Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaváró Barátnők

roxxan
Létrehozva: 2005. augusztus 22. 10:36

Sziasztok!

Remélem, mindenki csatlakozik, és ott folytatjuk, ahol abbahagytuk: a babavárásnál! 

  1. 2021. Április 5. 12:1919280.

    Nem tudom, hogy látja-e még valaki ezt a topikot, de barátommal éppen próbálkozunk
    Viszont gondolkoztunk rajta, hogy előre felvegyük a babaváró hitelt. Ilyet lehet? Nem találtam róla bővebb infót

  2. 2010. december 30. 09:5219279.
    Hát nagy mozgás nincs ! B.U.É.K. !
    előzmény:
    ildi0317 (19278)
    2010-12-17  08:12
  3. 2010. december 17. 08:1219278.

    Sziasztok!

    Csak sajnálni tudom,hogy lassan csak vége az több éves pelytyunak :) Úgy Őszintén , nagyon hiányzik a társaság összes tagja!

     

    BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK! Ildi

    előzmény:
    Cucó (19277)
    2010-08-19  17:32
  4. 2010. augusztus 19. 17:3219277.

    Kedves Gabi!

     

    Nagyon röstellem, hogy egy hónapos késéssel, de annál nagyon szeretettel kívánunk sok boldogságot, a kicsi Katának, a szülinek és a nővérkéjének is. Hogy vagytok így négyesben? Könnyen szültél? Aliz mit szól a hugihoz?

     

    Látom Csajok, nem csak én vagyok lusta.

     

    Mentségemre legyen szólva, hogy a nyaralás előtti héten pont, jól eltörtéema csuklómat, úgyhogy gipszben nem ment volna túl könnyedén a gépelés. Persze azóta már levették és tök rendben is van már, szóval, írhattam volna, csak lusta dög vagyok, s mint tudjátok, meló után már nemigen van érkezésem monitort nézni. Na, meg amikorra végzek az itthoni teendőimmel, már valamelyik pasas tutira itt kotol a gép előtt. :-)

     

    Roxy!

     

    Már meg is kezdted a munkát? Nem 1-jétől? És a Manók? Nálatok nyáron is van bölcsi? Hogy viselik a kisfiúk azt, h anya dolgozóba jár?

     

    Ildi!

    Nálatok mi a helyzet, hogy telik a nyár? Azon kívül, hogy nem bírod a meleget.... :-)))

     

    Puszka

     

    előzmény:
    duckylion (19276)
    2010-07-21  22:56
  5. 2010. július 21. 22:5619276.

    Sziasztok, 

     

    07. 20.-án reggel 3/4 6-kor megszületett Wimmer Kata Lola 3180 gr és 54 cm-es hajasbaba.

     

    Még a kórházban vagyunk,így képet majd csak várhatóan a hétvégén tudok feltölteni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  6. 2010. július 16. 01:1919275.

    Sziasztok!

     

    Vagyok, és nem bírok aludni ebben a hőségben!:-( A lakásban is 30 fok van...:-(((

    Igazából ilyenkor nyáron úgy látszik uborkaszezon van - sokan nyaralnak, meg nálunk amúgy is megcsappant a topikosok száma...:-(

    Mi nem nyaralunk, és  a napjaink ugyanazon forgatókönyv szerint zajlanak: játszótér - alvás - játszótér - alvás aztán újra előről...

    És még maradt 17 napom a manókkal itthon, aztán Vendusnak kezdődik a bölcsis beszoktatás, Levi megy az "új oviba" -egyelőre jól fogadta. Ráadásul Apa munkahelyet váltott 1 hónapja, és a napi félóra helyett 2-t utazgat... Nem sokat látjuk.:-((( De szerencsére ezt az állapotot "csak" 6-8 hónapig kell kibírnunk, aztán ideköltözik a cég a kerületbe! Tavasszal már jobb lesz, addig meg kihúzzuk valahogy; mondjuk hogy összeszedem magam, és még többet vezetek autót.:-)))

