Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rossz rokoni kapcsolatok

Torolt_felhasznalo_135909
Torolt_felhasznalo_135909
Létrehozva: 2019. szeptember 19. 10:04

Sziasztok!


 


Ha nagyon rossz családi-rokoni kapcsolatban vagytok, és nem tudjátok kivel megbeszélni, v agy nem tudjátok kezelni a helyzetet, és nem értitek ez miért van, hogy bánt benneteket szavakkal, tettekkel a rokonotok, családtagotok, akkor itt kibeszélhetitek, és tanácsokkal segíthetünk egymásnak.


Nekem a testvéremmel van nagyon régen rettenetes rossz kapcsolatom, sajnos hiába próbálkoztam vele jóban lenni sok éven keresztül, nem megy, egoista, önző, és mindenért engem okol, és nagyon-nagyon csúnyán beszél velem.


Ezt nagyon nehéz feldogozni sajnos, és nem tudom kivel megbeszélni.


De itt ezt megtehetjük, és adhatunk egymásnak jó tanácsokat is.


Írjatok.


 

  1. 2020. Április 12. 12:4879.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

  2. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2020. Április 6. 20:5078.

    Szia!


     


    Elég régen nem írtam, azóta nagyon sok minden történt. Megszakítottam a testvéremmel végleg a kapcsolatot, mert már olyan szinten bántott, a barátjával együtt bántottak engem, hogy már nem bírtam elviselni..


    Úgy éreztem, nem bírom tovább, vagy megbolondulok, vagy mást teszek.....


    Egy darabig még írogatott, próbált bántani, mindenhonnan letiltottam, már nem látom ha írogat, most már békén hagy elvileg, remélem így is marad.


    Most tudom csak milyen úgy élni, amikor az embert nem alázzák meg napi szinten, nem döngölik a sárba, és nem beszélnek úgy vele, mint egy utolsó senkivel......


    Nem tudtam eddig, hogy milyen enélkül élni.....


    Most próbálom magam a 0-ról összekanalazni........


    Köszönöm Neked a jótanácsokat, nagyon sokat segített, és akik még adtak itt nekem tanácsot, azt is köszönöm.


    Remélem Te jól vagy, ha gondolod írj.


    Szép estét.


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (51)
    2019-09-25  19:28
  3. 2019. október 5. 07:0477.

    Thanks for helping people having problem with their families, relatives or friends.


    Get this plants vs zombies online for free.

  4. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 28. 22:1776.

    Köszönöm a képeket is, és a törődést, nagyon jólesik.

    előzmény:
    castaneasativa46 (74)
    2019-09-28  13:56
  5. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 28. 22:1575.

    Köszönöm a tippeket, körülnézek mik a lehetőségek itt helyben, és akkor valamivel elfoglalom magam.


    Még nem tudom mi érdekelne, de majdcsak találok valamit.....


    Sajnos tényleg igaz az a közmondás. Milliooo esélyt kapott a tesóm, és minddel visszaélt, nagyon gonosz volt velem sok éven át, úgyhogy nem érdemes vele kapcsolatot tartani. Már nem akarok többet tudni róla, szerencsére most nem zaklat, remélem így is marad.

    előzmény:
    castaneasativa46 (74)
    2019-09-28  13:56
  6. 2019. szeptember 28. 13:5674.

    Én azért mindenesetre nyitnék valamerre, ha másért nem, hogy kissé elterelje a figyelmemet. Ilyenkor szokás a klubba - szakkörökbe, néptáncra, kosárfonó tanfolyamra, stb. menni. A kutyából nem lesz szalonna - mondja a régi mondás, és ebben nagyon sok az igazság. A tesót hanyagolni kell /ene/, és előbb-utóbb rendeződik a helyzeted.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_135909 (67)
    2019-09-26  23:53
  7. 2019. szeptember 27. 20:5373.

    Igen, arra. Azt persze nem tudtam, hogy utólag kideritették a manipuláltságát.


    Ezzel együtt a nácik "kisérletei" ékes bizonyítékai annak, hogy hogyan lesz egy emberből állat. Persze utólag mindegyik rossz fiú arra hivatkozott, hogy parancsot teljesített, aminek a fele igaz volt, de a másik fele nem!  Módjuk lett volna emberségesebbnek lenni úgy, hogy nekik se legyen ezért különösebb bajuk /Persze nem minden esetben: a haláltáborok eseményeit nem lehet humánusan csinálni./

    előzmény:
    terdszelikatica (68)
    2019-09-27  06:23
  8. 2019. szeptember 27. 16:2572.

    Mozdonj, jól csinálja. Fórumon az érzelmeket kell felpörgetni ahhoz, hogy pörögjön. Meg nálad is elérte, hogy írj, írd ki magadból. Ez segít.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_135909 (70)
    2019-09-27  10:39
  9. 2019. szeptember 27. 15:5971.

