Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem tudom mit tegyek

Szasza31
Létrehozva: 2021. június 24. 15:14

Sziasztok!


Ez az első, hogy ilyen helyen írok de talán egy külső szemlélő jobban belelát ebbe a dologba.


Van egy srác velem egy idős. Az utóbbi időszakban ilyen se veled se nélküled időszak volt köztünk. 2 hónap után újra felkeresett és én meg igen mondtam a találkozóra. Szex együttalvas lett belőle. Majd újra a minden napos beszélgetések messengeren. Talalkozasok egy kis mozi stb. Mindvégig azt éreztem, hogy nagyon boldog velem és úgy is viselkedett. Semmi extra. Majd egyik nap este minden előzetes nélkül csak úgy letiltott mindenhonnan szó szerint. Írtam neki egy nagyon bosszús smst egy barátom telefonjarol, mert nem tudtam, hogy azt megkapja e. Elmentem dolgozni és éppen összefutottunk egy másik lány ült az autójában. Kiderült a volt barátnő az. Írt is nekem üzenetet, hogy ne haragudjak de úgy azt érezte, hogy lezárta a volt kapcsolatát de mégsem aztán írta, hogy adjak neki egy kis időt és keresni fog. Majd utána ugyan ezt leirta, hogy időt kér tőlem, mert le akarja zárni a kapcsolatot vele. De mint kiderült velem csalta meg a barátnőjét hiszen mi akkor együtt voltunk úgy is. Nem tudom mit tegyek? Ezzel a pasival nagyon jó összhangban vagyunk minden téren. Köszönöm szépen ha elolvastad. 😊

  1. 2021. július 4. 14:4110.

    Mozdonj, nem nem tudom hány éves!


     Nem tudható mit akar!


    Kértem, gondolkodjon el rajta!


    Szerintem akadj le a karmaságomról!


    Nálad ennek a jelentése, te hülye!


    Ezt meg kikérem magamnak!


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (9)
    2021-07-04  14:17
  2. 2021. július 4. 14:179.

    Te kis nyugidijas karmas !
    Tudod , hogy 14-16 eves kislany almodozik itt ? Vagy egy ven hulye , aki meset talalt ki , mert unatkozik
    Tenyleg elhiszed , hogy ma egy normalis lany elturi , elturné , hogy akkor akasszak le a torlorongyok kozul , amikor epp szukseg van ra ?
    Mi az , hogy "szeretostatusz" ?? Ez valami karma ?


    Sajat lanyodat/unokadat  fenekbebillentened , vagy ezt a marhasagot tanacsolnad neki ?
    Miert nem azt tanacsolod , hogy csinaljon amit akar , mert az a karmaja ?


    Sajat verednek nem azt mondanad , hogy "dugni" nem olyan rohadtul surgos , probaljon ki tobb "udvarlot" es valasszon egy korrekt pasit akkor , amikor erzi , hogy feszekrakasra es szaporodasra lesz osztonosen kedve ?

    előzmény:
    karmatanc2 (8)
    2021-07-04  13:37
  3. 2021. július 4. 13:378.

    Szerintem a szerető státuszban lenni nála hosszabb távon is működik!


    Ha előlépsz barátnő státusztba, viselheted a többi lánnyal való kicsapongásait!


    Ha ezt elviseled, hosszú távú kapcsolat lehet!


    Kérdés, kell ez neked? 

  4. 2021. június 26. 18:117.

    Szia,


    Jo tanacs.Ha emlitette volna hany eves, konnyebb lett volna a kerdesre valaszolni.


     

    előzmény:
    castaneasativa46 (6)
    2021-06-26  17:52
  5. 2021. június 26. 17:526.

    Egy kapcsolat tartósságát semmi nem garantálja, de ha az egyik fél a leírtak szerint hinodál, óriási a valószínüsége, hogy ez a későbbiekben ismétlődni fog. Nincs jelentősége annak, hogy amikor éppen együtt vagytok, akkor minden téren jól megvagytok. 


    Nincs miről beszélni.

  6. 2021. június 26. 12:565.

    ha mind kettot merlegelted : menni vagy maradni ebben a kapcsolatban , akkor donts Sok sikert ! 

  7. 2021. június 26. 12:544.

    Beszeld meg  agaddal h mi az  ami miatt  kilepnel ebbol a kapcsolatbol . 

  8. 2021. június 26. 12:533.

    Beszeld meg magaddal  hogy  mi az ami miatt maradnal . 

  9. 2021. június 26. 12:502.

     Nem tudod h most mit csinaljal?


    Minden dontes kockazattal jar . es vannak olyan kapcsolatok 


     


    amikben nem szabad  maradni

Címlap

top