    Így a munka felé közeledve, vegyesek az érzelmeim: egyfelöl nagyon várom a "kihívást", szeretném jól csinálni, és örülök, hogy nem a "napi rutin" fog menni, másfelöl viszont (és ezt még magamnak is nehezen merem bevallani), irigykedve nézem a harmadik gyerekükkel pocakos kismamákat a játszin, mert ők még maradhatnak a gyerkeikkel otthon... De ez most semmiképp nem jöhet szóba nálunk, inkább kivárom, amíg végigizgulhatom a húgaim pocakosságát!:-)))

    Na, elteszem magam mára!:-)

    előzmény:
    ildi0317 (19274)
    2010-07-12  09:21
  7. 2010. július 12. 09:2119274.

     

    .............és megint meleg van,és közben senki sem volt itt !!!!!!!  :)   :)   :(

    előzmény:
    ildi0317 (19273)
    2010-06-22  12:27
  8. 2010. június 22. 12:2719273.

    Nelegyek egyhangú..........................

    Hogy bírjátok ezt a hideget ???????? :-)

    előzmény:
    ildi0317 (19272)
    2010-06-11  12:41
  9. 2010. június 11. 12:4119272.

    Sziasztok!

    Hogy bírjátok ezt a meleget? Itt rémes ..................

    Örülök,hogy olyanok is itt voltak, aki nagyon ritkán jelentkeznek.Jó volt olvasni Gyeretk sűrübben...............

     

    Hát még nem volt műtét ( de ezt az időt nagyon jól bírja. ) Picit berezeltem,hogy most több probléma, meg szigorítás stb volt, így várok kb szeptemberig, Így legalább nyarunk is lesz.

     

    Roxy, mindig nézem az iwiwn az új "gyermekeid" nagyon szépek, szerintem más országban már ebből meg is élnél.

    Ez a csoport váltás jó ötlet volt ovin belül? Csak azért , mert a személyzet ugye maradt. Ha ezekkel van a baj, sok változás nem lesz..................

     

    Cucó, jó lesz az az osztály, azután meg majd ( kb. 4. fele)lehet váltani olyat ami tényleg jó a gyereknek,és viszi majd végig...........

     

     

    Pocok ebbe a melegben , épp kirándul a füvészkertbe............állítólag a fák alatt nincs annyira meleg. Olyan szövege van..................Olyan dolgokat mond, hogy mindeni hasal a nevetéstől. Levike az ovis nagybarát, és Pocok minden nap alkott valamit az oviba.......................Senki sem haragszik a két fiúra, csak nagyokat nevetnek................

    Hát hirtelen ennyi! Puszi mindenkinek. Vigyázzatok a csemetékre ebbe a melegben!

    előzmény:
    roxxan (19271)
    2010-06-01  08:49
  10. 2010. június 1. 08:4919271.

    Sziasztok!

     

    De jó, hogy Erika és Ditke is jelentkezett!!:-))) Olyan jó olvasni régi ismerősökről!:-)))))

     

    Ditke, nálunk ez a "verekedés" addig tartott Vendus részéről, amíg Levi (több hónapnyi tűrés után!) egyszer-kétszer visszaütött az öccsének, és én hagytam (muszáj volt, mert  a kicsi nagyon elszemtelenedett). Utána már tudta a kicsi is, hogy hol a helye.

     

    A babavarrás meg úgy jött, hogy le kellett kötni az agyam, mióta vége lett a főiskolának - ez engem kikapcsol, és némi mellékest is hoz a konyhára olykor.:-))) Egyébként itt találjátok az újabbakat:

    http://illesreka.blogspot.com

     

    Erika, gratulálok az új házhoz! Sajnos, Ditkéékhez hasonlóan nálunk sincs esély mostanság költözni...:-(( Jól teszed, ha kicsit visszamész Te is, Nekd is és a gyerőcöknek is jót fog tenni! Már én is úgy várom a munkát...

