

    Így alakult.

    Komolyan, nektek minden jót, a lehető legjobbakat kívánom, de én már csak ilyen csökönyös szamár vagyok.....

     

     Nagyon sajnálom, hogy így alakult (még annál is jobban )

     

     

    előzmény:
    gubanc (73337)
    2009-09-14  17:45
  10. 2009. szeptember 14. 17:4573337.

    Réka, miért nem vagy híve a zárt topiknak?

     

    ne menj el, attól hogy zártak leszünk miért ne maradhatnál? 

     

    Szerintem senki senkitől nem akart megválni, szóval nem ez volt az oka a zártságnak, én úgy gondolom mindenki azt akarná hogy ne menj el!

     

     

    Banyó, bocsi, csak most olvastam vissza, hogy te akartad elindítani, sajna előbb cselekedtem mint olvastam .

    Brigi e-mailjét olvastam, aztán tudtam ideülni a géphez, most csend van itthon, (nincsenek itthon a fiúk), gondoltam megcsinálom.

     

    Én nem akartam hogy ebből vita legyen, Réka ne haragudj, én nem hittem, hogy van akinek gond  a zárt topik, annyian írtátok hogy jobb lenne.....

     

    nem is muszáj ám bele írni, ha nem akartok

    előzmény:
    J.Virág (73336)
    2009-09-14  17:31
  11. 2009. szeptember 14. 17:3173336.

    Szomorúan olvasom, hogy lezárjátok a topikot

    Akkor én el is búcsúzom tőletek, további jó topikolást nektek.

    Én nem vagyok híve a zárt topikoknak, eddig is nyitottak voltunk, nem értem, miért kellett zárttá válni.

    Sziasztok  

    előzmény:
    gubanc (73335)
    2009-09-14  17:12
  12. 2009. szeptember 14. 17:1273335.

    Sziasztok!

     

    Akkor hát megcsináltam a zárt topikot, remélem nem hagytam ki senkit, mindenkit társtulajnak vettem fel akit lehetett (aki már máshol az, azt nem lehetett csak tagnak).

     

    Szóval http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=241260 folytathatjuk tovább a beszélgetést

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 14. 15:3573334.

    Sziasztok,

     

    egy elveszett jelentkezik

     

    Mielött bezárjátok a topikot én is jelentkezem, nehogy kimaradjak Megmondom őszintén nem tudom, hogy pontosan mivel jár a zártság és hogy is van az, de én nem vagyok ellene. Akkor lehet többen írnának nyiltabban dolgokról.

     

    Nagyon örülök, hogy minden babóca ilyen ügyesen fejlődik.

    Kandika: a házvásárlás, mi megtehetnénk szerintem nem gondolkodnék rajta, hogy belevágja vagy nem. Az meg tök jó, hogy úgymond ismerős és nektek sem sűrgős a dolog. Van idő jól beleélni magatokat és tényleg tervezgetni is lehet már jó előre. Bálint már fogzik? Jézusom, hogy rohan az idő. Ja és 8 kg? Tényleg Csengém a legkisebb itt?

     

    Zsomi: mi nem voltunk itthon szombaton és vasárnap sem. Csenge szerencsére hamar meggyógyult, de azért el kellett kezdenem a gyógyszertadni neki ami szombaton járt le. Olyan rossz volt, hogy nemet kellett mondanom amikor hívtál

     

    Noi: örülök, hogy Levit ilyen gyorsan ki tudtad kúrálni Nagyon ügyes vagy. Melóba visszarázódni meg biztos nem lesz nehéz. Szerintem 1 hét alatt újra rááll az agyad azokra a dolgokra ismét. Én is szoktam mondani, hogy úgy elhülyültem itthon, hogy hihetetlen, de sokan mondják, hogy csak más dolgokkal foglalkozik az agyunk. Lehet benne valami. Ja és én még nem gratuláltam az új autódhozTök jó lesz, hogy mindennap vezetned kell valamennyit. Újra rutinos leszel és talán idővel bevállalsz 1-1 Pesti talit is, ha lesz még a sok dolgozó anyuka miatt.

