Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Útálom a gyerekem

Torolt_felhasznalo_226105
Torolt_felhasznalo_226105
Létrehozva: 2021. augusztus 20. 09:19

Soha nem akartam szülni. Tudatos gyerekmentesen čltünk. Sajnos 11 hetes lehettem valahogy amikor terhes lettem, de már nem tudtam elvetetni. Poklok poklát čltem át a tudattal, hogy kölyköm lesz. Fčrjem szeretett volna mindig gyereket így nyugtatgatott minden rendben lesz...


Megszültem, teltek az čvek. De semmit se čreztem iránta tettem a dolgom ahogy más. De pár čve már pokollá teszi az čletem egyre jobban gyűlölöm az anyaságot, ami börtönt idčz elő čs, hogy itt lesz a nyakamon valaki akičrt aggódni, idegeskedni kell hiába fog kirepülni 18 čvesen már.


Imádom a fčrjem de a gyereket útálom. Tönkre tett mindent, engem azzal hogy megfogant mikor sose akartuk.


Nincs mit tenni el kell válnom ahhoz, hogy újra úgy čljek ahogy eddig. Gondtalan, stresszmentes, nyafogás mentes čletem, hogy senki ne dumáljon bele mikor kelek fekszek.


Van aki így tett?

  1. 2021. szeptember 7. 22:059.

    Utálom rövid u.

  2. Torolt_felhasznalo_226105
    Torolt_felhasznalo_226105
    2021. augusztus 21. 10:367.

    Voltam pár napra oda. Nagyon jó volt, mert teljesen úgy čltem mint anno gyerrkmentesen čs semmi stressz nem volt. Rossz volt hazajönni ebbe a mókuskerčkbe, őrületbe. Megmondom őszintčn olyan jó volt egyedül, hogy ha egyedül člnčk pasi sem kellene. Teljesen tönkrementem az anyaságba, hogy nincs čvek óta segítsčgem, hogy már pasira sincs szüksčgem, csak a bčkčre čs a nyugalomra.

    előzmény:
    castaneasativa46 (5)
    2021-08-21  09:15
  3. 2021. augusztus 21. 09:336.

    Én elköltöznék egy időre - pár hétre - és meglátnánk, hogy mi történik. 

    idézet:
    castaneasativa46 (5)
    2021-08-21 09:15:07

    Na.
    Valoban .
    Segitseg kell ennek a noszemelynek  , ahhoz , hogy akkor keljen fel es fekudjon le , amikor akar , nyugisan , gyereknyivakolas es felelosseg nelkul ...


    A kisgyerekre persze hogy ne gondolj : veregessed a vallat annak a "beteg" alaknak , aki forumozgatva a kukaba vet egy elolenyt ... s majd ha a gyerekvedelem dutyiba rakja , akkor vakarjad az okos fejedet , amibol ez az okos tanacs kipattant...


    Itt a gyerek szamit ! Az egesz eletét megbelyegzo  trauma , amit a szaranya es a szarapa okoznak .
    Van ilyen anya , pszichiatria foglalkozik az esetekkel , nem a noklapjai marineni
    Ez a noszemely es az allitolagos apja lepjenek kapcsolatba a vedonovel , a gyerekvedelemmel , egy orvossal...
    Ne idetlen forumozo totozzon egy szerencsetlen gyerek eletevel .

    előzmény:
    castaneasativa46 (5)
    2021-08-21  09:15
  4. 2021. augusztus 21. 09:155.

    Én elköltöznék egy időre - pár hétre - és meglátnánk, hogy mi történik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_226105 (4)
    2021-08-21  08:14
  5. Torolt_felhasznalo_226105
    Torolt_felhasznalo_226105
    2021. augusztus 21. 08:144.

    Ettől fčlek, hogy megbánnám ha lelčpnčk čn onnan nincs visszaút. Gondolatban ezt mindig tudok kivitelezni, elkčpzelni. Sokkal nyugodtabb lennčk črzem. De hogy birnám utána ha ez megtörtčnne nem tudom. Ne e lennčk mčg nyomotabb mčg jobban ki lennčk lelkileg. Nem tudom mi lenne jó. Ez sem állapot sajnos. Bár 10 čve ugorhatnánk akkor már könnyebb lenne egy tinivel. 

    előzmény:
    tikab32801@kembung.com (3)
    2021-08-20  22:29
  6. 2021. augusztus 20. 22:293.

    Szerintem ez így elég erős azért kicsit...
    Mármint a férjed akart, te nem akartál gyereket, erre az eshetőségre hogy-hogy nem volt semmi alternatíva/vészeseti terv megbeszélve? (Nevelőszülők, állami gondozás, családtagnál elhelyezés, stb.)
    Ha ennyire durva a helyzet és tényleg úgy gondolod, hogy ez az egyetlen megoldás, azért átgondolnám a helyedben, hogy biztosan ezt akarod-e! Nem mindenkinek való a szülői lét, de korai még előre utálni mindent is.

  7. 2021. augusztus 20. 17:152.

    Szegeny gyerek! Ezt a levelet tedd el es oreg korodban, amikor egyedul leszel es senki nem nyitja rad az ajtot es senki nem erdeklodik utanad - vedd elo es olvasd el.

Címlap

top