Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcsal a feleségem

megcsalva
Létrehozva: 2017. december 7. 19:45

Kb két hónapja gyanús lett a feleségem aki egy "hol voltál" kérdésre úgy válaszolt hogy "nem mondom meg", ekkor még azt hittem hogy semmi komoly és nem is foglalkoztam vele, de a kocsijába maradt egy papír ami kellett aznap és -mivel a telefonja ki volt kapcsolva- utána mentem oda ahol mondta hogy van. Ez egy mélygarázs, de nem volt ott az autója. Legközelebb amikor mondta hogy elmegy oda akkor már szándékosan mentem arra, persze telefon kikapcsolva, kocsi meg sehol. Majd rá egy hétre mint benyögte hogy elmegy "szaunázni", de feltűnt hogy szauna előtt nagyon kicsinosította magát, ami kissé feltűnt. Ekkor hirtelen felindulásból betettem egy mobilt nyomkövető üzemmódba a kocsijába és hangfelvételre állítottam. A kocsi egy hegy tetején egy turistaháznál állt meg és ott állt kb 2 órát. A telefon felvette hogy egy volt osztálytársával van-aki szintén házas és ő volt ez első barátja több mint harminc éve- és azt is hogy ágyneműt is vitt magával. Még poénkodtak is, hogy milyen könnyű lenne lebukni, csak elég lenne megnézni, hogy ott van-e a kocsi a mélygarázsban.


28 éve vagyunk házasok, szerintem csak kalandot keresett. Itthon -szerintem- mindene megvan, megbecsülés, évente 3-4 külföldi nyaralás, szex, pénz,  gyerekek, családi légkör, nincs semmilyen káros szenvedélyem, látszólag most is nagyon szeret. Nyilván apró veszekedések voltak, de sohasem voltam tettleges, legfeljebb a hangomat emeltem fel, de ezt is csak kb félévente legutoljára nem is tudom mikor, de több mint egy éve. Érdekesség hogy október végén nyaralni voltunk egy földközi tengeri szigeten és -látszólag- nagyon dúlt a szerelem köztünk. Most is kérdezte hogy mikor megyünk legközelebb ketten, gyerekek nélkül. 


Már belengette hogy hamarosan megint "szaunázni megy". Általában szerdánként van "szauna nap"


Én szeretném ha abbahagynák ezt a kapcsolatot, és meg tudnék neki bocsátani. Nagyon szeretem így ennyi idő után is. Mostanában felpörgettem a szexet is napi szintűre (előtte heti 2X-3X volt 28 év után is) Szerintetek hogy kellene hozzákezdeni a kapcsolat rendbetételéhez. Ehhez le kellene buktatnom a feleségemet? Ha igen hogyan tegyem úgy hogy megmaradjon a méltósága? Nyilván gáz hogy kémkedtem utána, mivel előtte még a telefonjába sem néztem bele soha, de nyilván érthető, hogy erősen gyanús lett. Kikértem a híváslistáját is és összehasonlítottam a telefonjában tárolt adatokkal. Azok a hívások amikor a pasijával beszél hiányoznak a híváslistáról 95%-ban. Volt hogy napi 5X beszélt vele volt hogy több mint félórát, persze amikor nem voltam otthon.


Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


 

  1. 2020. október 21. 02:07234.


     

    előzmény:
    Kövesdiági (202)
    2017-12-11  13:24
  2. 2020. október 20. 23:09233.

    Itt megtalálsz mindent amire szükséged van. Én is hasonló cipőben jártam anno...


     


    https://eztkeresed.hu/tag/visszahoditas/

  3. 2017. december 15. 20:33232.

    Tedd azt, csak óvatosan! Hogy a méltóságotok is megmaradjon, ahogy a topiknyitóban írtad... :)

    előzmény:
    megcsalva (231)
    2017-12-15  20:10
  4. 2017. december 15. 20:10231.

