Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresem a családom..!

Rozoga40
Létrehozva: 2019. november 21. 14:58

Sziasztok.Szakál Mónika vagyok.Budapesten a x.kerületben születtem.(Wc-ben)Anyám bár én nem nevezném "Anyának"15 évesen szült.A lényeg hogy örökbefogadtak,és Paksra költöztünk az örökbefogadó szüleimmel.Zavaros,homályos az egész múltam,életem.A vérszerinti szüleimet megtaláltam de őket inkább hagyjuk...pfff.Végül is azt sem tudom hogy valójában akiket megtaláltam ők e az igazi vérszerinti szüleim..Jobban örülnék annak ha mégsem ők lennének..No de sebaj én a kapcsolatot egyébként sem szeretném tartani velük.Prütsög nevű feéhasználó keresett hosszú éveken keresztül,őt viszont szeretném megtalálni,legyen bárki is ő.Ki tudja lehet a múltamból egy kedves ember.:)Kérlek benneteket segitsetek nekem.Köszönöm.Szakál Mónika:1979.01.17.én születtem .Elérhetőségeim.Email cím:mollyka790117@gmail.com ,Tel.,számom-0670/604-4879-.Kérlek benneteket akik ismerik vagy bármi infót tudnak kérem irjon,hivjon.Köszönöm szépen.:)

  1. 2020. november 5. 06:013.

    // off   Csak megjegyzem , a ma nyitott ujabb forumoddal kapcsolatban is , hatha nem tudod , hogy tilos a forumon szemelyes adatot es elerhetoseget kozolni
    Van pelda arra , hogy penzkunyeralas/atveres  stb stb egy kapcsolatteremtes vege... //

  2. 2020. november 5. 05:522.

    Itt nezegessed es tegyel be felhivast a topikokba , ahol reges-regen aktiv volt : talan tartja meg valaki vele a kapcsolatot

Címlap

top