Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tarot a lélek tükre

Tarot és én
Létrehozva: 2022. január 10. 11:11

Szia,


Pŕr éve talŕlkoztam a TAROT kŕrtyŕkkal pontosabban a marseilli Tarot kŕrtyŕkkal. Szivesen beszélgetek bŕrkivel a kŕrtyŕkrol és mindarrol amit nekem illetve neked ha te is Tarot-ozol jelentenek a kŕrtyŕk és üzeneteik. Napi kapcsolatban vagyok velük, és nem tudok most mŕr megvŕlni tölük. A kŕrtyŕk segitségével felfedeztem és egyre többet beszélgetek a belsö énem-el, a lŕthatatlan vilŕgommal a multbol hozott sérelmeimmel, a jelenben megjelenö nehézségeimmel. Bizom benne, hogy jokat fogunk beszélgetni és gondolatokat cserélni, ismerkedni. Minden jot kivŕnok illetve kivŕnunk neked kedves olvaso akihez ez a topik eljut: TAROT és én


 


 

  1. 2022. január 10. 17:532.

    Köszönöm Lilla, elolvasom a cikket. Ezek szerint hasznŕlod te is a Tarot kŕrtyŕkat?

    előzmény:
    Varga Lilla (2)
    2022-01-10  14:46

Címlap

top