Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babajáték

Torolt_felhasznalo_889384
Torolt_felhasznalo_889384
Létrehozva: 2005. február 26. 19:36
Sziasztok!
Aki tud olyan helyekről, lehetőségekről, boltokról ahol normális áron lehet hozzájutni kézségfejlesztő babajétákokhoz, az itt jelezze!!!
Használt játék is jöhet - jó állapotban persze.
Köszi előre is!
  1. 2021. július 30. 14:387.

    Hello, I am Shawn Rong here found this post meaningful for me. I was looking to buy the toys to soothe my daughter as she facing itching due to a drool rash on her cheeks. Now she is absolutely fine because I tried some homemade remedies. 

  2. 2021. július 28. 07:056.

    Sziasztok!


    Találtam egy oldalt ahol elérhető áron lehet vásárolni mindenféle babajátékot. Nézzétek meg, érdemes:


    https://playeroo-babajatek.hu

  3. Torolt_felhasznalo_940230
    Torolt_felhasznalo_940230
    2005. szeptember 15. 12:405.

    Szia!

    a www.jatek-city.hu -n

    kicsikenk, nagyoknak is vannak kreatív, és készségfejlesztő játékok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. február 26. 20:494.
    Szia!
    A Baross utcaban, a korut sarkahoz kozel van a Fakopancs fajatek-bolt, szerintem eleg realis aron vannak fajatekok, nagyon jok. Mindig vannak akciok, baromi jo dolgok. Babok, favonatok, epitok, kirakok, nagyon klassz keszsegfejlesztok vannak picit nagyobbaknak. Na, persze a jo arat en a minosegi jatekokhoz merem, nem a gagyi kinai muanyag cuccokhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2005. február 26. 20:023.
    www. apronet. hu, itt azt hiszem játék apró is van.
    Viszonyt a Csengettyű utcánál, a 3 villamos vonalán van egy játéknagyker! Érdemes ott megnézni.
    De arra számíts, a jó játékok, amik hasznosak is a babának, gyerkőcnek, az szerintem mérgedrága!
    előzmény:
    Spöttle (1)
     
  6. 2005. február 26. 20:002.
    Szia!
    A www. babaszoba. hu aprójában és csevegőjében (adok-veszek és cserélek) én már nagyon sok újszerű és új dologhoz jutottam hozzá sokszor akár féláron is.
    rengeteg anyuka hirdet ott, naponta változik a "körkép".

    Boltokban is ki lehet fogni, de inkább akciók idején.
    előzmény:
    Spöttle (1)
     

Címlap

top