    Egy kissé mellé lőttél. Amugy az ide írogatás biztos adott kezelési módszer, mig a pszihológus pénzkidobás kéttes eredményel amit a jelenlegi helyzetbe nem biztos, hogy anyagilag megengedhet magának.


     

    előzmény:
    Mozdonj (69)
    2019-09-27  07:39
  10. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 27. 10:3970.

    Mozdonj Te nagyon rosszindulatú ember vagy.


    Ahelyett hogy segítenél, mivel látod az írásaimból hogy nem vagyok jól, még belerúgnál az emberbe??? Pont te vagy baromi rosszindulatú. Nem vagyok irigy a testvéremre, mivel gyászolok, és másra sem voltam irigy sosem. 


    Ha kicsit is értenél az emberekhez, akkor az írásaimból levennéd, hogy a fájdalom beszél belőlem, és a gyász. 


    Légyszi ne írogass nekem, nem vagyok rád kíváncsi.


    Ugyanolyan rosszindulatú vagy mint a testvérem, és ugyanúgy semmit sem értesz.


    Foglalkozz magaddal, mindenki jobban jár, ne itt írogassál unalmadba, mert nem vagyunk rád kíváncsiak. Pont a rosszindulat az, amit nem szeretek senkiben.


    És ha olvastad volna Sárkánycsont és mások hozzászólását, akkor láthatnád, hogy kedvesek, és próbálnak lelkileg segíteni, mert nekik is voltak-vannak hasonló problémáik.


    Örülj hogy neked baromira fingod sincs az ilyen családi problémákról. Adj hálát a Jóistennek ezért, és ne engem bántsál még te is.


    KÖSZI!!


     

    előzmény:
    Mozdonj (69)
    2019-09-27  07:39
  11. 2019. szeptember 27. 07:3969.

    Zsoka a kutyadrol beszel... nezzed meg melyik hozzaszolasra valaszol.


    Most teljesen mas es NEM ROSSZINDULATU hozzaszolas : En elhiszem hogy "szenvedsz" valamitol . EGY nap alatt nyitottal 5 topikot. "Gyaszolsz" , "egyedul vagy" , "maganyos vagy" s "a testvered igy meg ugy" es "gyereket akarsz orokbe fogadni".... 5 topik!
    Vilagos , hogy rosszul erzed magadat a borodben...
    Ez a nyilvanos rosszindulatu  "kibeszeles" , s az ezekre kapott sok "mas cipoje tanacs" ,  nem fog  enyhiteni a "szenvedeseden" , mert azt kellene kikutatnod es megertened , mi miatt vagy irigy a testveredre .


    Az irigyseg az faj .
    Az irigyseg tesz rosszindulatuva .
    Irigyseg miatt szellozteted  itt 5 hirtelen megnyitott topikban az intimszferadat s teszed a csaladodat pellengerre .


    /peldak : ...mert elment a falubol...mert erdekesebb elete volt...mert van tarsa... mert sovanyabb....mert szebb..... ilyen hetkoznapi cuccok miatt irigykednek az emberek /
    Nem a topikbeli nevtelenek onelmenyei fogjak megoldani a problemadat .
    Pszichologushoz kell menni ilyen allapotban .
    Az O dolga , mert hozzaerto , mert MESTERSEGE , hogy felepitsen a hozzaforduloban , altala valasztott terapiaval , normalis , szenvedes nelkuli elethez lehetoseget ado semat...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_135909 (65)
    2019-09-26  21:28
  12. 2019. szeptember 27. 06:2368.

    off:  Standfordi kiserletre  ? Zimbardo fele bortonkiserletre gondolsz  ? ami arra ment ki hogyha az emberek hatalmat kapnak milyen lesz a reakcioik ? Errol a kiserletrol kesobb kiderult h manipulalt volt .

    előzmény:
    castaneasativa46 (66)
    2019-09-26  23:27
  13. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 26. 23:5367.

    Sajnálom hogy neked is ilyenek a tesóid. :( Pedig szerintem egyikünk sem ezt érdemli.


    Én is lassabban reagáltam, meg lefagytam, és ő meg csak mondta, néha meg sem tudtam védeni magam, azt sem tudtam mi baja van velem. De elmondott mindennek, hogy gyűlöl, meg szégyenli hogy a testvére vagyok, meg hogy undorodik tőlem, gusztustalan vagyok, és még millioooo ilyen gonosz mondat, amit én az életben még ha lenne ellenségem, azzal sem tudnék így beszélni.