     

    Cucó, mi most voltunk "nyaraln", inkább telelés lett, de azért jól éreztük magunkat! Annál is inkább, mert kiderült, hogy páromat egy új munkahelyre felvették, így 3 hónapig a próbaidő alatt nem jöhet nyáron szabira...  Kobinak is izgalmas lesz a suli szerintem, bár az természetes, hogy a gyerekek szeretnének még az oviban maradni - végülis azok az tolsó gondatalan évek nekik, utána már egyre több a kötelezettség...

     

    Ducky, Ti hogy vagytok? Alízt felvették abba az oviba, ahova szeretnétek menni??? (Levivel végül csoportot váltottunk, de persze nagyon bizonytaan vagyok még, hogy hogyan viseli, azt viszont tudom, hogy hosszú távon jobb lesz neki.) Pocaklakó Kata hogy érzi magát, és Te dolgozol még?

     

    Ildi, mizújs Bencussal? Megműtötték már? Sajnos ez a tavasz nem igazán kedvez ezeknek a betegségeknek, ugyanolyan rossz idő van, mintha őszn lenne, keveset süt a nap, így nálunk is van ez-az betegség még..

     

    NA, mára ennyi voltam, még jövök!:-))))))) Puszi!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. május 22. 14:0319270.

    Szia Ditke!

     

    De jó hallani Felőletek is!

     

    Hát, ötletem nincs, ami a pofozkodást illeti... Talán tényleg majd a bölcsibe megszokja a társas vislekedés szabályait :-). Bár készülj fel arra, hogy a gondozónőktől majd kapsz panaszáradatot, ha öcsike ilyen harcias. De reméljük, nekik lesz valami jó trükkjük.

     

    Izgi lesz 5 év után újra munkába állni! Várod már?

     

    Gyursz nekem is sokszor eszembe jut, de nemigen bukkanok nyomára... Remélem, jól van.

     

    Többek? Merre jártok? Persze, nem reklamálok, nekem is annyi a dolgom mostanság, hogy öt percre nem tudom letenni a seggem, várom már, hogy július legyen és nyaralni menjünk végre...

     

     

     

    Pusza Mindenkinek 

     

    előzmény:
    ditke14 (19269)
    2010-05-20  12:32
  12. 2010. május 20. 12:3219269.

    Sziasztok!

    Én is jöttem..., hosszú kihagyás után, de csak pár sornyit olvastam vissza.

    Cucó, Kobikádat az Isten éltesse sokáig utólag is! Remélem már te is jobban vagy.... Herbike tényleg meglátogathatna már.

     

    Erika, de jó olvasni, hogy minden rendben veletek! Szép lehet az új ház.... Mi már tönkrelaktuk ezt a kislakást így 4-en, de semmi esély a váltásra. Az vigasztal, hogy legalább a város legjobb helyén van, és autó nélkül is minden közel... Nálunk is mindig megy a veszekedés a gyerekek között. Pontosabban Öcsikém nagyon-nagyon verekedős... Rögtön pofozkodik, ha vmi nem úgy van, ahogy szeretné. Már kaptam tőle akkora taslit, hogy lerepült a szemüvegem. Pedig csak 2 éves.... Szerintetek le lehet erről nevelni??? Próbáltam szép szóval, büntetéssel - hatástalan! (Nagyon várom, hogy felvegyék bölcsibe és ott jól elagyabugyálja egy másik gyerek, akkor talán megtudja, hogy mit okoz másoknak...)

     

    Ducky, gratulálok a pocaklakóhoz!!! Mikor fogsz szülni?

     

    Roxi, gratulálok az álláshoz! Akkor mi szinte egyszerre kezdünk el újra dolgozni... én 5 évnyi szünet után aug. 30-án kezdek majd.

    Ez a baba haláli, hogy van ilyesmire időd egyáltalán?! Elképesztő.

     

    Ildi, túl vagytok már a műtéten? Majd írj róla, remélem minden rendben ment.

     

    Nincs időm jobban visszaolvasgatni, de hetente 1x biztosan benézek majd...

     

    Gyursz azóta sem jelentkezett? Néha-néha eszembe jut....

