Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bécsi vásárok

gbeus
Létrehozva: 2014. december 8. 13:13

Sziasztok!


Tudna nekem vki pontos árakkal szolgálni, hogy a parkolás kint a vásárok környékén mennyibe kerül illetve a mélygarázsokban? 


Köszönöm.

  1. 2014. december 9. 14:054.

    Szia,


     


    Ha mindenképp kocsival mész, akkor az előttem iró P+R  parkolóit nézd meg, majdnem mind metrómegállóban van, olcsóbb, egyszerűbb metrózni kicsit.


    De a vonat is meggondolandó, mi végül amellett döntöttünk, kocsival csak a keletiig mentünk, ott az Arénába leparkoltunk(ingyen), vonat 3 óra alatt kinn volt, és a város közepén szállsz le.


    Néztük kocsival mit megszenvednek az emberek,akik súlyos pénzt fizettek a parkolásért a belvárosban, csak már kijutni volt nehéz, rosszabb mint Pest dugó szempontjából.


    Metró jegy elég 1 oda 1 vissza, sétálva be lehet járni az egészet, felesleges a napijegy.

    előzmény:
    gbeus (1)
    2014-12-08  13:13
  2. 2014. december 8. 13:433.

    http://www.parkeninwien.at/


     


    Ha belezoomolsz a térképbe, és rákattintasz az adott P jelre, megmondja a pontos címet, és az összeget is.


     


    Még tévedtem is, óránként 3 EUR pl. a természettudományi múzeumnál...


    De a többi is 2,80 - 3,70 között van óránként.


     


     

    előzmény:
    antironia (2)
    2014-12-08  13:39
  3. 2014. december 8. 13:392.

    Szerintem tök fölösleges bemenni a belvárosba autóval! EGy vagyont fizetsz rá! Óránként legalább 2 EUR, és nem is biztos, hogy kapsz helyet.


     


    Tedd le a kocsit pl. az Erdbergnél a P+R-ben. Ha jössz befelé az A4-en, ki van írva, merre kell menni. 3 EUR egész napra. Veszel mellé egy napijegyet (Einkaufkarte talán 5-6 EUR), és metróval, villamossal oda mész, ahová akarsz.


     


     

    előzmény:
    gbeus (1)
    2014-12-08  13:13

Címlap

top