Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

VEJKE

Lelian
Létrehozva: 2017. október 8. 10:09

Sziasztok! Kisfiamat Vejkének hívják, és feltette ma a nagy kérdést: hány fiú viseli még vajon a Vejke nevet az országban? Hiába nézelődtem a neten, nem sikerült találnom erre vonatkozó adatot. Ellenben a net kiadott itt a nlcafe-n olyan fórumhozzászólásokat, ahol a Vejke említve volt. Az alapján leszűrtem, hogy még két kisfiú biztosan viseli ezt a nevet. Tehát most megpróbálom itt: van köztetek olyan, akinek kisfia, barátja, ismerőse, ismerősének az ismerőse ezt a nevet viseli?


 


Előre is köszönöm!


L

  1. kss
    kss
    2020. január 14. 20:525.

    A mi Vejkenk mar 14 eves :)  

    előzmény:
    Gina100 (3)
    2019-02-15  21:43
  2. kss
    kss
    2020. január 14. 20:514.

    Szia


    A mi fiunkat igy hivjak, Vejke, 14 eves volt most nemreg. Bp szuletett meg 2005-ben. Nem tudom volt e elotte valaki meg ilyen nevvel..
    Udv

  3. 2019. február 15. 21:433.

    Szia. Az én kisfiamat is Vejkének hívják. Hat éves és szerelmes vagyok a nevébe. Ja és a kis pasimba is😊😊😊

  4. 2017. október 8. 16:552.

    Én ismerek egy kisfiút akit így hívnak.

Címlap

top