     

    Minden jót Nektek, azoknak is, akiket most nem említettem és nem is tudom, mi van velük!

    Pusza: Ditke

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  13. 2010. Április 27. 20:0219268.

    Sziasztok Csajok!

     

    Látom, nem nyüzsgünk nagyon, de annak mindenképp örülök, h azért még mindenki igyekszik felbukkanni, amennyire ideje engedi. És annak külön örülök, hogy rég nem "látott" Erikánk is újra köztünk van és már a szép új házikóból jelentkezik.

     

    Mi túl vagyunk a suli beíratkozáson, volt a tesi tagozatra képességfelmérés, de nem vették fel. Vagy 30-an jelentkeztek 12 helyre, és bizonyára azok kapták meg a helyeket, akik némi hátszéllel indultak neki... Elvben a körzetesek előnyben, de ilyenkorra mindenki körzetessé válik, ilyen -olyan bejelentkezési manőverrel. Egyik szemem sír a másik nem, mert nem is annyira a tesi tagozat miatt érdekelt ez az osztály, mint az iskolaotthonossága miatt - emiatt szomorú vagyok, h nem ide került -, másrészt hiáynzik a csudának a népitánc, mega kötelező úszás már elsőtől, nem azért mert ezek rosszak, hanem mert Kobit a tánc egyáltalán nem érdekli, a víztől meg ugyanúgy fél, mint az anyja, ráér majd harmadiktól járni.  Szóval, a hagyományos osztályba fog járni, egyébként a tanítónéni első ránézésre - nyílt nap alapján, meg amiket a honalpra felírt az elképzeléseiről - szimpatikus. Voltak akik azt mondták, nem elég erélyes, végülis szerintem most eslő körben az alényeg, hogy aranyos legyen, figyeljen a gyerekekre, találja meg velük a hangot, hogy megszeressék a sulit és a tanulást. Kobi egyáltalán nem várja, túl jól érzi magát az oviban, már mondtam is az óvnéninek, nem ártana, ha már nem szeretné annyira... Mindig magyarázok, hogy ide már a 3 éves, bölcsikés kibabák jönnek, hogy unatkozna közöttük...

     

    Szóval, mi leginkább ekörül forgunk mostanság....

     

    Most megyek, mert fogmosás következik a Kishapsinak és esti mesélés a fájós torkommal a változatosság kedvéért torokgyula, de most nem köhögök, úgyhogy nyomom az ipart a melőhelyen egyelőre.

    Apa sörözni ment, egyébként ez az ő feladata szokott lenni. :-)

     

    Olyan hihetetlen, hogy Kobi a jövő hét péntekén már 7 éves lesz!

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  14. 2010. Április 27. 09:3119267.

    Sziasztok!

     

    Csak egy gyors olvasás aztán rohanok tovább. Viszonylag jól vagyunk ( igaz megint van némi náthánk) , de a műtét így még tóltahó kb 1 hónapot ( az antibiotukumok miatt is ).

    Annyira nyitott már mindenre . Olyan sokat változott ebbe a tanévben. Nagyon jó az ovi,és olyan szövege van...............Hát mindenki dől a nevetéstől.

    Roxy , néztem az új " gyermekeid" , lassan már ebből is élhetnél, nagyon jók

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210575 (19266)
    2010-04-26  14:01
  15. Torolt_felhasznalo_210575
    Torolt_felhasznalo_210575
    2010. Április 26. 14:0119266.

    Helló lányok! Üdv. mindenkinek!

     

    Benéztem, és örömmel látom, hogy azért még él a topic. Nagyon rég jártam itt. 

    Ducky gratulálok a kisbabához!! 

    Roxi, neked írtam a másik fórumba is. 