    Ez az, lehet hogy hosszú kaland, de az is igaz, hogy akkoriban amikor találkoztak azokról hallottam a feleségemtől, legalább is egy részéről biztosan. Az is tény hogy nem tudom mi történt és mikor alakult ki szexuális kapcsolat. És az is igaz, hogy soha nem vettem észre hogy mellőzve lennék bármilyen téren. Ezek azok amik miatt hezitálok. Ez szerintem olyasmi mint amikor a férfiak prostihoz járnak, a kaland kedvéért és az újdonságért. A kaland jólesik, de sohasem hagynák ott a családot, de még a barátnőjüket sem egy-két kalandért, de még egy 10 éve tartó prostizásért sem. Ebben bízok, viszont arra a következtetésre jutottam, hogy várok a következő alkalomig, és akkor lépek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (229)
    2017-12-15  19:12
  5. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2017. december 15. 19:17230.

    Valószínűleg anyagilag vesztene egy válással. Az más kérdés, hogy érdemes-e valakit megpróbálni visszaszerezni, ha az csupán azért nem válik el hivatalosan, hogy ne érje anyagi kár.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (229)
    2017-12-15  19:12
  6. 2017. december 15. 19:12229.

    A férjétől lehet (bár igazán nem értem, hogy miért bújik vele ágyba naponta akko, mondhatná, hogy fáj a feje, nem?).


    De a vagyontól is elvált? Beéri a vagyon felével vajon? Amit könnyen el is veszíthet, ha összeáll ezzel az alakkal?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (228)
    2017-12-15  18:41
  7. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2017. december 15. 18:41228.

    Érzelmileg már elvált...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (224)
    2017-12-15  18:18
  8. 2017. december 15. 18:25227.

    Nehéz higgadtan viselkedni, és nem megsértődni a másik hülye első reakcióján.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (226)
    2017-12-15  18:23
  9. 2017. december 15. 18:23226.

    De ha túl sokkoló a szembesítés, akkor könnyen rosszul sülhet el. Ahogy annál a másik pasinál is volt, akit a múltkor leírtam. Ott elég labilis volt az asszony, és szerintem nem volt igazán tudatos döntés részéről, hogy borította az egész családját, csak egyszerűen összezavarodott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (225)
    2017-12-15  18:18
  10. 2017. december 15. 18:18225.

    Jó, hát végülis ezt kideríteni viszonylag könnyű, ahogy TI elmondta. De persze, kellenének a motivációk. Még nem választotta végleg azt a másikat, elvégre még nem vált el. Szerintem lehet, hogy a válást ténylegesen nem kockáztatná meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (222)
    2017-12-15  18:13
  11. 2017. december 15. 18:18224.

    Jó, hát végülis ezt kideríteni viszonylag könnyű, ahogy TI elmondta. De persze, kellenének a motivációk. Még nem választotta végleg azt a másikat, elvégre még nem vált el. Szerintem lehet, hogy a válást ténylegesen nem kockáztatná meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (222)
    2017-12-15  18:13
  12. 2017. december 15. 18:15223.

    De érdekes lenne látni a pasi reakcióját pl. erre a kádas momentumra!


    Meg ha a feleséged tényleg szembesülne a válás kérdésével, vajon akkor is kitartana a "lúzergyerek" mellett? Ő nem fél attól, hogy a pasi csak eljátszaná az ő pénzét is, aztán esetleg otthagyná az út szélén? És a pasi feleségétől sem fél, annyira nyeregben érzi magát? Annyira biztos benne, hogy a pasi őt választja majd? Vagy a "szerelmükben" nincs szerepe a pénznek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (220)
    2017-12-15  18:07
  13. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2017. december 15. 18:13222.

    Szerintem nem a részletekre kéne rágörcsölni (mióta tart pontosan, hol és hányszor találkoztak), ezeknek most már túl nagy jelentőségük nincs. Azt kéne megtudni, miért döntött úgy a felesége, hogy egy másik férfi kell neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (221)
    2017-12-15  18:09
  14. 2017. december 15. 18:09221.

    Ja, végülis lehet, hogy nem véletlen a mostani lebukás sem. Talán elegük volt a titkolózásból... persze lehet, hogy nem egészen tudatosan...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526801 (219)
    2017-12-15  18:04
  15. 2017. december 15. 18:07220.

