Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit kellene tennem

Eleni
Létrehozva: 2019. szeptember 21. 19:42

Sziasztok. Soha nem voltam az a fórumra irogatós, inkább csak olvasok, de sajnos olyan mély gödörbe kerültem, hogy nem tudom, hogyan fogok kilábalni ebből az egészből.. Ráadásul soha életemben nem gondoltam volna, hogy 30 évesen itt fogok tartani...


Decemberben ért véget 12 éves párkapcsolatom. Az első 4 év tökéletes volt... De a többi..testileg és lelkileg is bántalmazott.. Elég volt.. Úgy jöttem ki, hogy nincs senkim, se barátok, semmi, egy roncs voltam.. Ő volt az első minden...hónapok után is még könyörgött, hivott, írt, dörömbölt, hogy fogadjam vissza.. Nem akarom.. Próbáltam túlélni... A munkába menekültem..


Májusban egy plusz munka alkalmával együtt dolgoztam egy sráccal. Nagyon helyes, szimpatikus.. Sztem én sem voltam neki közömbös...de egymásnak köszönésen kívül nem volt semmi, főleg, hogy hallottam, hogy van neki egy 15 évvel idősebb párja és kislánya.. Szóval itt pont. Belerondítani egy család életébe? Nem... Szóval igyekeztem össze szedni magam továbbra is, munka, munka.. Időközben lett egy barinőm, aki rengeteget segített.. Kicsit kezdtem jól érezni magam...


És... Egyik nap július közepén éjszakás voltam... És ez most lehet hülyeségnek fog hangzani, de hát lány vagyok vagy mi.. Iszonyatosan szakadt az eső, este 11.30 kor jött egy vásárló, ültem a pultban, ő bénázott a hűtőnél, kiejtett egy üdítőt. Bosszankodva oda néztem, ő rám és ő volt... A srác. Láttam h az ő arcán is meglepettség van,.. Fel is szólalt, hogy te vagy az??


Ez milyen találkozás már? Tényleg mint valami csöpis filmben.. Soha nem gondoltam hogy újra látni fogom.. Hajnali 5 ig boldogított.. Csak beszélt, beszélt, én csináltam a dolgom. Kolegám mondta h biztos akar valamit.. Nem hittem el. Egyszer csak kibökte h randizni szeretne velem.. Nem is értettem.. A kislány? A barátnő?


Mondta, hogy évek óta nagyon rosszban vannak, már régóta el szeretne jönni, normális kapcsolatot szeretne.. Blabla..


Nem akartam, mert kezdtem jól érezni magam, lettek barátaim, jol teljesítettem a melóban, jo volt.. De nem tudom miért, csak igent mondtam. Találkozgattunk, iszonyatosan sokat beszéltünk, mindenről. Nagyon jól éreztem vele magam mindig. Ugy éreztem mellette önmagam lehetek.. Mintha szállnék.. Megtudtam, hogy már évek óta borzasztó a kspcsolatuk,a nő mindenfele megy félre,.. nincs olyan nap, hogy ne kötne belé a nő...kiabál vele a kislány előtt, villával dobálja, és nem foglalkozik a lánnyal.. Már 8 éve el akarta hagyni a nőt, csak jött a kislány.. Igy maradt.. És csak miatta.. És ezt máshonnan is hallottam, hogy nagyon gáz és bolond a nő..a srác foglalkozik szinte csak a gyerekkel... 


Soha nem éreztem ilyet, nagyon rég mosolyogtam ennyit.. Elfogadta a hibáimat, pl, ha elkezdek morogni.. nevetve mondja h tetszik is neki


1 honapig tartott a boldogság,.. Aztán megneszelte a nő, hogy valami van.. Kérdőre vonta, hogy miért ilyen boldog.. Majd közölte vele, ha nem hadja abba, soha többé nem láthatja a lányát.. Meg inkább takarodjon a saját házából..