    Remélem mindenki jól van. Mi jól vagyunk decemberben költöztünk az új házba. Szeretjük nagyon. Bálintka már elmúlt 1,5 éves.  Noémi meg már lassan 3,5 éves, de már szeptember óta jár oviba. Imád oviba járni! Mondjuk magánoviba irattuk be, mert az államiba nem vették fel. De nem bántuk meg, mert nagyon jó ovi.  Bálinttal még itthon vagyok, de ősszel amikor betölti a kettőt, akkor heti egy-két vagy három alkalomra be akarom majd szoktatni családi napközibe, hogy szokja a közösséget. Noémi is járt, és jót tett neki. Olyan könnyen beszokott az oviba. Soha nem nyafizik, sőt ő még hétvégén is menne oviba.

    Cucó én azért drukkolok folyamatosan, hogy Kobinak legyen egy kistesója. Jó dolog is az. Bár nálunk már megy a harc rendesen. Nyúzzák egymást non-stop. Nem unatkozom. Gondolom Roxi nálatok is ez van. Kicsit sikerült vissza olvasnom. De Mattit nem nagyon láttam. Ő is eltűnt mint én?

     

    Ildi jól olvastam műtik szegény Bencust? Vagy már túl vagytok rajta? Remélem hamar átvészeli ezt, és nem lesz több orr-fül probléma.

    Édibédi örülök, hogy nálatok is javulgat a pici. 

     

    Olyan jó, hogy itt a jó idő! 

    Elnézést ha valakit kihagytam volna. Most hírtelen ennyire futotta, majd még ígérem benézek.

     

    ERika

     

    előzmény:
    duckylion (19265)
    2010-04-20  16:05
  16. 2010. Április 20. 16:0519265.

    Sziasztok,

     

    Roxxan, most olvastam a topikod! Szerintem mindenképpen váltsatok, ha ennyire rossz a helyzet. 

    Levinek biztos nem lesz könnyű a váltás, nem rég kezdett és már megint új környezet, de még hosszú időt fog oviba járni, így nagyon nem mindegy ezek az évek miként telnek el. 

    De gondolom ezt magadtól is tudod! 

     

    Szerintem egy intézményben a felszerelés, oktatási program, ovodaitársak, mind mellékesek lehetnek, ha azt egy jó pedagógus ellensúlyozza, de a rossz pedagógust semmi se tudja pótolni!

     

    egyébként hogy vagytok? Mekkora gyerekeket fogsz tanítani jövőre, elősökkel kezdesz? 

     

    Többiek, merre jártok? 

     

    Mi jól vagyunk, Kata növekszik odabenn szépen. Voltam terheléses cukor vizsgálaton, tökéletes lett, így emiatt is megnyugodtam. 

    Még dologozom kb. egy hónapig, de már

     

    Alizzal tegnap voltunk az oviban nyíltnapon, végül jól sűlt el, hogy Bálint húga ott dolgozik néhány hónapja óvónőként, pedig féltem nagyon. 

    Már tudjuk melyik csoportba, kikhez fog járni, és nagyon várja Aliz. Hatalmas udvar van, és egyébként egy régi kastélyépület az ovi, de gyönyörűen felújítva. 

    Persze nem tudom pont a kistesó születése után mennyire lesz lelkes Aliz az ovitól....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. Április 3. 22:3519264.

    Sziasztok!

    Nagyon kellemes nyuszis napokat kívánok mindenkinek!:-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  18. 2010. március 31. 14:4219263.

    sziasztok,

     

    Roxy, örülők a jó híreidnek! Állás, kiruccanás ügyben! 

     Tök jó, hogy megkaptad ezt az állást és azt csinálhatod, amit szeretsz! Még akkor is, ha biztos nem lesz könnyű, így hogy a fiúk még kicsik, de reméljük minden jól fog alakulni! 

     

    Kíváncis vagyok a képekre nagyon Szlovéniáról! 

     

    Ez a fiúbaba, csodás, nagyon ügyi vagy! 

     

    Cucó, sajnálom az újabb betegséget, és azt is, hogy még mindig nem kopogtatott Herbike, reméljük a tavasz meghozza nektek is a régóta várt csomagot! 

     

    Ildi, sajnálom, hogy műtét vár Bencusra, de utána biztos sokkal kevesebb lesz a betegség! 

    És hát igen, ha már muszáj, akkor legyen meg minél előbb. 

