Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rajzszakkört keresek

Anita28
Létrehozva: 2019. augusztus 27. 16:09

Sziasztok! Felnőtt rajz önképzőkört vagy -szakkört keresek Budapesten, tudtok ajánlani valami jó helyet? (Az interneten nézelődtem, de nemigen találtam megfelelőt.) Ez itt gondolom nem a reklám helye, úgyhogy jobb, ha privátban írtok. Köszönettel, Anita

  1. 2019. szeptember 6. 03:524.

    Parancsolj:


    http://elmetagito.hu/?oldal=rajzolas#jelentkezes


    Ez ugyan egy jobb agyféltekés rajztanfolyam, de rendszeres foglalkozások szoktak lenni különböző festészeti és grafikai témákban, rendszerint hétvégeken. Amikor Pesten laktam, akkor én is voltam egy jobb agyféltekés tanfolyamon, nekem nemcsak abszolút megérte, hanem a tanárnő abszolút remek. Könyvet is adtak ki.

  2. 2019. augusztus 29. 14:483.

    Sajnos nem találom, hol lehet megnézni a privit , azt hittem egyszerűbb lesz, még új vagyok itt, olvastam itt pár topikban, hogy korábban is probléma volt a privikkel. Kérlek, írd ide a fórumba az üzeneted, ha reklámnak minősül, legfeljebb cenzúrázzák...


    Köszi

    előzmény:
    Mozdonj (2)
    2019-08-29  05:25
  3. 2019. augusztus 29. 05:252.

    privi ment !

Címlap

top