Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 végi babaprojekt

fló
Létrehozva: 2004. november 4. 10:35
Sziasztok!

Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik 2004. novemberétől vagy decemberétől próbálkoznak élesben és akikkel együtt élhetnénk át lépésről lépésre a várakozás örömteli pillanatait. Tudom, hogy sok hasonló fórum van már, de ők jóval előrébb járnak a témában.
Mi most novembertől próbálkozunk!! És ti?
  1. 2012. augusztus 31. 21:5189012.

    Liviii!!!

     

    Azt a mindenit... !! De sajnálom... :((

    Csak azért néztem be ide, mert írtad a múltkor, hogy jártál erre is, gondoltam, benézek én is...

     

    Vajon olvassa ezt még valaki a régiek közül, vagy már, aki maradt a csapatban, mindenki áttelepült a FB-ra?

     

    Mi is jól vagyunk gondolom sokunknál kezdődik a suli, tök jó lenne megint itt megdumálni a sulis dolgokat is... :)

     

    Hátha...

     

    Na, talán jövök majd gyakrabban is... :)

    előzmény:
    ZoLivi (89011)
    2012-08-19  19:31
  2. 2012. augusztus 19. 19:3189011.

    Sziasztok!

     

    Aztaaaa, de rég nem írt ide senki...

     

    Én is csak panaszkodni jöttem. Nem nagyon van más olyan felület, ahova ezt leírhatnám. Szóval az van, hogy csütörtökön teszteltem egy nem olyan nagyon erős, de határozott 2 csíkosat. Nem volt betervezve, így alakult, de nem bántuk volna. Mivel olyan tesztet vettem, amiben 2 tesztcsík vol, gondoltam 2 nap múlva elsütöm a másodikat is, csak úgy a  megerősítés miatt. Ez egy fokkal halványabb lett, de azért látható. Na én már itt rosszat sejtettem. A hasam fájogatott, a mellem feszült, pici hányinger is volt, de most, a 37. napon elkezdtem vérezni... elég erősen, úgyhogy sztem nem sikerülhetett a beágyazódás. Ez van :(

    Gyanítom a pajzsmirigy alulműködésem lehet a hunyó, mert állítólag ez a probléma a progeszteron termelésre igencsak negatívan hat. A váci kórházba járok az endokrinológiára, de a doki elég flegma, nem voltam eddig sem elégedet, de ez az ügy most ráébresztett, hogy egy alaposabb kivizsgálás és rendes kezelés nem ártana.

    Nem tud valaki esetleg ajánlani egy megbízható endokrinológust? 

    Amúgy jól vagyunk. Fiúk nőnek mint a gomba, de gondolom aki Facebook-on fent van látja ;)

  3. 2011. december 24. 15:3489010.
    BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. november 2. 21:3089009.

    Megszületett a döntés!

     

    Vasárnap találkozó 10 órakor az Aquaworldnél, szauna party, majd kései ebéd Gödön a Mítoszban.

     

    Gyertek, gyertek, gyertek!

     

    Eddig négyen vagyunk biztosan (Szilvi, Livi, Bezsu és én). Beus egyeztetés alatt.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. november 2. 12:2389008.

    Sziasztok!

     

     

    Gabi: szuper hír!! Csatlakozz akkor te is az ebédhez, a wellnesst most Bezsu sem tudja bevállalni idő hiányában

     

     

    Bezsu javasolta még az Oxygén wellnesst Újpesten, az egész napos wellness-jegy 2500 Ft.

    http://ujpest.oxygenwellness.hu/

    Vagy legyen az Aquaworld? Szerintem reggeltől lenne egy szanuázás, aztán kb. 13-14 óra felé egy ebéd. Én a gödi Mítosz éttermet javaslom, de mondjatok nyugodtan mást, ha van tippetek:

    http://www.mitoszvendeglo.hu/

     

    Legyen egyátalán? Légyszi írjatok vagy hívjatok!

    Szilvi

     

     

    előzmény:
    sendi (89007)
    2011-10-27  19:46
  6. 2011. október 27. 19:4689007.

