Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

0. osztáy, előkészítő

pannika:)
Létrehozva: 2017. június 22. 07:48

Sziasztok, van valakinek tapasztalata az általános iskolák 0. osztályával kapcsolatban ? esetleg megy valaki gyereke ősztől ? Tudom, már késő van az iskolaválastáshoz, d sok magán intézménybe még be lehet íratkozni.. ezért érdekelnének a vélemények. Most épp azt olvastam, hogy a következő 2018/19-es tanévtől kötelező lesz, bár csodálkoznék, ha megoldható lenne...


Szóval, személyes tapasztalatok, vélemények érdekelnének .

  1. 2019. július 10. 18:194.

    Az én gyerekem járt, itt az országban külföldi suliba, ahol a 0. osztály normális. Játszva tanulgattak saját tempóban, semmiféle hátrányuk nem volt emiatt.

    előzmény:
    pannika:) (2)
    2017-07-28  20:14
  2. 2019. július 10. 11:383.

    Sajnos a 0. osztályról nem tudok nyilatkozni, de ebben a korban fejlesztő játékok alkalmazása javallott. A Thinkfun fejlesztő játékok magas szintet képviselnek a kategóriájukban.

  3. 2017. július 28. 20:142.

    senki ? magán oviba, magán suliba se jár senki nulladikba ?


     

Címlap

top