Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyás Mónival

Beauty Secret
Létrehozva: 2018. Április 10. 23:30

Sziasztok kedves fogyni vágyók :) Én is erre vágytam és nekem sikerült már ,de folytatom tovább,mert nagy célok vannak előttem! Aki velem tart jelezze,irom is mivel fogyok én illetve mennyit is adtam le eddig :D 135 kg-rol kezdtem,sajnos a lombikprogram(mely sikertelen volt) rengeteget rátett az amugy is nagy tulsulyra.A sok hotrom még jobban felgyarpitott és idáig jutottam.Nő léttemre szégyellem,szégyeltem magam,akkor  jött az elhatározás,hogy most vagy soha.Közben volt egy autobaleseten,eltört a gerincem,de a kapszulát  még a kényszerfekvés alatt is szedtem,a napi viz megszabása mellett amit meg kellett innom,de már megszoktam,tudom,érzem szinte "mossa" a szervezetem :) 3 honap alatt -14kg-nál tartok ugy hogy közben feküdtem 6 hetet :( Írjatok,tartsatok velem :)  

  1. 2018. Április 24. 15:4114.

    Képzeljétek én még azt sem tudom hogy kell privát üzit irni itt a felületen :( De minek is irjam le mindenkinek ugyanazt 


    A termék amivel leadtam,és most is használom ez étrendkiegészitő a piacon a legnagyobb  zöldtea kivonattal....tudom már mindenki próbálta,én is ezt mondtam anno.


    Ez a bolti,drogériás és  gyogyszertárikhoz képest sokkal nagyobb mennyiségü zöldtea kivonatot tartalmaz.Nagyon utana jártam ám én is,mert kiváncsi voltam  és a fent emlitettek 30% tol max 35% ig tartalmazzák a hatóanyagot,ez pedig 69% töldtea kivonatot tartalmaz.


    Ugy tudom boltban nem lehet ezt megvásárolni,de ha szeretnétek akkor vagy van egy webshopregisztráció abban tudok segiteni,vagy ha irtok elérhetőséget akkor tud nektek küldetni. Pharmanex cég gyártja,54 országban forgalmazzák,én nagyon szeretem frissebb vagyok,se haspuffadás se hasmenés...mert ugye a legtöbb étrendkiegészítőtől még hasmenés is van :) Én ezt joszivvel ajánlom nektek :) Aki szeretné nyugodtan irjon,és esetleg az ő teloszámát leirom,és megcsinálja nektek a webshop regit.neki is jo ez hiszen ö pontokat gyüjt a vásárlásainkkon :) Irjazok már itt leszek többet.Ha érdekel megkérdem az árakat ,én a nagyobb kiszerelést ami 4 havi adag most 20500.-ért+futárdíj kb 900 volt,annyiért kaptam :) De van egy havi kiszerelés is :)


    Nem számolunk kaloriát,csak odafigyelünk és sok sok tiszta ásványvizet iszunk !


    Nagyon örülnék ha belevágnátok és itt együtt meg tudnánk osztani a tapasztalatokat ! Pusszancs nektek :)

  2. 2018. Április 24. 14:1513.

    Kedves Z!


    Gratulálok! Nagyon szépe eredményt értél el. Rákerestem az általad javasolt programra. Olvastam róla jót, rosszat egyaránt. Akinek használt, az isteníti. A táplálkozás tudományhoz saját maguk szerint értő olvasók pedig marketing fogásnak titulálják. Megnézem jómagam is, bár én a kalória szükséglet kiszámításához, meg hasonló varázslásokhoz nem értek.


    Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.


    További szépülést!


    Üdvözlettel: Ingyombingyom


     


     

    előzmény:
    Zaccasphynx (11)
    2018-04-19  16:51
  3. 2018. Április 24. 12:3312.

    Sziasztok kedveskéim :) Itt vagyok,irok mindenkinek privát üzenetet elnézést de meglepetés wellnesst kaptam a kedvesemtől azzal a feltétellel,hogy se telefon,se internet :) Itt leszek már jövök minden nap benézek hozzátok :)


    Lifetilttel sajnos én nem fogytam és bakker kedvesről negativ tapasztalatom ben,de nem fogok erről irni,mert senkit sem szeretnék elitélni akit nem ismerek személyesen.Semmi negativ senkiről mert az mind mind betelepszik az életünkbe és gondolatainkba :)


    És igernis pozitivan kérem fogadjuk el hogy lefogyunk,ha nekem sikerült nektek is menni fog.


    Csodás,szép napot kívánok !  Már tudom higy kell képet csatolni,igy fel is töltöttem nektek szörnyűtestem kezdetét :)

  4. 2018. Április 19. 16:5111.

    Szia!


    Ha már Móni nem válaszol. Nem tudom ő mivel fogyott le, de én a Lifetilt Diéta Pro életmódváltó programjait végzem. Tavaly februárban kezdtem 4hónap alatt fogytam 11kg-ot, amit azóta is tartok. Ez után volt fél év  kihagyásom az edzések terén, de mivel megtanultam a csoportban, hogyan is kellene helyesen táplálkozni semmit nem híztam vissza. Most ismételten edzek, súlyból már nem szeretnék fogyni, mert 54kg vagyok, formásodás karcsúsodás a célom :) Facebookon elérhető a csoport! :) 


     


    Remélem tudtam segíteni. 


     


    Üdv: Z

    előzmény:
    Ingyombingyom (10)
    2018-04-19  15:19
  5. 2018. Április 19. 15:1910.

    Kedves Fórumtársaim! Úgy látom, itt nem fogunk tanácsot kapni a várva várt fogyásunkhoz

  6. 2018. Április 19. 11:599.

    nem sörözöm....,de sütizek...

  7. 2018. Április 15. 19:108.

    ne egyél, sörözz  az ugyanaz.

    előzmény:
    exb (6)
    2018-04-14  09:37
  8. 2018. Április 15. 12:207.

    Engem is érdekel..


     

  9. exb
    exb
    2018. Április 14. 09:376.

    Szia. Csak így tovább ügyesen !


    Én is megszabadulnčk pár kilótól, leirnad mit kell tenni ?


    Köszönöm.

  10. 2018. Április 13. 14:275.

    Engem is érdekel....én kb egy tizessel szeretnék karcsúbb lenni....

  11. 2018. Április 13. 14:274.

    Engem is érdekel....én kb egy tizessel szeretnék karcsúbb lenni....

  12. 2018. Április 12. 13:583.

    Kedves Móni!


    Engem is érdekel. Kérlek szépen, segíts nekem is, ha lehet!


    Köszönettel:


    Ingyombingyom


     


     


     

  13. 2018. Április 11. 19:422.

    Szia Móni !


    Engem kimondottan érdekel a fogyásod., mert én is nagyon szeretnék lefogyni.


    Nekem is vannak egészség ügyi problémáim és ebből kifolyólag nem nagyon tudok lefogyni.


    Kaptam egy párszor szteroidokat mert gyógyszer allergiám van és voltam többször műtve gerincre.


    Kíváncsian várom válaszod.


     


    üdv: Lívia

Címlap

top