     

    Kriszta: komolyan mondom példát veszek rólad. Nagyon ügyi Szilu, hogy már el is alszik a bölcsiben. Nekem is ez a félelmem, de ha Szilunak megy akkor Csege is hozzá fog szokni. Legalábbis remélem. Az meg egyenesen nagy könnyebbség gondolom, hogy Larának ennyire bejön az ovi

     

    Banyó: olyan jó, hogy nektek is összejön a közelebbi házPocaklakóval minden rendben van nem is volt kétség számomra

     

    Rita: örülök, hogy Maya meggyógyult és reméljük sokáig maradhatsz egygyermekes napközben. (itt a betegségekre gondolok)

     

    Pumukli: olyan jó, hogy ilyen sok tejcsid van Zsofi számára az meg egyenesen szenzációs, hogy még Andris is kap belőle Ügyes vagy.

     

    Réka: nagyon szép helyen jártatok és tök jó, hogy a lányok ilyen jól bírták nélküled Telcsiszámot meg én is küldök sms-ben.

     

    Magunkról csak annyit, hogy most jelenleg jól vagyunk. Én mondjuk piszkosúl szenvedek az allergiától, de ez van.

    Csenge szülinapját megünnepeltük már a múlt héten szombaton. Jó nagy bulit csaptunk. Képek nem tudom, hogy mennyi készült, de valamennyi biztos így ha gépen lesz majd rakok fel. Én is beküldtem mindent a gyeshez még július elején, de rittig nem volt valami becsatolva a papírokhoz így hiánypótlásként még azt kellett intéznem. A gyerek emelt CSP papírja is eljuttatva a szervekhez, már csak a bölcsit kell intéznem. Elméletileg 28-án kezdünk a beszoktatással, de semmi konkrétat nem tudok. Le kell mennem valamelyik nap odais.

     

    Na azt hiszem befejezem mert velem lesz teli az oldal.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 14. 14:2973333.

    Sziasztok,

     

    Banyó, Kandika, nagyon örülök a várható költözésekhez Kandika, egy házat még inkább a magadéra tudsz formálni, ráadásul most már jó sok tapasztalatotok is lesz, h mit és hogyan NEM szeretnétek

    Monih, ti is nekiálltok megint a keresésnek?

     

    Kicsivirág, ez egy ilyen időszak, én is az ebayen lógok 2hete. Lassan már csak overállja nincs a gyereknek azt hiszem mégis inlább mázli, h itt nincs rendes turi

    zártság: amikor kérdeztem, akkor nem lelkesedtek a többiek, én támogatnám, ha meg a szavazós és reklámhülyéket is ki lehetne ezzel zárni, akkor különösen

    ha valaki újra előbukkanna, az nyugodtan írhatna attól még

     

    Monih: én sem szeretem ezt az ágybabepakolást, de nincs más ötletem, ez a gyerek nem marad ott, csak, ha zárt helyen van. Aztán még vagy 20 percig hajlandó figyelembe venni a tiltást akinek jobb ötlete van, az mostly wellcome

    igen, voltunk Budaörsön, volt, ami jópofa volt, de pl. a bábszínház nekem nagyon nem tetszett, a 2 figura csak püfölte egymást és kiabált. A bábszínház mindenhol ennyit tud csak?  viszont nagyon jópofa árusok voltak, szóval olyan klassz kisvárosiasan színvonalas volt az egész.

    Különben mostanában itt Bián is vannak mindenféle rendezvények, most szombaton is lesznek huszárok, meg fogathajtás a kastály udvarán, oda pl. tuti megyünk, Benedek imádja a lovakat.

     

    Gubanc, nem semmi, mennyire a sűrűjébe kerültél már

     

    és Kandika, én meg attól hibbanok meg, amikor szorítja a nadrágom szárát és kapaszkodik, mint egy vízbefúló

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. szeptember 14. 14:2473332.

    Köszi Noi!

