Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelemmmmmm

bela55
Létrehozva: 2019. május 25. 19:46

Sziasztok. A barátnőm úgynézki elhagyott, akivel majdnem 3 évig együtt voltunk. Kb 3-4 hónapja kezdődött azzal az egész, hogy elkezdtem őt elhanyagolni meg leszarni. Állandóan veszekedtünk, csesztettem, bántottam (szavakkal) nemtudom miért csináltam ezeket. És elege lett, megmondta. Nem szeret, nem akar látni, hagyjam békén, aztmondja nem azt érzi mint régen, sőt szinte már semmit. Aztmondta elkúrtam de azt is hozzátette hogy elkúrtuk, mondjuk azt nemtudom hogy ő mivel kúrta el. Azt mondta ennek a kapcsolatnak nincs jövője. De én szeretem és meg is mondtam, de nem nagyon érdekli. Valaki esetleg valami tanáccsal eltudna látni? Hogyan szerezhetném vissza? Vagy hogy mit csináljak? Kérlek titeket. Fontos lenne. Esetleg egy szakembert Miskolcon tud valaki mondani?

  1. 2019. május 29. 06:0731.

    kerdes az hogy mi jar a bantalmazo fejeben ? uralkodni akaras vagy mas viselkedesi sema ?

    előzmény:
    Csend Ike (28)
    2019-05-27  12:05
  2. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 27. 17:4730.

    előzmény:
    antironia (29)
    2019-05-27  13:31
  3. 2019. május 27. 13:3129.

    Itt az alkalom, bútorozz össze béla55-tel!   Mindkettőtök problémája megoldódik. :-D


    Te el tudsz költözni a megverős-kényszeres családodtól, bélának meg elmúlik a szerelmi fájdalma.

    előzmény:
    Dancsecs (14)
    2019-05-26  17:21
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 27. 12:0528.

    "TI ! Kerdesem az hogy miert sertegeted a szeretodet / elettarsadat  / szerelmedet ?"


     


    Ezt kérdezi itt valaki.Én is ezt kérdezem minden alkalommal,ha ilyet olvasok/hallok.


    Adott egy kedvesen, aggódással felnevelt lány/nő. Tételezzük fel,hogy a fiút/férfit is így nevelték.


    Ebben az estben, ahelyett hogy megbecsüléssel/törődéssel élnének együtt,  pokollá gonoszkodja a lány életét a pasi.


    Persze ez egy több fórumon megjárt és elcsépelt téma, ám valós sokak életében.


    Ami meg abszolut érthetetlen,hogy ha már így van - hogy a guta ütné meg a gazembert, akárkiről is van szó -  továbbra is sokáig tűr a másik fél.


    Persze, ezt már ezerszer kitárgyaltuk itt is és  az is persze,hogy mások problémájára nem tudunk itt megoldást adni.


    De!Mindenképpen  ki kell nyilvánítani azt,hogy ilyet és ezt nem szabad tűrni.


    (Azt is tudom,hogy tulajdonképpen falra hányt borsó amit mondtam,mert itt (Nlc) sem változott 10-15 év alatt semmi.


    Szinte 0 % az, aki ki mert volna lépni még időben önérzetesen, helyes önértékeléssel és bátorsággal  saját   maga megvédésére.


    Ennyit erről.A többi felesleges szószaporítás.

  5. 2019. május 27. 11:1327.

    OFF: MOZDONJ !!!! En nem a 40eves kolkod


    45 eves kolkod vagyok akinek dirigalhatsz.


    Egy forumon es azt irok be amit jonak velek a temahoz


     


    es sem veled sem massal nem baratkozom.


    Jo lenne ha ezt mar 1x felfognad.


     


    Jo lenne ha Te is elmennel szakorvoshoz, 

    előzmény:
    Mozdonj (24)
    2019-05-27  11:01
  6. 2019. május 27. 11:0926.

    TI ! Kerdesem az hogy miert sertegeted a szeretodet / elettarsadat  / szerelmedet ?

  7. 2019. május 27. 11:0725.

    OFF: MOZDONJ !!!! En nem a 40eves kolkod vagyok akinek dirigalhatsz. Egy forumon es azt irok be amit jonakvelek a temahoz


    es sem veled sem massal nem baratkozom. Jo lenne ha ezt mar 1x felfognad.

    előzmény:
    Mozdonj (24)
    2019-05-27  11:01
  8. 2019. május 27. 11:0124.