     

    Mi jól vagyunk, Alizzal voltunk újra a heim Pálba, botrányos volt  , de legalább kiderült, hogy tényleg nincs semmi anatómia eltérés.

    Pocak is nővekszik, ahogy kell. 

     

    Mi is voltunk ketteseben hétvégézni Bécsben, nagyon jó volt, bár fárasztó is egész nap menni, de ki tudja mikor lesz ilyen legközelebb. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  19. 2010. március 31. 13:4319262.

    Sziasztok!

     

    Sajnálom Bencust, de tényleg jobb nem halogatni a dolgot, ha már muszáj...:-(( Viszönt örülök, hogy most éppen jól vagytok, és nem beteg a kiskrapek! Nálunk mindkét manó összeszedett valami durva nyavaját, mire hazajöttünk... Tegnap elég rosszul voltak, mára talán picit javlult. Az a baj, hogy ilyenkor a köhögésrtől nem tudnak aludni, és nem elég, hogy a betegségtől nyűgösek, de még a fáradtságtól is...:-(((

     

    Cucó, Neked is jobbulást! És köszi a kérdésed, nagyon kellemes aktív pihenés és nagyon szép volt Szlovénia!!!  Ha a manók nem maradtak volna itthon, akkor még maradtam is volna! A tenger például gyönyörű, mindig (eddig 3x láttam) teljesen lenyűgöz!:-)))) Ha sikerül végre kiválaogatnom a képeket, akkor teszek fel ide is!

     

    Az állást megkaptam:-))))) - augsztus 25-től kezdek tanító néniként!:-) Már nagyon várom, bár ha ilyen betegesek lesznek a fiúk, akkor nem tudom, mi lesz...:-((((

     

    A pocakok és új babák velem is sorra szembe jönnek, pedig én most nem is szeretnék babát... egyszerűen a tavasz hozza, ahogy Herbikét is, reméljük!;-)))

     

    Ildi, mi is tervezzük az állatkertet - talán, ha hétvégére meggyógyulnak a fiúk. Bár anyósékhoz is megyünk, ott meg lehet pipizni, nyuszizni, kacsázni, kutyázni, cicázni, kecskézni, barizni, malackázni...:-) Azt is nagyon szokták élvezni!:-)))

     

    A kényszerű itthonlét alatt - ebben a szép időben :-(, varrtam egy Rosszcsont Petit, hogy ne csak mindig lány babákat csináljak!:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  20. 2010. március 31. 10:4419261.

    Sziasztok!

     

    Na, most meg én tűntem el kicsinyég, sok volt a dolgom, még a leveleimet sem néztem meg.

     

    Most itthon, megint elkaptt valami toroknyavaja, köhögök nagyon, úgyhogy tovább nem hízhattam.

     

    Ildi!

    Utólag is boldog szülinapot kívánunk .

     

    Bencusnak meg azt, h minél hamarabb jól kegyen, akár kella műtét, akár nem. Lehet, h tényleg jobb nem húzni már a dolgot, ha a szakdoki szerint is muszáj.

     

    Roxy!

    Remélem, szép volt az utatok, mesélj majd!

    És mi volt az állásinterjún? Hová mész dolgozni és mikor?

     

    A baba és maci felajánlást ksözönöm szépen, háthaí mégis lesz majd kinek...  Mondjuk ez a hónap megnt nem lesz sikeres, mert valahogy ezek a frontok rosszul hatottak ránk és hol én aludtam be hol Botond.... Igyekszem nme szomorkodni a dolgon, de most megint kiderül egy kolléganőmről, hogy babát vár. Örülök neki, mert régóta szeretne, de egyszerűen folyton mindig pocakokkal szembesülök, így nehéz nem szomorkodnom....  Mondjuk nem tart sokáig a rossz hangulat, csak rá kell néznem Kobimra és rájövök, nincs okom panaszra, olyan édes fiam van.

     

    Puszi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  21. 2010. március 27. 16:3219260.

    Szia Cucó!