     

    De tényleg nem azért volt.

    előzmény:
    Kicsivirág (73331)
    2009-09-14  14:13
  16. 2009. szeptember 14. 14:1373331.

    Tudom,tudom,Banyó,hogy nem azért voltak a szülinapi köszöntések,mert köszönetet vártatok érte....Na,de azért mégis....Akkor meg mi értelme van,ha el sem jut a címzetthez???Meg tényleg olyan rendesek voltatok Krisztával,hogy szépen számontartottátok a szülinapokat és soha nem volt elfelejtve senki! Ezért igazán egy köszit megérdemeltetek volna....

     

    Mindenki nevében,aki nem köszönte meg a köszöntést,én KÖSZÖNÖM meg Nektek!

    előzmény:
    banyoci1 (73330)
    2009-09-14  13:56
  17. 2009. szeptember 14. 13:5673330.

    Sziasztok!

     

    Itt kitört az ösz,de úgy néz ki,hogy csak egy napig lesz ilyen esös,hideg,aztán megint jön a vénasszonyok nyara,bár közel sem olyan,mint otthon.

     

    Zárt topik:attól,hogy valaki nem ír most,de meggondolja magát,még csatlakozhat újra. Úgyis lesz egy topik-gazda,neki kell majd mindenkinek írnia,ö ad engedélyt a topik tagsághoz,szóval emiatt ne legyenek kétségeitek. Ha gondoljátok (és ahogy látom eddig a többség ezt akarja),akkor én vállalom a topikgazdaságot,én napi szinten vagyok gépnél. Várok még egy-két törzstagot,és ha nincs kifejezett nem akarjuk,akkor útjára indítom a dologot.

     

    Régi tagok:azért volt egy-két régi,aki írt a születésnapokon,én (meg gondolom Kriszta is) nem azért csináltam a köszöntést,hogy írjanak,persze jól esett volna.

     

    Kicsivirág:ne is mond,itt meg elkezdödtek az öszi bolhapiacok,szombaton is voltunk egyen,bár csak játékokat vettünk,de igazán elememben éreztem magam.

     

    Monih:szuperül hangzik a hétvégétek. Heni meg milyen rendes,hogy így hagy titeket kártyázni. Mit játszotok ilyenkor? Anyósodat nagyon sajnálom,mi is ezért járunk most sürübben,mert látom anyóson,hogy mennyire jót tesz neki Ádám.Nagyon szeretik egymást.Látnod kellene hogy mennyire örült anyós,amikor Ádám mondja neki,hogy Oma.

     

    Emone:de szeretnénk saját házat,de ez most egy gyors és olcsóbb megoldás volt,mindkettönknek nagyon fontos,hogy mire megérkezik babóca,addigra többet lehessünk együtt és azt hiszem december elején még egy költözést is fogok bírni. Konyhabútor van bent,a többit nekünk kell berendezni,visszük az összes bútorunkat,meg kell venni egy-két dolgot,mert ugye Ádámnak is új szobája lesz. Még nem tudjuk mennyi idöre béreljük,addig amíg meg nem találjuk a tökéletes házat,amit majd megveszünk. Nálunk is jövö héten újra indul a zenebölcsi,már nagyon várjuk mindketten.

    előzmény:
    Kicsivirág (73327)
    2009-09-14  13:20
  18. 2009. szeptember 14. 13:5373329.
    Ja,és azt nem is írtam,hogy Levi ma az egyik turiban megint becsajozottMegfogta a kislány kezét,össze-vissza ölelgette,szegény kiscsaj majdnem többször is elnyalt,én mentettem meg,mert hát a kisfiam kissé súlyosabb volt nálaÉs hát persze puszit is adott neki Levi,de hát ez alap nála
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 14. 13:4673328.

    Réka: Látom,nagyon jól sikerült a cica ajándékozás,le a kalappal előtted! HOgy vagytok? Náthásak vagytok még?