    Olyan jokat tudsz irni , nagy buzgon , Katica-lelkem!
    Megertik ? Vagy vakuljanak ?
    Talan ugy kellene ilyeneket tanacsolni , hogy meg is ertesek...nem ?
    Biztos , hogy tudnak "szakcikket" olvasni , elemezni es alkalmazni ?
    Adjal nehany "élö" peldat...Theoriakkal nem hiszem , hogy tudnanak valamit is kezdeni...
    S vigyazz ezzel a humorral kezelessel  , mert ebben a topikban , itt es ma ,  olyan "celcsoporthoz" dorgolodsz , aki kepen teremt vagy lekop , ha elhumorizalod , hogy "anyja tehet rola"....


    Lattad , hogy amikor "szakemberhez" fordult a Damcsik nevu tragarnyelvu partfogoltad ? 
    Jogaszati forumon a tanacsado leszallt a tul magas lorol es sajat alkalmazott nyelven tanacsolta a Damcseszleanyt :
    Honnan tudod, hogy aki követ az rendőr? Miért nem mész oda hozzá és kérdezed meg tőle ezt: "mi a l.faszt követsz baszki?"

    előzmény:
    sabangela (23)
    2019-05-27  08:50
  9. 2019. május 27. 08:5023.

    Meg ami eszembe jutott a humor mint kezelesi modszerrol Cato es Lentulus ...harag humor nagylekuseg ironia ... sok modszer van a kezelesre...

  10. 2019. május 27. 08:4922.

    Olyan szakembert keres ahol megtanulhatod  a visszatero sertesek leallitasat es hogyan lehet kezelni az agressziot. 


    Ket veglet van az agresszio es a pacilitas, de a ketto kozott ott van a humor is. Ha jo munkat !

  11. 2019. május 27. 08:4521.

    ERdemes lenne felmerned hogy milyen sertes/sertegetest tudsz toleralni vagy nem toleralni .


    Jo lenne ha megtanulnad  hogyan kell/kellene megbirkozni a hazastarsi / elettarsi sertesekkel es azokat hogyan tudod


    leaalitani. 

  12. 2019. május 27. 08:4120.

    ERdekes mencsak az hogy miert sertegetunk , hanem mi az a pont amik kivaltja a sertegetest.=  ki hol es mikor erzi/ jelzi  hogy a "labara leptek "

  13. 2019. május 27. 08:3919.

    "...elkezdtem őt elhanyagolni meg leszarni. Állandóan veszekedtünk, csesztettem, bántottam (szavakkal) nemtudom miért csináltam ezeket...."


     


    Erdekes tema hogy miert is sertegetik  az emberek a partnereiket.Steve -Stewart Williams kutatott is ebben a temaban. 


     


    40-50 sertes listat allitottak ossze. Ezert is kerdeztem hogy a kor vagy a szuletesi eved az 55 mert mas mas evfolyamnak masak a sertesi modszerei 

  14. 2019. május 27. 08:3518.

    "....elkezdtem őt elhanyagolni meg leszarni. Állandóan veszekedtünk, csesztettem, bántottam (szavakkal) nemtudom miért csináltam ezeket. ..."


    Igen ez erdekes kerdes. ez gyakran valos problema a parkapcsolatokban.

  15. 2019. május 27. 04:2817.

    A',  Mozdony,  ne  torodj  ezekkel!   Sokan  ja'rnak  ide  csak aze'rt   be, hogy


     hulye'skedjenek.........    


    Unatkoznak,  e's  valszeg  csak  az  utobbi  1-2  e'vben  vett  nekik  a  papa,  vagy  valaki,  sza'mitoge'pet.


     


    NEM  KELL  reaga'lni  az  ilyenekre.


     


    Ja'tszogatnak.


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (16)
    2019-05-26  20:18
  16. 2019. május 26. 20:1816.

    Ha jol emlekszem , a kulonbozo topikjaidban sirankozol , hogy kenyszerbeteg anyad es alkoholista , orrodat szetvero apad miatt   /aki rendor???/ ---s akik elmebetegseg miatt bolondokhazaba kivannak zaratni---- SOSEM volt szerelmesed/baratod/baratnod/parkapcsolatod...


    Mit ertesz az alatt , Te , maganyos szuzlany ,  a 22 eveddel , hogy egy itteni , boreben magat jol erzo , humoros , ertelmes , tobb gyerekes edesanya , az "dugatlan" ? 