    Gabi: ez aztán a hír! És mégis mennyi idős vagy? Kemény lesz három picivel biztosan, de ugye már mindannyian tudjuk, nincs is ennél jobb dolog.

     

    Néha én is elgondolkozom, hogy jó lenne még egy pici baba - főleg, amikor babakocsit tologató, sétálgató kismamákat látok -, de a józan eszem már visszatart(ana). Meglepetésemre Misi múlt héten azt mondta, ha tuti fiú lenne bevállalná.

     

    Ha sokan zugolvasunk, miért nem írunk??? Legalább néha ...

     

    Tali: Esztergomba nem tudunk menni, mert nem működik a wellness fürdő.

    Én megnéztem az Aquaworld honlapját, oda is lehet menni csak szauna belépő vásárlásával (1500 Ft), viszont szaunaszeánszok csak délutánonként vannak.

    A hétvégén tudok még kutakodni, ti is nézzetek körül és egyeztessünk.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. október 25. 08:2989006.

    Sziasztok, 

     

    én mindig figyelem van-e új bejegyzés, örülök, hogy végre van.

     

    Én szívesen találkoznék veletek, de én szaunázást ismét nem tudok vállalni, mert úgy néz ki kismama vagyok, még nagyon az elején és teljes a megdöbbenés, mert spontán érkezett, beelőzve a januárra kitűzött újabb lombikot. Természetesen nagyon örülünk neki, csak még alig-alig hisszük. 

     

    Örülök, hogy Anna jól vette az oviban az ott alvást és Lillának is, hogy jól ment neki a beszokás. 

    A munkába meg biztos gyorsan belerázódsz újra és nem lesz olyan rossz!

     

    Egyeb hírek rólunk:

    Aliz és Kata jól vannak, leszámítva, hogy folyamatosak a megfázások, de még egyik sem volt komoly, de azért Aliz heti 1-2 napokat szinte mindig itthon marad, nehogy bedurvuljon neki.

    Katával holnap megyünk a 15 hós oltásra. Nagylány már ő is :-) 

    Kezdenek játszógatni is együtt, mármint Aliz néha megengedi, hogy Kata besegítsen neki, amíg valamit ki nem borít, le nem dönt, el nem tép, mert akkor szegény elég gyorsan Aliz szobáján kívül találja magát.

     

    Írjatok lányok, hogy mi van veletek!  

     

     

    előzmény:
    sendi (89005)
    2011-10-20  20:57
  8. 2011. október 20. 20:5789005.

    Sziasztok!

     

    Hosszú-hosszú-hosszú ... hallgatás után ismét bekerül egy bejegyzés.

     

    Szóval:

    November 6-án (vasárnap) ismét csajos napot szervezünk, amelynek eddig egyetlen fix pontja a szaunázás.

    Résztvevők: Beus, Bezsu, Livi, Szilvi és én.

     

    Még valaki?

    A helyszínre vonatkozóan várunk javaslatokat!!!

     

     

    Magunkról:

    Lilla elkezdte az ovit szeptember közepén, nagyon ügyes. Szeret járni, játszik, barátkozik, alszik simán.

    Annának mozog két foga, 5-én hatéves lett. Nagycsoportosként kellett megszoknia az oviban alvást, de szerencsére nem volt gond.

    Én két napja ismét a (gyakorlatilag is) dolgozó nők táborát gyarapítom.

    Ugyanoda mentem vissza és próbálom a pozitív oldalát tekinteni a dolgoknak.

    A lányok nagyon hiányoznak, ráadásul még lassan telnek a napok, mert még nem sok mindent tudok csinálni. Na meg a korán kelés

    Erre az évre még van egy csomó szabim, így lightos a kezdés. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. június 7. 21:3389004.

    Edit, köszi, ezek tényleg jó ötletek!

     

    De nem kell azért a rajzolás a későbbi írás tanuláshoz?? Nem, még nem megy Roli suliba, még van egy ovis éve....

     

    Lehet, majd ráveszem Gábort, hogy barkácsoljon vele, azt tuti szeretné... gyurmázni is szeret... meg mostanában inkább színez, kapott egy ilyen számozott színezős könyvet, azzal szívesen elbíbelődik.

