Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

GyógYszer abbahagyás idö e

Xy89xy
Létrehozva: 2018. augusztus 22. 16:43

Sziasztok!





Fogamzásgálot szedtem. 24+4es itt ugye nincs 7 nap szünet,szedni kell folyamatosan. Az uj levélböl azonban csak 6 szemet vettem be. Aug 12-n volt meg a mensesem aug 18 vettem be az utoljára a gyógyszert,19-20-n együtt voltam a párommal. Kalkulátor néztem elvileg aug 21-23 termékeny nap 24-25 nagyon termékeny,ovuláció 26. Ma barnázgatok gondolom a gyógyszer abba hagyása miatt. Tudom h jól bekavartam ezzel hogy abba hagytam igy a gyógyszert,de kiváncsi lennék hogy mennyi esély van igy a terhességre. 

  1. 2018. augusztus 22. 19:312.

    Ja,igen és még olyan kérdésem van h a normál menseszre igy most kb mikor számitsak? Ha végig szedem a gyogyszert,szept.9 kell megjönnie. Vagy most aug 22töl számítva 28 nap múlva?

Címlap

top