Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

BLESZ nőgyógyászat

Torolt_felhasznalo_872595
Torolt_felhasznalo_872595
Létrehozva: 2007. szeptember 29. 09:29

Sziasztok!

Szeretnék véleményeket kérni az V. kerületi SZTK-ban (BLESZ) rendelő 2 nőgyógyásszal kapcsolatban.

Azt már tudom, hogy a Péterfy kórházban dolgoznak, de a kapcsolódó topicokon nem nagyon említik őket. A nevük: Dr.Falkai Antal és Dr.Czikmántory Péter .

Melyiket ajánljátok?

  1. 2018. augusztus 31. 14:0211.

     


    Hat kedves holgyeim, en 47 eves goj nokent es gyerek nelkul rettentoen szerencsesnek erzem magam, hogy egyik balfasz zsido sem turkalt a huvelyemben meg a mehemben. Olyan szinten viszont nem volt szerencsem, hogy en is megjartam az undorito Czikmantoryval. Egy Marinovszky nevu pesti zsido csaj kolleganom (micsoda veletlen!) ajanlasara mentem el hozza ketszer. O aradozott a Czikmantoryrol, hogy micsoda jo nogyogyasz, igy persze volt bennem egy naiv feltetelezes, hogy csak jora szamithatok.


    Az elso alkalommal csak egy rutin nogyogyaszati vizitet akartam tole, masodszor mar volt egy komolyabb problemam. A lenyeg az, hogy ez az undorito es igen, en is megerositem, nagyon flegma pasas nem volt kepes (vagy szant szandekkal nem akarta) felismerni a tuneteim alapjan, hogy osszeszedtem magamnak a nemi herpeszt. Ekkor 32 eves voltam es semmilyen fogalmam sem volt a nemi herpeszrol. Amire fokuszaltam, az az volt, hogy ne kapjam meg senkitol se az AIDS-et, ami hala Istennek el is kerult, de boven eleg egyutt elni mar 15 eve az allitolag gyogyithatatlan nemi herpesszel is. A vegen a jelenlegi (nem orvos) ferjem diagnosztizalta, hogy mi a bajom. Ez volt 2007 elejen, akkor aztan ismet elmentem egy orvoshoz, ezuttal egy haziorvoshoz, ezzel a problemammal, aki megerositette vervizsgalat alapjan, hogy nemi herpeszem van. A koztes idoszakban azt hittem az egeszrol, hogy van valami borgyogyaszati bajom idonkent a nemi szervemen, ami felholyagositja a bort es aztan egy jo ideig viszket a kiszaradt holyagok helye, de arrol fogalmam sem volt, hogy fertozo is. Es persze azt sem tudhattam, hogy van gyogyszer, ami meggatolja, illetve csillapitja a tuneteket. Vannak helyek a vilagon, ahol buntejogi fogalom az, ha valaki tudja magarol, hogy van ez a baja es nem mondja el az esetleges partnerenek ezt az elso egyuttletuk elott...


    Szoval Czikmatorykam, kosz a nagy semmit! Bocs, hogy nem tudtam, hogy egy otezrest kellett volna a zsebedbe dugnom, hogy kinyisd a pofad arrol, hogy mi a bajom. Ehelyett felirtal nekem valami kotyvalekot, aminek semmi ertelme se volt.Te vagy egy idiota barom vagy orvos letedre, aki semmit nem tud a szakmajarol, vagy pedig egy rosszindulatu dog!


    Nem ertem, hogy miert nem perelte be ezt a seggfejt meg senki eddig orvosi muhibaert. Amerikaban ezt egy orvos soha nem uszna meg (12 eve ott elek, azert hozom szoba). Ott is sok a seggfej, flegma, nemtorodom orvos, de legalabb van rengeteg ugyved, aki hajlando elvallalni a pereskedest, meg ugy is, hogy az ugyfel csak akkor fizet, ha az ugyved megnyeri a pert (angolul: legal representation on a contingency fee basis).


    Adios!

  2. 2018. augusztus 31. 13:4110.

     


    Hat kedves holgyeim, en 47 eves goj nokent es gyerek nelkul rettentoen szerencsesnek erzem magam, hogy egyik balfasz zsido sem turkalt a huvelyemben meg a mehemben. Olyan szinten viszont nem volt szerencsem, hogy en is megjartam az undorito Czikmantoryval. Egy Marinovszky nevu pesti zsido csaj kolleganom (micsoda veletlen!) ajanlasara mentem el hozza ketszer. O aradozott a Czikmantoryrol, hogy micsoda jo nogyogyasz, igy persze volt bennem egy naiv feltetelezes, hogy csak jora szamithatok.