     

    Kriszta: Mi újság a bölcsiben? Sziluka ma is ott aludt? Sírás volt? Laura aranyköpései:

     

    Monih:Örülök,hogy ilyen jól sikerült a hétvégétek!És Heni milyen cuki,hogy hagy benneteket kártyázni!!! Levi ott ugrálna a fejünk tetején és szétdobálná a kártyát,az tuti...

     

    Emone: Drukkolok,hogy akkor a betegségek most már elkerüljenek Benneteket!!!!(meg minket is)

     

    Banyó: Nagyon klasssz,hogy ilyen tágas házatok lesz és nagy kertetek!

     

    Kandika: Jajj,de jó,hogy megveszitek a házat!!!Szerintem jó is,hogy majd csak 1 év múlva költöztök,legalább addig egy kicsit rá tudjátok hangolni magatokat az anyagiakra.Levi ugyanezt csinálja boltokban,mint Márk,szintén állandóan elrohangál,egyedül babakocsi nélkül nem megyek el vele,mert az idegosztályon végezném....Cipőt venni is úgy fogok elmenni vele,hogy amíg nézem neki a cipőket,addig bent ül a kocsiban.Szegény Bálint,már most szenved a fogacskákkal?

     

    Gubanc: Nem,még nem kezdtük el a bölcsit,majd 1 hét múlva,jövő hét héfőn kezdjük.

     

    Zsomi: ÉN is tudnék őszülni Levitől sokszor rendesen!Nálunk van minden,sarokba állítás,saját szobában földre fektetés,ajtó rácsukás....

     

    Pumukli: Andris és a Pataki Zita:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. szeptember 14. 13:2073327.

    Sziasztok!

     

    Én is szereném,ha zárt topic lennénk! Már régóta terveztem,hogy kifejtem ezzel kapcsolatos nézeteimet,de idő hiányában mindig elmaradt.Szóval: az igaz,hogy ha zárt topic leszünk,akkor a régi "elkóborolt" tagok nem tudnak majd írni.Csajok! De most őszintén!Minden baba fel lett köszöntve itt a fórumon a születésnapján!A régi fórumosok közül SENKI sem jött,hogy jaj,köszi,vagy hogy hogy sikerült a szülinap vagy egyebek!Pedig általában a szülinapokkor azért mindenki benézett még tavaly..Szóval szerintetek most ezért ne legyünk zárt topic??? Úgysem jelentkeznek,látjátok,még akkor sem,ha szülinap van...Ha valaki meg szeretne írni,fórumozni újra,e-mail címek is megvannak,mindenki szokott kapni közös e-mailt,akkor majd ott is tudnak írni,hogy esetleg újból szeretnének fórumozni.

    Ez csak az én véleményem!

    Egyébként engem sem zavar,ha más olvas minket,nem erről van szó.De legalább akkor olyanok sem írkálnak,hogy szavazz a gyerekemre,vegyél ezt vagy azt és egyebek.

     

    Egyébként mi jól vagyunk,megvettem ma az Echinaceát,végül napi 1x fogom csak adni,1 hétig,utána 1 hét szünet,ezt javasolták a gyógyszertárban.Oscillot is elkezdtem adni Levinek,fél tubus hetente.Bár én is szedem,mert szombaton tök elkezdett fájni a torkom,ezért gyorsan bevetettem Réka fokhagyma kúráját,plusz mézes páleszt is ittam,meg oscillot szedtem be.Ma már kutya bajom

    Rajtam kitört az angol turi láz újraVettem Levinek egy csomó mindent: hosszú ujjú pólót,farmert,mellényt,kardigánt,pulcsit,szóval mindenfélét őszre.Még cipőt akarok venni neki,a héten azt is megejtem.

     

    Voltam nőgyógyásznál is múlt héten csütörtökön,rákszűrést csináltattam,mindent rendben talált ultrahanggal is.A kenet eredményére meg még ugye várni kell...Ugye mindenki jár rákszűrésre Csajok!!!!!!!

