Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretőből

Laura20
Létrehozva: 2020. január 22. 19:58
Kinek mi a véleménye?

 


Ha egy fiatal lány szeretője lesz egy nála sokkal idősebb férfinak...mondjuk(25_30évvel idősebb) lehetséges ,hogy a férfi bele szeret vagy csak arra kellene neki ?,és mért mindig az jut az emberek eszébe ,ha egy fiatal lány egy idősebb férfival van az csak a pénz miatt lehet ?jobb ha az ilyen kapcsolat csak az együttléteknél nem lesz több?

  1. 2020. február 5. 10:259.

    szia, szerintem van olyan, hogy beleszeret, és szerelem is létezik így.

  2. 2020. január 26. 15:378.

    Biztos vagyok benne.


    Csodálatra méltó ahogyan mások tapasztalatait, feljegyzéseit, számitásait és nyilatkozatait mindig megtalálja, és képes a megfelelő kérdésre bebiggyeszteni.


    Tényleg, le a kalappal. Ehhez is tehetség kell. Nekem nem lenne türelmem mások bolondériáit nyomon követni.

    előzmény:
    terdszelikatica (7)
    2020-01-25  21:44
  3. 2020. január 25. 21:447.

    Gondolod h tudott volna hozni temat az oreg halasz es kulhonbol szerzett fiatal feleseg temakorbol is ?

    előzmény:
    Nikita 666 (5)
    2020-01-23  10:33
  4. 2020. január 23. 18:056.

    Én ismerek   - most kapásból  három olyan nőt, aki  sokkal .... 20feletti évvel idősebb férfihoz mentek feleségül.  Tudomásom szerint egyik sem volt "érdekházasság...", 30 évnél tovább is házasok...kettő már meghalt...., egy még él, jóval 80 felett van...Gyerekük is volt, felnevelték...Sosem kérdeztem a csajoktól, miért mentek  hozzájuk  - akkoriban még klassz pasik voltak....mostanában már mindnyájan öregek vagyunk....   Ismerek pasit is, aki 10évvel idősebb nővel él....30éve....     Kinek milyen a gusztusa....

  5. 2020. január 23. 10:335.

    Nem tudsz nyugton maradni?


    Mindenütt ugyanaz a néhány nick, tiéddel az élen.


    Egyébként meg mertem volna rá esküdni hogy előbb utóbb megjelensz itt, és példaként megemlitesz.


    Köszönöm.

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2020-01-23  06:17
  6. 2020. január 23. 06:174.

    Ez a temakor nemregiben ki lett itt targyalva


    1 kerdesedre valasz : van rengeteg pelda arra , hogy a papa elhuz a papucs/borsoleves/gyerekboges elol a titkarnovel/fel/ki/szolgaloleanyzoval... lehet ebbol valami problema nelkul.
    Mint tanacsoltak Neked/illetve az ottani topikinditonak  a gyakorikerdeseken, ha a fizikaitok es a szellemitek megfernek egyutt...miert ne ? De az ellenkezoje  is megtortenhet...nlc-s tanuskodas  itt

    2 kerdesedre valasz : itt van erre nlc-s valasz


     

  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. január 22. 20:073.

    Kicsit kilóg a lóláb.


    Minden gondolatod az idősebb, de főleg gazdag pasik körül jár, nemde?


    Majd indíts még néhány topikot ebben a témában, mert  ez végtelenül izgalmas.

  8. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. január 22. 20:032.

     


    "és mért mindig az jut az emberek eszébe ,ha egy fiatal lány egy idősebb férfival van az csak a pénz miatt lehet ?"


     


    Te honnan tudod, hogy másoknak mi jut eszébe????

Címlap

top