    Hát ez nem túl biztató. Mármint ha régebben tart.


    Azért a feleségednek igencsak jó gyomra lehet, hogy közben veled is kavar... Tulajdonképpen ezzel a másik pasit is megcsalja, mert neki meg nyilván téged szid, meg állít be lúzernek - legalábbis nem valószínű, hogy boldogan meséli neki, milyen jót pancsoltatok a kádban. :/


    Hja, ez a fórum már csak ilyen: sötét árnyéka régi önmagának. Mi is csak sötét árnyékai vagyunk régi önmagunknak, csak függővé váltunk annó, az aranykorban, úgyhogy visszajárunk kísérteni, ezt tapasztalhatod. Sajnos nincs kilátás rá, hogy valaha is megjavulna még, igazából nem értem, miért nem zárták inkább be pár éve...

    előzmény:
    megcsalva (218)
    2017-12-15  17:30
  16. Torolt_felhasznalo_526801
    Torolt_felhasznalo_526801
    2017. december 15. 18:04219.

    A feleséged már nem szeret. Lehet, hogy te még szereted, de az egyik szeretete kevés. Ez így keményen hangzik, de ez az igazság. Ha 1-2x csal meg, az még lehet megingás, emberi gyengeség, onnan talán még van visszaút. De a te feleségednek ki tudja, hány hónapja van már szeretője. Megingásnak ez már hosszú, ez már a részéről tudatos döntés.

  17. 2017. december 15. 17:30218.

    Voltam érdekeseket mondott, de igazábúl ugyanaz mint itt, csak itt nem kerül pénzbe, viszont a mediátoron látom hogy érdekli és próbál megoldást találni, amíg itt ezt keveseken látom. Itt inkább a trollkodás, áldozathibáztatás, gúnyolódás háromszöge játszik, úgy hogy azt kell hogy mondjam megérte elmenni, legalább valaki végighallgatott és nem kételkedett a történetben, bár a megoldást nekem kell megtalálnom így is.





    Viszont ami fejlemény, hogy 2 évre visszamenőleg visszanéztem a google helyadatokból hogy a feleségem hol volt, azt vettem észre hogy -szerintem nem csak két hónapja tart ez a kapcsolat, csak eddig vak voltam. Sokkal többször találkoztak, és nyilván sokszor volt olyan is hogy amikor találkoztak akkor ki volt kapcsolva a telefon vagy a helyadatok. Amit biztosan meg tudtam figyelni hogy az elmúlt másfél évben kb 15X ment hozzá a feleségem, azon kívül persze találkozhattak még máskor ir, de az bizoníithatatlan, mit ahogy az is hogy azokon a találkozókon történt-e bármi, mert azt sem tudom hogy mi van ott ahol voltak, azt még meg kell néznem. Attól tartok, hogy lesz ott valami túristaház, vagy panzió, bár a google mapson nem láttam ilyet, viszont többbször is egy családi házhoz vezetett az út, amit gondolom a srác egyik ismerőséjé és mind közel a srác munkahelyéhez, és mindegyik űt pénteken történt ami azt mutatja hogy ekkor volt szabad a kérő Minden esetre ez a jövő heti programom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (214)
    2017-12-14  19:14
  18. 2017. december 15. 17:30217.

    Voltam érdekeseket mondott, de igazábúl ugyanaz mint itt, csak itt nem kerül pénzbe, viszont a mediátoron látom hogy érdekli és próbál megoldást találni, amíg itt ezt keveseken látom. Itt inkább a trollkodás, áldozathibáztatás, gúnyolódás háromszöge játszik, úgy hogy azt kell hogy mondjam megérte elmenni, legalább valaki végighallgatott és nem kételkedett a történetben, bár a megoldást nekem kell megtalálnom így is.