    Az elso alkalommal csak egy rutin nogyogyaszati vizitet akartam tole, masodszor mar volt egy komolyabb problemam. A lenyeg az, hogy ez az undorito es igen, en is megerositem, nagyon flegma pasas nem volt kepes (vagy szant szandekkal nem akarta) felismerni a tuneteim alapjan, hogy osszeszedtem magamnak a nemi herpeszt. Ekkor 32 eves voltam es semmilyen fogalmam sem volt a nemi herpeszrol. Amire fokuszaltam, az az volt, hogy ne kapjam meg senkitol se az AIDS-et, ami hala Istennek el is kerult, de boven eleg egyutt elni mar 15 eve az allitolag gyogyithatatlan nemi herpesszel is. A vegen a jelenlegi (nem orvos) ferjem diagnosztizalta, hogy mi a bajom. Ez volt 2007 elejen, akkor aztan ismet elmentem egy orvoshoz, ezuttal egy haziorvoshoz, ezzel a problemammal, aki megerositette vervizsgalat alapjan, hogy nemi herpeszem van. A koztes idoszakban azt hittem az egeszrol, hogy van valami borgyogyaszati bajom idonkent a nemi szervemen, ami felholyagositja a bort es aztan egy jo ideig viszket a kiszaradt holyagok helye, de arrol fogalmam sem volt, hogy fertozo is. Es persze azt sem tudhattam, hogy van gyogyszer, ami meggatolja, illetve csillapitja a tuneteket. Vannak helyek a vilagon, ahol buntejogi fogalom az, ha valaki tudja magarol, hogy van ez a baja es nem mondja el az esetleges partnerenek ezt az elso egyuttletuk elott...


    Szoval Czikmatorykam, kosz a nagy semmit! Bocs, hogy nem tudtam, hogy egy otezrest kellett volna a zsebedbe dugnom, hogy kinyisd a pofad arrol, hogy mi a bajom. Ehelyett felirtal nekem valami kotyvalekot, aminek semmi ertelme se volt.Te vagy egy idiota barom vagy orvos letedre, aki semmit nem tud a szakmajarol, vagy pedig egy rosszindulatu dog!


    Nem ertem, hogy miert nem perelte be ezt a seggfejt meg senki eddig orvosi muhibaert. Amerikaban ezt egy orvos soha nem uszna meg (12 eve ott elek, azert hozom szoba). Ott is sok a seggfej, flegma, nemtorodom orvos, de legalabb van rengeteg ugyved, aki hajlando elvallalni a pereskedest, meg ugy is, hogy az ugyfel csak akkor fizet, ha az ugyved megnyeri a pert (angolul: legal representation on a contingency fee basis).


    Adios!

  3. KFF
    KFF
    2012. november 24. 18:479.

    Sziasztok!

     

    Czikmántory valóban flegma, viszont nem ez a legnagyobb baj.

     

    Nekem egy közönséges hüvelygombát nem sikerült felismernie. Megvizsgált, felírt egy krémet, ami nem használt, elküldött vér- és vizeletvizsgálatra, majd következő alkalommal mondta, hogy most csinál egy újabb vizsgálatot, aminek megint következő héten lesz eredménye, addig is használjak egy hüvelykúpot egy hétig. Itt megelégeltem (a stílusát is) és elmentem egy másik nőgyógyászhoz, aki 3 perc alatt kiderítette, hogy mi bajom van és felírt egy gyógyszert, amitől 2 nap altt elmúlt, amivel több hete szenvedtem. ( mint utóbb kiderült, a felírt hüvelykúpnak sem volt semmi köze a bajomhoz.)

     

    Ha várandós lennék, valószínűleg nem ő lenne az az orvos, akire rábízom magam. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872595 (1)
    2007-09-29  09:29
  4. Torolt_felhasznalo_872595
    Torolt_felhasznalo_872595
    2007. október 3. 20:318.

    Köszi! Titokban abban reménykedtem, hogy itt is lehetnek normális orvosok az SZTK-ban.... Úgy látszik, ezen a területen nem tudok pénzt megtakarítani... 

    Most akkor továbbra is lehet menni (bármiféle nőgyógyászati beavatkozásra) a választott orvos szerinti kórházba vagy csak oda lehet menni, ahová helyileg tartozik az ember?

    Gratulálok a pocaklakóhoz !!!!!!!! Boldog babavárást kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247646 (7)
    2007-10-03  18:39
  5. Torolt_felhasznalo_247646
    Torolt_felhasznalo_247646
    2007. október 3. 18:397.
    Kedves Jatta,

    a tanácsom röviden: MENEKÜLJ !!!

