Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kereszt és fog álom

Lyoni
Létrehozva: 2021. október 27. 10:03

Mit jelent az álomban a keresztet cipelő ember?


es a törött fogak amit kipiszkalok? 

  1. 2021. október 28. 22:094.

    A magam részéröl nem hiszek az álomfejtésben. Az már elöfordult, hogy egy napközben látott vagy velem megtörtént esemény hatására visszaemlékeztem, hogy elözö éjszaka egyik álmomra rá lehet fogni, hogy valahogyan kapcsolható a történéshez, de nem tulajdonítottam neki különösebb jelentöséget. Álomfejtéssel Sigmund Freud is foglalkozott, - nem tudom, hogy ö mit ír keresztröl, fogról...  

    előzmény:
    Lyoni (3)
    2021-10-28  09:05
  2. 2021. október 28. 09:053.

    Oo keresztrol meg ezt pont nem olvastam. Azt igen, hogy valahol szerencse, valahol szerencsétlenség, meg az se mindegy miből készült. De hogy terhes nőknél a sikeres szülést jelenti. 
    a fognal is olvastam hogy terheseknel jelenti az új lelek érkezését. Úgyhogy remelem nálam ezt jelentik. :/ 

    előzmény:
    nidda (2)
    2021-10-27  21:02
  3. 2021. október 27. 21:022.

    Svájci "Álmoskönyv" szerint
    Keresztet vinni az arab álomfejtés szerint: Nehéz gondok fognak földhöz nyomni.
    Európában így gondolják:Gyászt és áldozatot jelent mások javáért, - továbbá: Figyelmeztetés a közelgő gyászra, amelyben mások is részt vesznek
    A rossz, laza vagy kieső fogak kudarcra és veszteségre figyelmeztetnek.

Címlap

top