Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekszoba dekorálás

kovacsretiniki90
Létrehozva: 2021. szeptember 28. 13:13

Sziasztok :) 

Nemrég érkeztek meg az új falmatricák a gyerekszobába. Nektek hogy tetszik? :) 

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. szeptember 30. 18:566.

    Figyi, én a gyerek szobájába mosolygó és zenélő virágokat festettem ugyanazzal a falfestékkel, amivel az alsó részt színeztem. A szoba másik részébe pedig egy gitározó rocksztár lányt, ehhez a fal két színén kívül még arany festéket is felfújtam. Szóval szerintem hagyjuk ezt a fenyőfás dolgot, nagyon gyenge...

  2. 2021. szeptember 29. 14:045.

    ...es a "gyerekszobadat" egesz Europaban hirdeted , vagy csak itt hazudozol , es vallalkozasnak  hirdetsz ?


    Mert nem almodom: ugye ezt a kepet rakod be , mint "gyerekszobad" ?

    előzmény:
    kovacsretiniki90 (4)
    2021-09-29  09:38
  3. 2021. szeptember 29. 09:384.

    Nem szerettük volna túlbonyolítani :) 

    Természetesen a gyerekek véleményére is odafigyeltünk, így esett a választás a fenyőfákra :) 


    Lehet hogy idővel bővítjük majd, de a gyerekek így magukba is imádják őket :) 

    előzmény:
    Mozdonj (3)
    2021-09-28  18:33
  4. 2021. szeptember 28. 18:333.

    Tul vilagos a falad.
    Nem tetszenek  a fenyofak .


    3 darab ?
    Mi miatt lettek ezek "gyerekbarat" kornyezet ?
    Ha egy sotet "kerekerdo" lenne abrazolva  , kikandikalo szurke farkasfulekkel , akkor legalabb almodozhatna valamirol az a gyerek ..
    Az icipici alldogallo par miert maganyoskodik a fenyo mellett ?
    Szerencse hogy nem vagyok a gyereked : utalnam es hisztiznek

    előzmény:
    kovacsretiniki90 (2)
    2021-09-28  13:16
  5. 2021. szeptember 28. 13:162.

    Mivel a lányom és a fiam közös szobán osztoznak ezért fontos volt hogy olyan matrica legyen amely mindkettejüknek tetszeni fog. A felhelyezésük óta a szoba középpontjai :) 

Címlap

top