Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karcagi molnárételek

escon
Létrehozva: 2010. december 6. 10:45
Sziasztok! Régóta keresem a Karcagi molnárételek című könyvet, sajnos nem sikerült még rátalálnom. Beszéltem a karcagi Déryné Művelődési központtal is, nagyon kedvesek voltak, de sajnos már náluk is elfogyott, és utánnyomás egyelőre nem készül. Ha valakinek esetleg megvan, és le tudná nekem fénymásolni (természetesen kifizetném), vagy tud belőle valahol eladó példányt, nagyon boldoggá tenne! Előre is köszi, és mindenkinek szép napot!
  1. 2020. január 20. 22:217.

    Karcagi molnárételek / [szerk. és a bev. tanulmányt írta Elek György]. - 3. átdolg., bőv. kiad. (2011)


    A KSH könyvtárban megvan. Keress rá online könyvtári katalógusokra. 


    Minden könyvtárban megvan. Kiveszed és lemásolod. Köteles példány volt.

    előzmény:
    Kiskati23 (6)
    2020-01-20  20:23
  2. 2020. január 20. 20:236.

    Szia! Tudom régi poszt, de esetleg nem tudnátok nekem is elküldeni a könyvet?Ennyi év után tényleg sehol nem kapható. :( 

    előzmény:
    escon (5)
    2010-12-06  15:45
  3. 2010. december 6. 15:455.

    Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, úgy feldobtatok, nem reméltem, hogy ilyen hamar lesz visszajelzés!

     

    Szállófelhő, köszi a tippet; gondolom, a karcagi ízőrzők oldalán láttad az elárusító helyeket; sajnos már az egész városban sehol nem kapható a könyv (csak azért írom, hátha valakit érdekel rajtam kívül). Teljesen friss infó: ma beszéltem a művházzal és a városi könyvtárral is; talán húsvét környékén várható újabb, kibővített kiadás, de itt a talánon van a hangsúly. 

     

    Borcsamama, nagyon szépen köszönöm az ajánlatod; talán hamarabb is sikerül beszereznem submától, de tényleg hálás vagyok!

     

    Subma, privi megy, és mindenkinek nagyon köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_351906 (0)
     
  4. 2010. december 6. 12:344.

    Szia!

     

    Én is le tudom fénymásolni neked,ha kell még.Írj privit ha érdekel!

    előzmény:
    escon (1)
    2010-12-06  10:45
  5. 2010. december 6. 11:523.
    Szia!  Mennyire sürgős neked ez a könyv, mert nekem megvan, de most egy ideig nem lesz időm fénymásolni vagy szkennelni. Ha ráér, és nem tudod megszerezni, én nagyon szívesen segítek.
    előzmény:
    escon (1)
    2010-12-06  10:45
  6. Torolt_felhasznalo_940001
    Torolt_felhasznalo_940001
    2010. december 6. 11:172.
    Itt azt írja, hogy a második kiadásból még talán van, és készül egy újabb, valamint van a honlapon még néhány bolt, amelyikben talán van. Sok szerencsét!
    előzmény:
    escon (1)
    2010-12-06  10:45

Címlap

top