Igy abba hagytuk a találkozásokat.. Szomorú lettem, mert nagyon jól megvoltunk együtt.. Kezdtem érezni, és tudtam, hogy ő is.. Kicsit örültem, hogy csak csók történt.. 4 nap után jelentkezett, veszekedtek, elküldte a nő, eljött. Nálam aludt, másnap is. A nő hivta, és én embert nem hallottam még igy beszélni a másikkal. Nem hittem el. Ha nem megy haza, soha nem látja a gyereket.. Nagyon rossz passzban voltunk mind a ketten. Azt mondta végre ugy érzi mellettem haza ért, de ha velem marad nem látja a lányt... Megbeszéltük, hogy vége. A kislány rosszul van, sokat sír, rosszul teljesít az iskolában, rágja a körmét, apás, nem alszik az apja nélkül.. Bár szerintem ez az miatt, hogy otthon veszekednek.. Magam alatt voltam ismét. Ez még 2x történt meg... Az utolsónál nagyon össze törtem. Bár azt mondta, nem végleg vége, hanem amig össze szedi a lányt.. Időt kér.. Csak ne sirjak, mert fontos vagyok neki, és nem akarja hogy szenvedjek, de a kislány az első.. Megértem.. Persze..


De miért én? Mondtam neki, milyen kapcsolatból jöttem.. Szórakozott? Kihasznált? Nem éreztem ugy... Igazából mai napig ugy érzem, h elkezdett valamit érezni, csak megijedt, meg nagyon szereti a kislányt...nem is várom el, hogy válasszon.. De nincs valami megoldás? 


Nagy nehezen össze szedtem magam.. Erre megint keresett..


Először elakartam küldeni, de aztán gondolkodtam... 30 éves vagyok. 12 évig konkrétan egy börtönben voltam, baromi rossz egyedül lenni.. De nincs kedvem ismerkedni.. Találgatni, alkalmazkodni.. Nem. Egy kicsit boldog akarok lenni.. Pillanatnyilag ez örömmel tölt el, hogy néha jön, elvagyunk.. Nekem elég. Azt meg nem gondolom, h én teszem tönkre az ő kapcsolatukat, mert az menthetetlen.. A nő borzasztó, a srác meg nagyon félti a gyereket. . Én is, bár nem találkozram vele soha.. Katasztrofális a helyzetem. Szeretem. De olyan szinten elengedtem, hogy tudom, soha nem lehetünk együtt. Igyekszem lazán venni. Néha sikerül, néha mélyponton vagyok, de ez van.. Szerintetek?

  1. 2019. október 30. 14:0325.

    VÉGE!

    előzmény:
    Kövesdiági (24)
    2019-10-13  10:09
  2. 2019. október 13. 10:0924.

    ELENI!!!!

  3. 2019. szeptember 28. 21:1323.

    10-20 évig is maradhatsz szerető ha megfelel. De csak akkor ted ha ennyi elég és nem fusztrál. Ha jó érzés, boldog vagy mellette, szabad vagy és nem letört ha nincs veled folytasd.

  4. 2019. szeptember 28. 19:4422.


    Gondolom, a leányzó nem volt ennyire válogatós....

    előzmény:
    terdszelikatica (19)
    2019-09-27  21:13
  5. 2019. szeptember 28. 11:5921.

    Vedd lazán..., ne szomorkodj!

  6. 2019. szeptember 28. 09:1420.

    Arra mondjuk nem tudnék példát mondani.

    előzmény:
    sárkánycsont. (17)
    2019-09-27  19:54
  7. 2019. szeptember 27. 21:1319.

    szet magam  off: es meg johetett volna h reszlegest , szorosat ,mersekeltet , lazat vagy minimalisat ? es vagas szempontjabol felso / high cut / vagy  alsot / low cut / kellett volna 

    előzmény:
    nidda (18)
    2019-09-27  20:15
  8. 2019. szeptember 27. 20:1518.


    Na, akkor sárkánycsont javaslatát is dobhatom a sutba.

    Viszont eszembe jutott egy régi vicc, amikor egy férfi azzal a kéréssel fordul orvoshoz, hogy neki egy vasectomia mütétre van szüksége. Az orvos szeretné tudni az okát, de a páciens nem árulja el, csak azt hajtogatja, hogy neki erre feltétlenül szüksége van, mert a boldogsága múlik rajta. A sikeres mütét után csak elmondja, hogy egy zsidó lány a szerelme, aki csak egy vasectomia operáció után hajlandó feleségül menni hozzá. Mondja,-kérdezi az orvos,-nem praeputiumot mondott véletlenül a jövendöbelije? Mire a férfi felragyogó arcal: - Ez a helyes kifejezés doktor úr!

    előzmény:
    terdszelikatica (13)
    2019-09-27  06:38
  9. 2019. szeptember 27. 19:5417.