    Sajnos édesanyánk nemrég meghalt :(((((((((((((, de ő anyura való tekintet nélkül még gonoszabb lett velem, és tovább szidalmazott, én pedig őt nem. Pedig legalább akkor ne lett volna velem gonosz.......:(


    Így már ahhoz a helyhez nem kötött semmi, csak az anyukám :(((((, és már nem kell a testvéremmel tartanom soha többet a kapcsolatot, mert engem is kikészítene (amúgy ki is készített eléggé) mint szegény anyukámat. :(((( Vele is csúnyán bánt sajnos. :( Nem tudom azt megbánta-e most hogy már nincs anyukánk. :(((( Szerintem nem bánta meg....


    Tudod sajnos nincs családom, se párom, se gyerekem, így nagyon nehéz egy ilyen gonosz testvérrel, és ennyire egyedül maradni árván. :(


    Az én testvérem sem érti, hogy miért szakítottam meg vele a kapcsolatot. Én meg azt nem értem, hogy ő miért nem érti.


    Szerinte az a normális ha én tovább tűröm a szemétkedéseit, a terrorizálását, a bántásokat? Hát nem......


     


     

    előzmény:
    castaneasativa46 (66)
    2019-09-26  23:27
  14. 2019. szeptember 26. 23:2766.

    Az a körülmény, hogy terrorizálhat, neki sikerélményt jelent. Hogy miért van így, nem tudom - sztem senki sem tudja - ez valami gének által meghatározott körülmény lehet... 


    Ismeretes az a kisérlet, amit egyetemistákkal indítottak. Egyik részük fegyőrt játszott, másik rész pedig a rabot. Olyan kegyetlenkedés vette a kezdetét, hogy a kisérletet le kellett állítani. Pedig normális, érző fiatalok voltak és mégis... egész egyszerűen elszabadult a pokol.


    Szerintem a tesód sem gyűlöl, csak érzi, hogy nincs eszközöd a játszmájának a leállítására. 


    Nekem két testvérem van, az egyik idősebb, a másik fiatalabb. Mind a kettő évtizedekig azzal szórakozott, hogy élvezte az én lassúbb reagálókészségemet. Persze egy idő után meguntam, és minden kapcsolatot megszakítottam velük. Akkor pedig nem értették, hogy hogyan tehettem én ilyet...milyen testvér az ilyen...


    Persze, mikor kiderült, nehezen fogták fel, mert annyira természetesnek vették a szórakozást, hogy nem is érzékelték a piszkálgatást. Ez volt a számukra a természetes. 


    Van ilyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_135909 (61)
    2019-09-25  22:56
  15. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 26. 21:2865.

    Az ő élete biztosan jó, hiszen annak örül ha megbánt, ez látszik is rajta. Ő a saját életével teljesen meg van elégedve, és a legjobb szórakozása, ha veszekedhet, gonoszkodhat velem. Sajnos. Nem értem, de így van.


    Viszont már megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert már kezdtem nagyon kikészülni. Egyedül jobb nekem, így már nem gonoszkodik velem senki.

    előzmény:
    szizsuzsóka (64)
    2019-09-26  15:36
  16. 2019. szeptember 26. 15:3664.

    Így igaz! dE MIÉRT ÖRÜL ? Egész nap egyedül hever, bezárva egy lakásba .  Biztosan olyan jó az ő élete is?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_135909 (62)
    2019-09-25  23:02
  17. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 25. 23:0963.

    Így igaz. Én hónapok óta magam sütöm a kenyerem, házi kecsketejet iszok, saját magam készítem a túrót, sajtot, felvágottat, húst nem nagyon eszem.


    A savóból szoktam víz helyett a kenyeret sütni, nagyon egészséges, és csak teljes kiőrlésű, vagy tönkölylisztet veszek.


    Azóta fogytam kb. 11 kilót 1 hónap alatt. De nemcsak emiatt, hanem az ideg miatt is, sőt lehet főleg attól, de a lényeg hogy az egészséges táplálkozás nagyon fontos.


    Most ez az új elfoglaltságom, hogy ne agyaljak fölösleges dolgokon, és még finomságokat is csinálok, ami sokkal jobban esik, mint a boltban vett legdrágább fiszem-faszom akármi. :))))


    Aztán majd megtanulok tejfölt, joghurtot, és többféle sajtfélét is elkészíteni. :) És még amit lehet a kecsketejből.


    Épp most csináltam túrót (jól sikerült szerintem), és a feszkó egy része el is tűnt, jó stresszlevezető, nekem legalábbis.


     

    előzmény:
    sárkánycsont. (53)
    2019-09-25  19:56
  18. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 25. 23:0262.

    Ezt nagyon jól csináltad, így már nem lett féltékeny a kistesóra. :)


    Aranyosak lehetnek a gyerekek. Nekem nincs, de helyette van kutyám, tudom nem ugyanaz, nem is akartam összehasonlítani, mert totál más, csak azért írtam, mert így mégsem vagyok teljesen egyedül. Valami kis szőrös édibogyó vár itthon, és örül nekem.


