Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Esküvő. Na de hol???

Divett
Létrehozva: 2019. Április 23. 08:42

Sziasztok!


 


Nagyon nagyon bízom benne, hogy segitetek megtalálni a legszuperebb helyet Tolna megyében (szekszard környéke főleg), ahol egy 90 fős, bulis de egyben romantikus lagzit lehet tartani. A google nem volt a legjobb barátunk, így bízunk abban h sokaknak van tapasztalata, véleménye, tanácsa ezzel kapcsolatban. :) Lécci, lécci, ha tudtok, segítsetek! :) Minden érdekel! 

  1. 2019. május 5. 21:023.

    Hol, hol? A házasságok az égben köttetnek.


  2. 2019. május 3. 19:112.

    Szia, én remrég találtam egy tök jó kiállítást, májusban lesz Nagykovácsiban. Nem tudom az neked mennyire esik ki, de érdemes lehet megnéznetek: https://www.facebook.com/events/42275174185146 1/ Azt írják ingyenes az egész, meg lesznek tök jó kis workshopok is 

Címlap

top