     

    Meg van szegénykém borulva most nagyon, ez a költözés is, nekem is kevesebb a türelmem valahogy.... kedden megyünk, állnak már a dobozok a szobákban, de még nagyon nem látom a végét.... :((

     

    Dorcsi, Párizs tényleg annyira jóó!!! Mi 3 éve voltunk, és nagyon klassz volt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. május 28. 13:4989003.

    Sziasztok!

    Aki fb-os tudja, h élek még...írok hát ide is, h felfrissítsük egy kicsit a hsz-kat! :-)

     

    Én ugye visszamentem már dolgozni, gondolom ezt tudjátok. Február óta vagyok még hasznosabb tagja a társadalomnak :-DDD Gyerekek oviba járnak ősztől nagyon szeretik, vannak barátaik, de többnyire együtt lófrálnak...inkább Lia csapódik Lackóhoz, de mindketten szemmel tartják a másikat. Imádnivalóak, ügyesek. Lia nagy rajz mester :-)) Állandóan, ülve, állva, fekve csak rajzol...Lackót viszont nem érdekli, ha rajzol akkor is krikszkakszot és kész le van tudva. Járunk velük úszni, de ezt inkább idézőjelbe kéne raknom...vízhez szoktatásnak hívják inkább ezt még amit csinálnak. Mind a ketten nagyon szeretik, örülök, h elvittük őket. Én is bent vagyok velük még, aztán idővel talán eljutunk oda, h nem kellek majd, de abszolút nem zavar, h vízben kell lennem, szinte természetes közegem :-DDD Ősztől szeretném, ha át tudnánk menni a nagy uszodába velük, mert most még csak egy kisebb medencébe járunk egy fitness központba, ahova én is szoktam menni tornázni. Ha időm, lehetőségem adódik eljárok tornázni, nyárra nagyon össze kéne szednem magam :-DDDD Igaz télen is járogattam, de ez édes kevés...

     

    Ja és a legeslegcsodálatosabb dolog, ami tavasszal történt velem (leszámítva az anyák napját és a gyerekeket), h eljutottam Párizsba! Egy nagyon régi vágayam volt és L. hozzásegített azáltal, hogy elvállalta a gyerekek felügyeletét (igaz nagyikkal együtt). 4 napot voltam kint barátnőmmel, minden "kötelezőt" láttunk sőt annál is többet! Elmentünk kedvenc filmem két legfontosabb helyszínére...ezeket önállóan, Párizsban metrózva kerestük meg ketten, a csoporttól leszakadva! Imádtam az egész utat...mondjuk a repülőt nem, de ha ez kell hozzá, h eljussak, még ezt is kibírtam :-DDDDD

     

    Hirtelen ennyi...várjuk nagyon a nyarat, készülünk a Balatonra!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. május 28. 13:0389002.

    Sziasztok!

     

    De jó, hogy többen is "csordogáltok"  

     

    Bezsu, más kézműves dolgot sem csinál szívesen roli? Gyurmázás, vagdosás, ragasztgatás, barkácsolgatás?

    Vannak gyerekek, akik nem szeretnek rajzolni (bár lehet ez csak egyszerű önbizalomhiány....mert mondjuk nem elégedett a művével, ezért inkább nem is akar próbálkozni), de attól még más alkotó tevékenységben szívesen részt vesznek, és attól is ügyesedik a kezük, fejlődik a képzeletük, önkifejezésük.

     

    Ha van kedves, türelmed, lehetőséged, keresgess könyvekben vagy a neten izgalmas technikákat, ahol nem a produktum a lényeg, hanem, hogy jó csinálni (játék a festékkel pl....rengeteg felfedezési lehetőséget rejt), vagy különféle mütyűrök elkészítése, amit valamilyen játékban felhasználhat....vagy mondjuk elkezd játszani valami szerepjátékot, és ha kell valami kellék hozzá, akkor azt készítse el ő maga (segíthetsz vagy apa segíthet neki, hátha ez is meghozza a kedvét). Vagy ilyen kis mindenfélék barkácsolása, ami később játékban felhasználható (papírház, vagy dobozautó, vagy városmakett dobozból...és ott is ragasztani, vágni, festeni, rajzolni kell.)