    Kihagytad az ufokat, fölrönkivülieket.

    előzmény:
    Nikita 666 (16)
    2019-09-27  17:35
  10. 2019. szeptember 27. 17:3516.

    Épp ezt akartam mondani, teherbe ejtheti.


    De ha mégsem, akkor is ki lehet magyarázni, csoda történt. Megesett már a történelemben. Irom ezt úgy hogy hivő vagyok. A szentlélek oké, nem is azzal van a gond. Hanem a testtel.

    előzmény:
    terdszelikatica (13)
    2019-09-27  06:38
  11. 2019. szeptember 27. 17:0215.

    Segítesz? Genpact nemzetközi cég mivel foglalkozik.  A ''profeszionális szolgáltatás'' mit takar?

    előzmény:
    terdszelikatica (13)
    2019-09-27  06:38
  12. 2019. szeptember 27. 16:3114.

    Még jó, hogy szóltál. Ne kockáztasson.

    előzmény:
    terdszelikatica (13)
    2019-09-27  06:38
  13. 2019. szeptember 27. 06:3813.

    "...- en meg steril vagyok  " Rossz hirem van Vasectomia utan 


    ugyan kicsi az esely de siman teherbe ejtheti a   ffi  a not 


    aUgyhogy Niddam csak okosan 

    előzmény:
    nidda (12)
    2019-09-26  21:09
  14. 2019. szeptember 26. 21:0912.

    Igen, ez is egy megoldás, de nem feltétlenül szükséges. Mármint a közös megegyezés. Csak elrontaná a meglepetést. Amikor az asszonyka piruló arcal, örömmel közli; - terhes vagyok. Erre a férfi, nem pirulva, viszont fülig érö szájjal, szintén örömmel (kárörömmel) árulja el; - én meg steril vagyok.

    előzmény:
    sárkánycsont. (11)
    2019-09-25  20:05
  15. 2019. szeptember 25. 20:0511.

    Ha sterilizálják őket mind a kandurokat közös megegyezéssel? Az elkövetkező kapcsolatok is meg a fére kufircolás is kockázatmentessé válik.

    előzmény:
    nidda (10)
    2019-09-25  19:50
  16. 2019. szeptember 25. 19:5010.

    "Ha csak szexet látnál ebben a kapcsolatban akkor azt mondanám, egészségedre."

    - írja "kavics a homokban", - és én is ezen a véleményen vagyok. Hozzátenném még,-de csak óvatosan, mert vannak akik úgy gondolják, hogy a férfinak kell vigyáznia, - de a gyereket neked kell kihordanod....

  17. 2019. szeptember 24. 11:039.

    Ezzel egyetértek !


    Vörös István dalszöveg részlete jutott az eszembe.


    Dalszöveg

    Az ablaknál álltam, úgy vártalak
    Eltelt egy hét, nem láttalak
    Én megértem azt is, hogy nincs több időd
    Az élet máshova köt

    Kértelek, hagyjuk; reménytelen.
    Csak múlnak az évek; mi lesz velem?
    Próbáltam mondnai, kinevettél...
    Gyenge, ki dönteni fél


    Az utcán a sok szerelmes nyíltan ölel,
    Nekem társtalan, magányos így
    A világ nélküled


    Játszadozunk, ölelkezünk,
    fogadkozunk, ígérgetünk
    Ellopott percek, önáltatás,
    csalóka, hamis bolondozás
    Mindketten tudjuk:
    egyedül hagysz


    előzmény:
    kavics a homokban (8)
    2019-09-23  12:54
  18. 2019. szeptember 23. 12:548.