    Jártam évekig mindkettőhöz a BLESZ-be, úgyhogy ismerem őket. Czikmántory egy flegma hangulatember, Falkai pedig kétbalkezes.
    Úgy elrontotta a spontán vetélésem utáni sima szippantásos egészségügyi küretet, hogy fertőzés miatt pár nappal az első után egy újabb küretre és méhfertőtlenítésre volt szükség, utána pedig majd egy hónapig tartott, mire rendbehoztak.

    Mindketten a Péterfyben "szülnek" ami egy romos hely, ócska elavult műszerekkel. Épp csak patkányok nem rohangáltak, a wc-k koszosak, napokig takarítatlanok voltak.
    A higiéniáról meg csak annyit, hogy az első műtétem alatt a műtőablak végig nyitva volt!!!

    Hálás vagyok a sorsnak, hogy nem lett nagyobb baj és a rémes kaland ellenére most egészséges babát várok!

    Placid a 16. héten
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_872595
    Torolt_felhasznalo_872595
    2007. szeptember 29. 18:336.
    Hát ez nem valami bíztató!!!!  Megtudhatom, hogy végülis kinél szültél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_556007 (5)
    2007-09-29  18:08
  7. Torolt_felhasznalo_556007
    Torolt_felhasznalo_556007
    2007. szeptember 29. 18:085.
    Én jövök egy ellenvéleménnyel:

    24 éves voltam mikor terhes lettem, fogalmam se volt mit hol kell intézni. Kb 5-6 hetes terhes lehettem, mikor barnáztam, elmentem a Czikmántoryhoz a BLESZ-be. Annak ellenére, hogy végül anyukám is bejött velem a rendelésre , mert eljött a munkahelyéről, nagyon flegma és lekezelő volt. Hát ha nem áll el a vérzés, menjek be egy kórházba, hogy kikaparjanak. Anyám adott neki pénzt, kezdett kedvesebb lenni. Kérdezte, hogy elvállalnáe a gondozásomat, azt volt a válasz, hogy kizárólag a magánrendelőjében, és adott egy névjegykártyát.

    Kb 2 hét múlva újra barnáztam ,felhívtam telefonon, hogy mit csináljak, pihenjek, majd ha erősödik menjek be egy kórházba kaparásra. Nem mondta, hogy menjek el hozzá vizsgálatra vagy menjek be a kórházba és majd ő kikapar. Hát én nem is őt választottam.

    A második terhességemnél a Felkaihoz jártam, közel volt a munkahelyem, ebédidőben gyorsan letudtam a terhesrendelést. Sose kellett várnom, bár látszott, hogy az orvosnak fogalma se volt róla ki vagyok, egyszer kétszer adtam neki zsebbe 5 ezret. Végül megtudtam, hogy ő nagyon a régimódi szülés híve, ezért nem akartam nála szülni, de a rendelésen nagyjából meg voltam elégedve vele. Vele kapcsolatba negatív élményem, amikor 7 hónaposan egyik kezével a méhszájat nyomogatta, a másikkal pedig a gyerket tapogatta ki, merre a feje, háta stb. és az annyira fájt, hogy egy hétig csak feküdtem, úgy begörcsöltem a vizsgálattól (többet hozzá se mentem)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_872595
    Torolt_felhasznalo_872595
    2007. szeptember 29. 16:524.
    Köszi a választ! Remélem sikerülni fog a baba! Viszont azt olvastam a Czikmántoryról, hogy elég magas a tarifája...
    előzmény:
    hha (3)
    2007-09-29  12:42
  9. hha
    hha
    2007. szeptember 29. 12:423.

    Szia!

    A Falkait nem ismerem, de Czikmántoryhoz jártam korábban. Nagyon lelkiismeretes és kedves orvos! Szívesen maradtam volna nála, de egyrészt 10 nőből min. 8 hozzájár, így mindig nagyon sokat kellett várni rá, másrészt viszont nekünk az időközben elkezdett sikertelen próbálkozások miatt már meddőségi klinikára kellett mennünk, nem volt jó a "sima" nőgyógyász.

    A szintén kerületben lakó barátnőim mind a Czikmántoryhoz járnak, nála szűltek a Péterffy-ben és meg vannak vele elégedve!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872595 (1)
    2007-09-29  09:29
  10. Torolt_felhasznalo_872595
    Torolt_felhasznalo_872595
    2007. szeptember 29. 10:252.
    Most el kell mennem, de délután benézek remélve, hogy kapok válaszokat! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top