     

    Szóval a lényeg, hogy ha nem szeret nekiülni és rajzolni, akkor ne erőltesd, mert mégjobban elmegy a kedve, meg fogja utálni az egészet, inkább olyan izgalmas tevékenységet kellene találnotok, ami nem konkrét "leülök és rajzolok", de tulajdonképpen ugyanazt csinálja, csak fel sem tűnik neki, mert nem a "szép rajz" a lényeg, hanem az, hogy jó csinálni, és valamire használható.

    Még nem megy szeptembertől suliba, ugye? 

     

    Remélem, tudtam kicsit segíteni!

     

    Beuska, de jóóóó volt nektek!!!!!!

     

    Mi most nagyon izgatottak vagyunk, mert holnap, gyereknapon Hollókőre készülünk. A várban és környékén nagyon jó program lesz, hercegnőnek, királylánynak, hercegnek, lovagnak...stb. lehet beöltözni, és a jelmezes gyerekek "belakják" a várat, lesz kincskeresés, várlakoma, lányoknak kirágkoszorú fonás, meg mindenféle kézműves program, bábjáték....nagyon várjuk! Nóri imádja az ilyesmit!

    Majd lemegyünk az ófaluba is, egyszer jártam ott, de nagyon tetszett, remélem a gyerekeknek is tetszeni fog!

     

    Ti mit csináltok/mit csináltatok gyereknapon? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. május 24. 13:1489001.

    Sziasztok!

     

    Én is itt vagyok még!

     

    Na hogy kicsit frissitsem a csapatszellemet, lehetne megint egy hétvégi találkozó? Én nagyon kiváncsi vagyok rátok, csak ide már alig írtok és így én sem kezdem el mondani, hogy most épp fáj a fejem stb.

     

    Sendi, Mátraszentistvánt csak nagy hóban láttuk, de biztos szép ilyenkor is. Gondolom rossz időben sem unatkoztatok.

     

    Mi múlt héten voltunk Tibivel Rómában, ez volt a szülinapi ajándékom (köszönöm a köszöntéseket). 4 napot voltunk, nagyon jól sikerült! Sokat gyalogoltunk, estére alig bírtunk járni, de a főbb nevezetességeket, bazilikákat megnéztük. Nagyon jó volt kettesben lenni már egy kicsit. Fiúkat anyósom vonattal elvitte Debrecenbe, majd vissza. Nekik is jó volt így. 

     

    Ha terveztek valami talit, akkor mindenképpen értesítsetek!

     

    Többiek is bejelentkezhetnének!

     

    További szép napot! 

    előzmény:
    fló (1)
    2004-11-04  10:35
  13. 2011. május 21. 21:1289000.

    Sziasztok!

     

    Nem, Gabi, még itthon vagyunk, majd június közepén költözünk, de ott is lesz net, nem fogok eltűnni... :))

     

    Edit, olyan jó olvasni, hogy Nóri milyen ügyes, ilyenkor picit szomorú vagyok, mert Roli annyira nem rajzol magától.... ha leültetem, hogy na most akkor rajzolunk, akkor is inkább csak firkál.... fog ez szerinted változni??

     

    Viszont, ugye nemzetiségi oviba jár, és egész sok szót tud már németül, ami neki most nagyon jól fog jönni! Ennek nagyon örülök, látszik rajta, hogy mennyire könnyen tanul.

     

    Martin tök cukipofa, nagyon jószívű kissrác, hatalmas beszélőkével, csak arról a fránya pelusról nem tudom még leszoktatni, nem érdekli... annyi haladás van, hogy most már ha kakil, szól, és nem ül bele.... de ennyi, bár most nincs is értelme szórakozni vele, amíg nem állapodunk meg kinn.... majd a Balcsis nyaralás alatt hátha...

     

    Sendi, neked hogy lesz a munkakezdés? mikor? Előtte gondolom még lesz időd beszoktatni Lillát, nem?

     

    Jó, hogy írtok, olyna jó jönni olvasni, és látni, hogy van mit!! :))

     

    Puszi, most mennem kell..... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. május 18. 13:5188999.