    Végre valaki örül nekem ha hazaérek. A testvérem sosem örült, de már nem lényeg sajnos.


    Yorki a kutyusom, úgyhogy lehet babusgatni, pedig 6,5 éves, de még olyan kölyökkutyás. :)


    előzmény:
    sárkánycsont. (57)
    2019-09-25  20:24
  19. Torolt_felhasznalo_135909
    Torolt_felhasznalo_135909
    2019. szeptember 25. 22:5661.

    Igen, a hozzáállásom az ami változtatott a dolgon. Eljöttem onnan, messzebb, és új életet kezdtem.


    Nehéz volt, teljesen egyedül, de inkább a menekülést választottam, minthogy engem is mint szegény anyukámat is tönkretette idegileg-lelkileg-testileg.


    Mert a lelki terror az ha hosszabb ideig terrorizálja a családtagjait, akkor az testi megbetegedéseket, elég komolyakat is kiválthat, és ki is váltott nálunk is.


    És őt most már a sor legvégére helyeztem. Csak fáj nagyon, ezért indítottam ezt a topikot, mert nem értem hogy az egyik testvér miért gyűlöli a másikat ok nélkül. Hosszú évek óta nem jöttem rá miért ilyen velünk..de azt hiszem már nem is érdekel....


    De már nem akarok vele személyes kapcsolatot, csak fáj hogy nincs egy olyan testvérem, akit nagyon szerethetnék, aki a mindenem lenne.....


    A barátnőm azt mondaná, ezt dobta a gép......sajnos...... :((((((((


    Nektek sem lehetett könnyű, sajnos. :((((((


     

    előzmény:
    sárkánycsont. (49)
    2019-09-25  16:59
  20. 2019. szeptember 25. 20:5660.

    Nem követek senkit, nem posztolgatok, és ritkán osztok meg valamit. Inkább olyasmiket mint egy szép növény vagy állat, vagy valamiféle mondás a szeretetről. Ennyi. Még fotó sincs.


    A viccoldalakat követhetném, de a párom már követi, és némelyiket átküldi nekem vagy elmeséli.


    Amilyen nyelven még beszélek, azt csak a srácaimmal küldözgetem.


    Nekem a "fész" arra kell, hogy priváton küldjem a családtagoknak ami kell. Az NLC.hu-t csak akkor olvasom amikor épp eszem.


    Viszont ajánlok egy jó oldalt, na, azt imádom. Liked a neve. Nézz rá, nem fogsz csalódni. Abban aztán minden van, a világ érdekes és izgalmas dolgaitól kezdve a poénig.

    előzmény:
    sárkánycsont. (58)
    2019-09-25  20:29
  21. 2019. szeptember 25. 20:5059.

    Kedves történet.


    Nézd, nálad alap hogy ráérzel dolgokra. Hmmm ... ha jól emlékszem ... ikrek? Nem a gyerekek.

    előzmény:
    sárkánycsont. (57)
    2019-09-25  20:24
  22. 2019. szeptember 25. 20:2958.

    Ha az ugynevezett barátaidat nem követed s bejelölsz minden viccoldalt, ha tudsz több nyelven akkor terápia.

    előzmény:
    Nikita 666 (56)
    2019-09-25  20:10
  23. 2019. szeptember 25. 20:2457.

    "Fogalmam sincs mitől függ a jó testvérség" ...nekem is csak lepkepurcnyi sejtelmem van, hogy a családi harmonia, no meg  sikerült az évek folyamán elhitettnem velük, hogy csodálatosak úgy ahogy vannak. 4 éves volt a fiam mikor a lányom született s elhitettem vele, hogy ha a baba mosolyog az neki szól. Onnantól kezdve több gond nem volt.

    előzmény:
    Nikita 666 (55)
    2019-09-25  20:01
  24. 2019. szeptember 25. 20:1056.

    A fészen csak nézek mint a moziban. Az NLC. hu-n


    Nagyon durva ami ott folyik. Mondtam a páromnak hogy én csak egy kis lakatlan szigetet kivánok, internet nélkül. Vele megosztva az élményt. Erre mondjuk azt mondta hogy egy lakatlan szigeten miből veszem hogy velem szeretne élni?


    Régebben én is itt eresztettem ki a gőzt, mostanra már nyugi van. Mindenkinek megvan a saját kis élete, és mindenki úgy éli ahogy akarja. Véleményem persze van, de mit érek azzal ha itt vadidegeneknek magyarázok? Semmi értelme.

    előzmény:
    sárkánycsont. (54)
    2019-09-25  20:01

Címlap

top