Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pótmama lennék

educy
Létrehozva: 2004. augusztus 17. 17:25
Három unokás nagymama vagyok, pótmama -ságot vállalnék:-))
  1. 2020. május 3. 12:5910.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk,de számomra a távolság sem probléma.


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!


    Napi szintű családi kapcsolat, egy vasárnapi közös ebédet egy délutáni sétát közösen eltöltött ünnepeket!


    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

  2. 2005. február 1. 22:169.
    Vannak még szabad pótmamák? Nekem szükségem lenne egyre!
    előzmény:
    educy (1)
     
  3. 2004. augusztus 21. 13:558.
    OKÉ!!!!!!!!!!!!!
    Az ÚJ topikod nagyon tetszik! :-)))))))))
    előzmény:
    educy (7)
     
  4. 2004. augusztus 21. 13:407.
    Ma jön haza, a lányom a nyaralásból, neki is van két fia, megbeszéljük mikor lehetne összehozni egy találkozot.
    előzmény:
    Banyesz66 (5)
     
  5. 2004. augusztus 21. 13:306.
    MEGTALÁLTAM:-)))))
    előzmény:
    Banyesz66 (5)
     
  6. 2004. augusztus 21. 11:055.
    Sziasztok kedves pótmamik! Nekem 3 csemetém van, a FIÚK 14 ÉS 8 ÉS FÉL, A LÁNY 10 ÉS FÉL ÉVES, (bocs a caps lockért, ) ha nem én vagyok velük szófogadóak:-))))) A nagyfiamra rá lehet bízni pórszívózást bevásárlást, imád hasznos lenni, a lány szeret mosogatni, ruhásszekrényben rendet rakni, a kicsi utál dolgozni, viszont a család mókamestere-bohóca, lehet rajta sokat nevetni:-) Néha hétvégekre kellene segítség, mivel egy szem nagyapja, és mostohanagyanyja 300 km-rre élnek tőlünk. Szivesen veszem, ha valaki kertes házba viszi őket, esetleg 1-2 napra is. Az anyagiakban meg megegyezünk. Hát röviden ennyi, gondoltam felvázolom nagyjából a tényeket!
    Üdv: banyesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 18. 13:184.
    Én is vállalnék pótmama -ságot.
    előzmény:
    educy (1)
     
  8. 2004. augusztus 17. 18:143.
    Szia! Én is időszakosan pótnagyit keresek! Beszélhetünk róla?
    előzmény:
    educy (1)
     
  9. 2004. augusztus 17. 18:132.
    Hol? És milyen gyakran?
    előzmény:
    educy (1)
     

Címlap

top