    Ne légy butus. Ez mellett a férfi mellett jelened van, de nincs jövőd. Ha csak szexet látnál ebben a kapcsolatban akkor azt mondanám, egészségedre. De Te beleviszed a szívedet és a lelkedet is. Tutyi-mutyi emberként jó kifogás a 8 éves kislány. Aztán az hogy éppen középiskolába megy, utána meg az hogy éppen egyetemre. Azért az nem úgy megy, hogy az anyuka határozza meg hogy nem láthatja a kislányát! Az én meglátásom szerint a partnerednek ez így nagyon kellemes és kényelmes. Akkor megy hozzád amikor éppen tud vagy éppen akar. Te 30 évesen még valóban fiatal vagy de az évek gyorsan elszállnak ám! Gondolkozz az azon, hogy TE hol vagy ebben a kapcsolatban!

  19. 2019. szeptember 23. 10:597.

    Szinte minden nő (szerető) elalél a férfiaknak ettől a mondatától: a gyerek az első.


    A gyerek iránti szeretet és vele való törődés nem azonos a nő iránt érzett szerelemmel és a felé történő gyengédséggel. Tehát a kettő nem zárja ki egymást.


    Én nem tartom férfinak azt a fejlett nemi jelleggel rendelkező himnemű egyedet, akit bárki zsarolhat. Gyerek láthatásával zsarolni ocsmányság. Sok nő megteszi. Mindkét egyed problémás, infantilis.


    Olyan nem létezik, hogy egy nő miatt boruljon egy házasság, együtt élés, hogy egy harmadik személy álljon a férfi és a gyerek(ek) - feleség közé. Ha egy házasság/együtt élés működőképes, megvan a szerelem, akkor nincs az a harmadik, aki közéjük tudna állni. A nők (szeretők) többsége ezt sem tudja.

  20. 2019. szeptember 23. 09:126.

     Még valami: ez egy nagyon gyenge pali lehet. Erős nő van mellette a"mama"akkor az hordja a nadrágot. Ne bonyolódj bele, ha egyértelmű mit akar keressen. Nem baj, ha ilyen hosszú kapcsolat után levegőre vágysz. Még 5 éven belül is lehet családod. Most csak szedd össze magad és erősödj. Ha lelkis vagy (úgy érzem igen)akkor tényleg csak olyannal randizz aki facér. Lehet a pasi elkezdett kedvelni, de mivel gyáva ahhoz, hogy lépjen (gyerek az mindenki számára egy örök Jolly Joke alibi)nem fog lépni. ő úgy akart kavarni, hogy az idős nő a"mama"is meglegyen. Ebbe ne menj bele. Döntsön és akkor mehet tovább, ha meg nem mer lépni, akkor keressen magának olyan nőt akinek ez megfelelő.Érezd jól magad ez a lényeg. Ha van egy egyéjszakás kaland tedd meg, ha van kedved,ha igazira vágysz azt. Előtted az élet, 30év nem kor.ma már a 40 sem az.Minden jót!Bv

  21. 2019. szeptember 23. 09:055.

    Szia! Először is nagyon korrekt dolog Tőled, hogy nem ugrottál elsőre a nyakába amikor megtudtad, hogy nem facér. Ezt kevés nő tette  volna meg. A másik az, hogy szerintem Ő kalandot keresett. Sajnos ne vedd Őt komolyan.

  22. 2019. szeptember 22. 19:344.

    En vegigolvastalak es nem tudom eldonteni mi celod volt a topic nyitassal ?


    1 .Meghallgassunk ? vagy


    2. problemat kezeljunk ?  


    ha problemakrzeleste gondoltal rendszerezni kell a problemak felsorolasat es ki kell emelni a legfontosabbat . 

  23. 2019. szeptember 21. 21:523.

    Ismerjuk a masik noje borzaszto es mi vagyunk az igazi .Na ez a leejtette a vevo es ra neztel  tortenetez olyan tinilanyos . Na meg ez a"  nem erdekel semmi boldog akarok lenni". Ami engem illet aldasom ra . ilyen tortenetek utan keresnek jol a psichiaterek Egy bizonyos kor utan mindenki onmaga  dont , h tolja el vagy hozza rendbe az eletet .

  24. 2019. szeptember 21. 21:432.

    Tul hosszan irtad le . Nem tudnad rovodre fogni ? Csak a lenyeget ird le . A kepzelgest ne . 

Címlap

top