Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házi barkács

Kovács Janka
Létrehozva: 2021. március 29. 10:47

Osszuk meg tapasztalatainkat, hogy mi milyen praktikus házi barkácsolást végeztünk már otthon és milyen eszközöket ajánlunk hozzá. 

  1. 2021. május 4. 23:534.

    Én mostanában az okos otthon témba ástam bele magam!
    Egy Tasker nevű alkalmazás segítségével kezdtem el berendezgetni az otthonom automatizálását.
    Tudom, hogy nem a tradícionális értelemben vett barkácsolás ez így első hallásra, de azért van benne elég sok érdekes barkács dolog is!
    Például csináltam magamnak két ilyen kis NFC chipes dock állványt a telefonomhoz, hogyha a számítógépem vagy az ágyam mellé teszem, akkor lenémítja magát, és kikapcsolja a wi-fi.
    Még túl sok okos cuclit nem sikerült beszerzni, csak pár Philips izzót, meg led sort az asztal mögé, de a következő lépés valszeg egy smarwatch meg egy központi egység lesz

  2. 2021. március 30. 17:003.

    Úgy látszik,  képeket újabban nem lehet nem lehet feltenni.

    előzmény:
    castaneasativa46 (2)
    2021-03-30  16:58
  3. 2021. március 30. 16:582.

    Én utcáról emelkedő telekre javaslom ezt a barkácsolt "felvonó" készüléket.

Címlap

top