    Sziasztok!

    Jelentkezem én is! :-))

     

    Nálunk minden rendben! Máté 18 hónapos már, egy örökmozgó terminátor. Most is itt pörög mellettem, 7 óra óta fent van, ma még nem tudtam elaltatni. Már sok mindent beszél, bár sok szónak csak az eejét mondja, de tudjuk, miről van szó. Időnként 2-3 szavas kis mondatocskákat is mond (anya adsz cici :-))

    Mindig szól, ha bekakilt, nem is tűri meg magán a kakis pelenkát, azonnal cserélni kell (Nórit soha nem izgatta az ilyesmi). Ezen felbuzdulva néha ráülünk a bilire, de még nem sikerült belevarázsolni semmit. Ellenben nagyszerűen lehet motorozni vele! :-)

    Imádja az autókat, állandóan csavaroz, szerel, "javít", és mindig kell, hogy legyen a ezében egy kulcscsomó, lehetőleg slusszkulcsos. Igazi kis pasi :-). Ja, és nagyon féltékeny Nórira! Ha Nóri odabújik hozzám, vagy csak pl. fésülöm a haját, rögtön ott terem, befúrja magát közénk, Nórit két kézzel tolja, hisztizik, nyavalyog....:-)

     

    Nóri most oviban, jól van ő is, bár az utóbbi időben kicsit visszahúzódó lett. Legalábbis a korábbi talpraesettségéhez képest. Lehet, a "korral jár", de mostanában bátortalanabb, néha kényeskedik, próbál egyezkedni (főleg velem), és nehezen fogadja el, ha nem neki van igaza, ha nem az van, amit ő akar. Ilyenkor megsértődik, duzzog :-( 

     

    Mátét nagyon szereti továbbra is. Mondjuk, ha szétkapja, amivel éppen játszik, akkor visít, de nem bántja soha, nem csap rá, nem zavarja el. Sőt, ha jó formában van, még olyankor is kedvesen terelgeti, mint egy anyuka :-). Szokta is mondani, hogy Máténak két anyukája van.

     

    Gyönyörűt festett tegnap az oviban, olyan büszke voltam rá. A madarakkal foglalkoznak mostanában, és mindenki festett valamilyen madarat. Az összes képen, ami ki volt a galériába rakva, egy-egy valamilyen madár volt (varjú, fecske, vagy csak "madár"), a Nórién meg volt egy gólyafészek, rajta állt két nagy gólya, ellentétes irányban, mindegyiknek a csőrében gallyak, a fészekben pedig egy kicsi gólyafej. Mondta az óvónénije is, hogy vagy 20 percen keresztül készült a kép, nagyon aprólékosan kidolgozta, tényleg nagyon szép lett! :-)

     

    Máté lerántott egy edényt, most mennem kell! :-(( Puszi mindenkinek! Szüli - és névnaposoknak sok boldogságot!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. május 17. 12:1088998.

    Sziasztok, 

     

    nagyon régen nem voltam, de mentségemre legyen, hogy sokszor benéztem és más se volt. Most látom, hogy talán végre újra feléled egy kicsit a banda.

    Én se szeretném, ha bezárnánk még akkor se, ha mindeni csak ritkán néz be.

     

    Bezsuékról azt hittem már el is indultak világotlátni.

     

    Sendi, jó lehetett nagyon a kiruccanás, én is várom már, hogy Kata is rábízható legyen valakire, bár egyelőre továbbra függő minden tekintetben. 

     

    Jól látom hétfőn lenne esztergomozás? Én szívesen mennék, ha mentek, igaz továbbra is csak Katával duóban.

     

    Mindenkinek Boldog Név- és Születésnapot, aki mostanában ünnepelt!  

     

    Mi jól vagyunk Kata pénteken már 10 hónapos lesz, egy hete lelkesen álldogál minden mellett, egyébként mászik igen nagy sebességgel.

    Alizzal jártunk Dr. Somi féle kezelésre, így egyelőre megúsztuk a mandulaműtétet, én igazából, azt remélem teljesen megúszuk.

    Amennyit tudunk a kertben vagyunk, jövünk-megyünk.  