     

     

    Jelntem most jól vagyunk !

     

    Sajnos a manduláról már döntött a F-O-G. orvos amikor leírta,hogy mekkora az orr, ill. a garati mandula, ill. milyen a füle ilyenkor. Már csak elhatározás, a magam meggyőzése, ill.  időpont kéne. ( ez a legnehezebb....)

     

    Az állatkert máig( most) nagy élmény volt! Talán mert hosszú volt a tél, v. sok kicsi állat volt. Nem tudom csak azt ,hogy a téma napirenden van. Így azt tervezem,hogy húsvétkor megint megyünk. ............Ilyenkor úgy is vannak programok.

     

    Nálunk a motor van úgy mint nálatok a bicikli. Már ez a legnagyobb méret,és ugye a lába  le is ér, és robog...........Mindig attól félek,hogy a zebránál nem áll meg, vagy épp amikor a zebrán megindul magától előre akkor történik valami...................Szóval mindig van itt mitől rettegjen az ember.....

     

    Cucó? Kobi készül az ünnepekre. Locsolás, vers ??? Tojás???  :) Bizony ez az ünnep már olyan lesz,hogy nem csak a nagyobb, de már a tesók is élvezik majd a mókát. Hiába telik az idő !

    előzmény:
    roxxan (19259)
    2010-03-23  14:20
  22. 2010. március 23. 14:2019259.

    Sziasztok!

     

    Ildi, sajnálom segény Bencust...:-((( Pedig jó lenne, ha  a tavsz elfújná ezt a sok nyavaját! Mit döntöttetek a mandulakivétellel kapcsolatban???

     

    Láttam az álltkerti képeket az iwiwen, aranyosak vagytok együtt!:-))) Kettesben voltatok vagy az egész család?

     

    Mi a hétvégén végre biciklizni voltunk a fiúkkal! Szerencsére még mindig élvezik a biciklis ülés előnyeit!:-) Mi meg egyre kevésbé bírjuk el őket - most is megállapítottuk, hogy tavalyhoz képest mindketten 2-3 kg-val nehezebbek...:-)))) Egyébként bemelegítésnek a Kopaszi gáthoz mentünk, nagyon tetszett nekik, főleg a kavicsdobálás a Dunába.:-)

     

    Szerettem csinálni ezt a mackót, de valahogy macit varrni más... A babakészítésben sokféle technikát kipróbálhatsz az archímzéstől kezdve az extrém hajkölteményekig, és akkor még ott van a ruha, esetleg a cipőcske... sokkal összetettebb az egész, jobban lehet szárnyalni!:-)

     

    Képzeljétek, hétvégén utazunk! Alig várom!:-))))) Közben meg féltem a gyerekeket:-((((((( - Levit már igyekszünk puhítani, de annak ellenére, hogy szereti a nagyszüleit, tiltakozik az ellen, hogy csak velük legyen....

    előzmény:
    ildi0317 (19258)
    2010-03-22  11:36
  23. 2010. március 22. 11:3619258.

    Sziasztok!

     

    Köszönöm a köszöntést, de az ember csak 18. szülinapja után számolgatja az éveket. Addig meg még van időm ! De azért köszi ! :)

     

     

    Cucó , nem bújunk, csak dolgunk volt.

     

    Pocok megint " mandulázott" újabb antibiotikum ! Most ott tartunk,hogy a F-O-Gközölte, hogy ez a gyerek már rég megérett a műtétre. Ill . már sok jót nem is igér a közeljövőben.

    Hétvégén állatkertbe voltunk! Most az idő is jó volt, az állatok épp akkor ettek, és ezt nagyon élvezte a kölyök.

     

    Roxy! Az új macika ( Is) nagyon tetszik. Ezen a vonalon elindúlva , talán a fiúk kedvébe is majd tudsz járni. :)

    előzmény:
    Cucó (19254)
    2010-03-16  17:41
  24. 2010. március 18. 09:1619257.

    Kedves Ildi! Bocs, hogy egy nap késéssel, de nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok! @-------->>----

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top