     

    Mi szombaton a férjem vállalatánál voltunk családi napon,tök jó volt,Levi csurom vizesre "ugrálta" magát az ugrálóvárban,(bár még mindig nem tud páros lábbal ugrálni)utazott kisvonattal is,le sem akart szállni.Nagyon jó programok voltak,gyönyörű volt az idő is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. szeptember 14. 10:0473326.

    Sziasztok!

     

    Banyóci, látod, hogy megéreztem?? :)) szuper, hogy költöztök, főleg, mert közelebb lesz urad a munkahelyhez. Majd szerzel ta hamar ott is jó ismerősöket :)

     

    Zsomi, melyik az a mondat? :) elraknám én is és ha aktuális lesz elővenném olvasgatni :-)) Büntetésként én nem merem Henit berakni a kiságyba, mert félek, hogy akkor az alvást is büntetésként fogja majd fel. Majd akarok egy sarkot, vagy büntetőszéket kitalálni neki, de eddig még nem volt szükség rá. Hogy megmarad-e ott, azt sem tudom.

     

    Kandika, már 8 kg Bálint? Tegyél már föl képet, mert biztos egy tündér kis húsgolyó! :)

    A házat meg jól teszitek, hogy megveszitek, ha ennyire klappol minden, akkor ez kihagyhatatlan.

    Kriszta,látod-látod, mondtuk mi, hogy hamar beszokik Szilu. És ez még viszonylag gyors, mi még ennyi idő  után sehol nem tartottunk , ment a sírás napközben is.

     

    Gubanc, nem írtál magatokról, mizujs? Zárt topic nekem mindegy.

    Emone, igazad van, legfontosabb az egészség, remélem elkerül most titeket és többieket is minden baci sokáig.

     

    Mi nagyon jó hétvégén vagyunk túl, szombaton a lakótelepen volt nagy egésznapos buli, jó programokkal, bohóc, mesedarab, táncos, éneklős fellépők, minden évben szokott lenni itt is, a Benkó Dixiland lépett fel este, nem is gondoltam, hogy ennyire jó populáris zenét is nyomnak, még énekesük is van, és abszolut táncolható volt .

    Na látom Budaörsön is most volt, elmentetek végül, Zsomi?

    Vasárnap meg anyóst köszöntöttük, meg a családban többeket is. Szegénykém rossz állapotban van, de nagyon boldog volt, hogy ott volt az egész család, 4 gyereke van, mind családos . Bográcsoztunk, persze hajmosás után mentem...nade megérte, iszonyat finom marhapörkölt sikerült. Meg ment a szokásos nagy kártyacsata, Heni is egész megszokta már, békén hagy minket ilyenkor, szépen lefoglalta magát.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. szeptember 13. 21:3773325.

    Sziasztok!

     

    Kriszta! Látod, alakul ez!

     

    Gubanc! Nem semmi, hogy még arra is szakítasz időt, hogy itt is mindent elolvass! Fantasztikus!

    Már én is javasoltam, hogy indítsunk egy zárt topikot. Én benne vagyok!

     

    Kandika! Gratulálok a döntéshez! És kitartást a végrehajtáshoz! Elhiszem, hogy sajnálod eladni a otthonotokat! Teljesen átérzem. Én is nagyon sajnáltam a lakásomat. Én rendeztem be, oda születtek a gyerekek... Mondjuk a szomszédokat nem sajnáltam otthagyni... De kárpótol majd a ház, ez biztos, és majd azt is szépítgethetitek!

    Huh, Maya volt ilyen elszaladós, én is téptem a hajam. Szerencsére kinőtte. Tegnap vendégségben voltunk, teljesen normálisan viselkedett. Hát 1-2 évvel ezelőtt nem nagyon lehetett vele elmenni.

     

    Banyóci! Nektek is izgi ez a költözés! Jó nagy kertetek lesz! És a házat Nektek kell majd berendezni? Pl. konyha? És mennyi időre bérlitek, vagy hogy van ez? Tudom, Ny-Európában sokkal nagyobb az ingatlanbérlés aránya, mint itthon. Ti saját házat akkor már nem is szeretnétek?