    Latom , hogy a jogi forumban is megkaptad a valaszt s ott is pimaszul visszaszoltal... s ott is beirtad a "Pa"-t ...
    Nem tudom , es nem is erdekel a valodi eletkorod , mert akarhany eves is vagy , en meg ilyen pimasz , goromba es szegyentelen hazudozot nem lattam soha.
    Pedig a fejem az feher .

    előzmény:
    Dancsecs (14)
    2019-05-26  17:21
  17. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 26. 17:3415.

    előzmény:
    antironia (4)
    2019-05-25  21:55
  18. 2019. május 26. 17:2114.

    Ezek elmebetegek!!! 


    Komolyan mondom Neked, dugatlan (olvastam itt dolgokat), rosszindulatú, pszchiátriai beteg vénasszonyok! 


    Magadnak teszel jót és menj el innen! Bocs, de nem olvastam el a kérdésed, de megláttam mit művelnek ezek! 


    Bolondok!


    Mozdonyka: az oldal meg ez a topik, tök hasznos lenne, meg minden, ha titeket (vagy ezt a CsendBébit több fiókból) kitiltanák végre. Pont ezért esik szét, nem a "kamu" topikokból, hanem amit odahánytok rá!


    Pár évvel ezelőttről tök normális témák vannak! 


    Azt sem olvastam el teljesen, de tényleg van ilyen, hogy beteges izzadás, erre van gyógyszertárban dezodor, meg orvoshoz kell menni vele! 


    Pá. 


     

    előzmény:
    Csend Ike (3)
    2019-05-25  20:26
  19. 2019. május 26. 11:1313.

    Csak kivancsisagbol : milyen "szakemberre " gondolsz ?


    Itt van egy , nagyon sokert kot szerelmi magiat es a konyhadat is kifestheti raadasul...

  20. 2019. május 26. 11:1012.

    A forumban eszlelheto az ingerult hangulat onnan jon= A forumban eszlelheto  ingerult hangulat onnan jon

    előzmény:
    Mozdonj (11)
    2019-05-26  11:08
  21. 2019. május 26. 11:0811.

    A hozzad hasonlo "kenyszerforumozok" , a hulye nyitogatasokkal , verik szet ami meg maradt ebbol a szerencsetlen Forumbol .
    Ez itt nem "szakforum" , nem "tanacsado" , nem elmegyogyintezet , nem pszichiatriai "kiscsoportos" foglalkozas , ahol tartja az onmagat "ugyeletes" onkentes lelekmentonek kinevezett nick  a szenvedo kezet ; hogy az el tudja rebegni az "elviselhetetlent"...
    A forumban eszlelheto az ingerult hangulat onnan jon , hogy az ilyen hazug szorakozok onkentes hasonszoruekben partfogot lelnek , akik kioktatjak a tobbi resztvevot , amikor azok ellenzik a kamuzast...

    Kerdes : Ha mar mindenki ki lesz innet turva , mert otthagyjak az agressziv kamuzok altalt korbepisilt homokozot , akkor kivel fognak ezek a tanacsado/nyitogato elemek  szorakozni ?

  22. 2019. május 26. 10:3510.
    előzmény:
    Mozdonj (9)
    2019-05-26  10:28
  23. 2019. május 26. 10:289.
    SEGÍTSETEK HELP | NLCafé

     


    https://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=828&topicid...



    Traduire cette page


    13 déc. 2018 - 25 posts - ‎10 auteurs
    Lillaréka, Béla55 a TI... Kétlem, hogy menzesze lenne... idézet: antironia (20): 2018-12-14 10:41:32. Srófika! pont ezt szeretttem volna írni.








    Kellemetlen testszag | NLCafé


    https://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=828&topicid...




    Traduire cette page


    7 posts - ‎4 auteurs
    bela55. Létrehozva: 2019. Április 2. 19:07. Jó estét kívánok! Olyan problémám lenne, hogy nagyon zavar engem hogy büdös vagyok valamiért. Ez nem izzadság ...
    előzmény:
    sabangela (8)
    2019-05-26  08:17
  24. 2019. május 26. 08:178.

    ha 3 even at ez a kapcsolat szerelemmmmmm volt mikor es mitol valt unalomma ,haragga ,kozombossege ?

Címlap

top