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. május 16. 17:2088997.
    Beus: Botinak sok boldog névnapot kívánunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. május 15. 17:1788996.

    Hát csajok, akkor - egyelőre négyen - de próbáljuk meg folytatni. Hátha a többiek is ismét kedvet kapnak az íráshoz, élményeik, gondjaik, gondolataik megosztásához.

     

    Elkezdem ... 

     

    Szilvi Szonjájának és Parti Zsófijának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!

     

    Nálunk a legnagyobb esemény az volt, hogy áprilisban apával elmentünk 3 napra Mátraszentimrére. Most hagytuk először itthon a lányokat 2 éjszakára, kicsit izgultam is, de végül minden jól alakult velük. Anyukámékkal voltak, pénteken Állatkertbe mentek, szombaton mire felébredtek már itthon is voltunk. Sajnos az időjárás betett a tervezett kirándulásnak, mert pont akkor volt az a nagyon szeles hétvége + Misinek nagyon fájt a dereka. DE! Kettesben voltunk, sokat beszélgettünk, pihentünk. Évente próbálunk ismételni legalább.

     

    Lilla megkapta a hivatalos papírt az óvodai felvételről, június 6-án lesz szülői értekezlet, ahol megismerjük majd az óvónéniket.

     

    Múlt héten betegségek gyötörtek bennünket. Hétfőn Lilla hányt, kedd-szerda Annának volt hasmenése, csütörtöktől nekem tüszős mandula gyulladásom (nagyon durva volt), most Misinek folyik az orra és köhög. Nem tudja, hogy allergia, megfázás vagy mifene. Közben jár a gerincével kiropraktőrhöz (gerincgyógyász), mert már alig tudott mozogni.

     

    Engem legjobban az őszi munkakezdés foglalkoztat. Kicsit várom is, de nagyon fognak hiányozni a lányok.

     

    Rajtam nem múlt

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. május 13. 14:2388995.

    Ne zárjuk be...

     

    Én is gyakran benézek, hogy hátha írt-e a valaki....

     

    Bízom benne, még működni fog!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. május 9. 21:4688994.

    Sziasztok!

    Én sem szeretném...bár az igaz, h nagyon megfogyatkoztak a hozzászólások...de azért ne zárjuk be, hátha beindulunk még! :-)

    előzmény:
    szilvie (88992)
    2011-05-09  08:45
  20. 2011. május 9. 12:1888993.

    Én részemről nem szeretném

     

    Többiek?

    előzmény:
    szilvie (88992)
    2011-05-09  08:45
  21. 2011. május 9. 08:4588992.
    Akkor bezártnak tekintjük ezt a fórumot?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. május 1. 08:2988991.

    Sziasztok Anyukák! Legyen ma mindenkinek szép napja! :-)

     

    Más: egy fotós barátnőmmel tervezünk egy hasonló esztergomi kirándulást, mint veletek a múltkor, csak most délelőtt mennénk és utána ebédelnénk abban az étteremben. A május 23. hétfőt pécéztük ki, akinek van kedve, csatlakozzon hozzánk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. Április 8. 12:0088990.

    Lányok, a Jézus Krisztus Szupersztárra van 2 jegyem most vasárnap délutánra (15.00) óra.

    Az erkélyre szólnak, 4400 Ft / db az áruk

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_173187 (1)
    2004-11-04  10:35
  24. 2011. március 26. 16:5488989.

    Az info Szilvitől volt, de másnap már azt olvastam, hogy nincs semmi veszély.

    Reméljük, hogy így is van.

     

    Mi is mindig azt dumáltuk, ha Lilla abbahagyja a szopit lelépünk. Na ez még nem következett be, de mégis elutazunk. Most már elvan éjszaka anyuéknál is (kétszer ott aludtak már ebben az évben), úgyhogy eljött a mi időnk.

    Mondjuk most úgy tervezem, hogy inkább itt aludjanak, mégiscsak ez a megszokott környezetük, itt vannak a játékok, stb.

     

    Mátraszentimrére megyünk a Hotel Narádba.

    előzmény:
    bezsu (88988)
    2011-03-26  10:04

Címlap

top