    Bízom benne, hogy most egy-két hétig "egygyerekes" lehetek... Remélem, egy darabig nem lesznek betegek. Ken-t is beirattam ugyanoda, ahova Maya jár, kezdjük a zenebölcsit. A múlt héten volt az első foglalkozás, de sajnos beteg volt. Mayának holnap kezdődik a torna is.

     

    Beszoktatáshoz további kitartást Mindenkinek! Munkába visszaszokáshoz is sok sikert! És legfőképp azt kívánom, hogy kerüljenek el a betegségek mindannyiunkat!

     

    Szép hetet!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 13. 12:5973324.
    Tegnap felmondtuk az itteni lakást,a ház dec.1-jétöl a miénk,én szeretnék rögtön az elsö decemberi hétvégén költözni,után még lesz idönk itt is kifesteni a lakást,a házat kifestve kapjuk meg. Úgy néz ki a konyhabútorunkat is átveszi majd az új lakó (így lesz meghírdetve a lakás),sajnálom kicsit,mert 5 éve vettük és nagyon szeretem,de egyszerübb,mint ki-be szerelni. Egyébként kb. 50 km-re költözünk el a mostani helytöl,eddig nyugatra laktunk Münchentöl,most meg dél-keletre fogunk,szóval közelítünk Magyaro-hoz. A ház 120 nm,a kert kb. 450 nm.
    előzmény:
    banyoci1 (73323)
    2009-09-13  12:53
  24. 2009. szeptember 13. 12:5373323.

    Sziasztok!

     

    Uram félnapos kóruspróbán,Ádám már alszik,ráérek kicsit jönni.

     

    Kandika:gratulálok a döntésetekhez,biztosan szuper lesz az új házatok. Szerintem is nagyon jól döntöttetek,Ádám a legszívesebben kint van,és ahogy nö,okosodik egyre többet lehet majd egyedül is kint. A lakást gondolom,hogy sajnálod,de amilyen szépen megcsináltátok biztosan hamar találtok rá megfelelö vevöt. Márkhoz kitartást, Bálintnak meg gyors fognövesztést.

     

    Virág:remélem találtál/találsz gazdát a cicusoknak. Ugye ha csak decemberben tudnám elültetni a tulipánokat,nárciszokat az már késö?!

     

    Andi:de jó,hogy Dóri ennyire szereti a bölcsit. A diploma jelent valamilyen változást a jelenlegi munkádnál?

     

    Emone:hétfötöl újra egygyerekes leszel? Meggyógyult Maya? Kennel még nem jársz zenebölcsibe?

     

    Kicsivirág:sajnálom,hogy végül a homeo nem tudta teljesen meggyógyítani Levit,de a lényeg,hogy már jobban van.A bölcsi miatt meg ne aggódj,ügyesek lesztek.

     

    Kriszta:gratulálok a szuper gyerekeidhez. Micsoda öröm egy-egy ilyen pillanat.

     

    Pumukli:hu,akkor férjed is jó sokat dolgozik.  Mégszerencse,hogy a nagymamik be tudnak segíteni. És ha csak pihennétek Andrissal 1 órát? Mondjuk hogy olvastok egy könyvet vagy lefekszetek együtt a kanapéra? Bár gondolom neked is szükséged lenne a "gyerekmenetes" 1-2 órára. Zita

     

    Zsomica:én már az ágyba nem merem betenni büntetéskor,mert egyszer szépen kiesett onnan. Szerencsére a szobába küldés "árnyéka" is segít általában.

     

    Katus:ha kívánod,hát szívj el egy-egy szálat,aztán fogd rá a nyuszira,mint a zoknikat is. Nyugi,rám is néha furcsán néznek,mert Ádám is néha nagyon eleven,nagyon hangos,de hát ez van,ö ilyen.

     

    Gubanc:várjuk a beszámolódat. Tölem lehet zárt a topik,bár engem az sem zavar ha olvasgatnak mások is.

    előzmény:
    J.Virág (73306)
    2009-09-11  09:29

Címlap

top