    Viszont ami fejlemény, hogy 2 évre visszamenőleg visszanéztem a google helyadatokból hogy a feleségem hol volt, azt vettem észre hogy -szerintem nem csak két hónapja tart ez a kapcsolat, csak eddig vak voltam. Sokkal többször találkoztak, és nyilván sokszor volt olyan is hogy amikor találkoztak akkor ki volt kapcsolva a telefon vagy a helyadatok. Amit biztosan meg tudtam figyelni hogy az elmúlt másfél évben kb 15X ment hozzá a feleségem, azon kívül persze találkozhattak még máskor ir, de az bizoníithatatlan, mit ahogy az is hogy azokon a találkozókon történt-e bármi, mert azt sem tudom hogy mi van ott ahol voltak, azt még meg kell néznem. Attól tartok, hogy lesz ott valami túristaház, vagy panzió, bár a google mapson nem láttam ilyet, viszont többbször is egy családi házhoz vezetett az út, amit gondolom a srác egyik ismerőséjé és mind közel a srác munkahelyéhez, és mindegyik űt pénteken történt ami azt mutatja hogy ekkor volt szabad a kérő Minden esetre ez a jövő heti programom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (214)
    2017-12-14  19:14
  19. 2017. december 15. 17:30216.

    Voltam érdekeseket mondott, de igazábúl ugyanaz mint itt, csak itt nem kerül pénzbe, viszont a mediátoron látom hogy érdekli és próbál megoldást találni, amíg itt ezt keveseken látom. Itt inkább a trollkodás, áldozathibáztatás, gúnyolódás háromszöge játszik, úgy hogy azt kell hogy mondjam megérte elmenni, legalább valaki végighallgatott és nem kételkedett a történetben, bár a megoldást nekem kell megtalálnom így is.


    Viszont ami fejlemény, hogy 2 évre visszamenőleg visszanéztem a google helyadatokból hogy a feleségem hol volt, azt vettem észre hogy -szerintem nem csak két hónapja tart ez a kapcsolat, csak eddig vak voltam. Sokkal többször találkoztak, és nyilván sokszor volt olyan is hogy amikor találkoztak akkor ki volt kapcsolva a telefon vagy a helyadatok. Amit biztosan meg tudtam figyelni hogy az elmúlt másfél évben kb 15X ment hozzá a feleségem, azon kívül persze találkozhattak még máskor ir, de az bizoníithatatlan, mit ahogy az is hogy azokon a találkozókon történt-e bármi, mert azt sem tudom hogy mi van ott ahol voltak, azt még meg kell néznem. Attól tartok, hogy lesz ott valami túristaház, vagy panzió, bár a google mapson nem láttam ilyet, viszont többbször is egy családi házhoz vezetett az út, amit gondolom a srác egyik ismerőséjé és mind közel a srác munkahelyéhez, és mindegyik űt pénteken történt ami azt mutatja hogy ekkor volt szabad a kérő Minden esetre ez a jövő heti programom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (214)
    2017-12-14  19:14
  20. 2017. december 15. 00:40215.

    előzmény:
    Lédienn (205)
    2017-12-11  13:33
  21. 2017. december 14. 19:14214.

    Na, mi a helyzet? Voltál szakembernél? Hogy sikerült a konzultáció?

  22. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. december 11. 21:05213.

    Mentsed meg, ha megmenthető! A hogyan kérdésre nálad jobban senki nem tudhatja a választ! Megmenthető? Ezt is csak te tudhatod, és ha te nem tudod, mi biztosan nem fogjuk tudni.

    előzmény:
    megcsalva (141)
    2017-12-10  18:30
  23. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 11. 20:21212.

    az ilyen zseniális megérzőknek a lotto nyerőszámot kellene megérezni


    mert az bizonyítaná a kurvanagy tudást


    de a többi csak rizsa


     

    előzmény:
    November5 (211)
    2017-12-11  19:58
  24. 2017. december 11. 19:58211.

    Igaz. A megérzésem is jó volt, hogy szappanoperás lesz. Kiszámítható véggel. Aszerelmesférjlekurvázzaimádottnejétmajdkiderülhogyősemmaku látlanéskivillanfogafehérjeésérthetőleszmiértistiplizikazass zonykaközbenmegmindenkimindenkivelösszeveszikéssenkinembékül . 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (110)
    2017-12-09  21:13

Címlap

top