Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ennyire nem tetszettem már

B.R.Edit
Létrehozva: 2022. május 23. 16:34

Ismertem egy srácot, akivel nagyon tetszettünk egymásnak.


Azt kell tudni rólam, hogy 170 centi magas vagyok, de amikor megismertem a fiút, épphogy 50 kilós voltam. Ennek ellenére tetszettem neki.


Ő viszont 100 kiló felett van, de gyúr, viszont azért háj is van rajta. Ennek ellenére nekem tetszett.


7 hónapja nem találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot. Viszont én kb 60 kilós lettem, de már elkezdtem újra lefogyni, viszont 60 kilómmal sokkal jobban tetszettem a pasiknak.


Együtt voltam a sráccal, akinek semmi kifogása nem volt a súlyommal kapcsolatban. Viszont a szexben ő nem tudott elélvezni, de ettől függetlenül megbeszéltük lesz még találkozás.


Utána el kezdte mondogatni, hogy most felszedtem magamra és nem így néztem ki. Ez annyira nem esett jól, ezért megmondtam neki hogy kis odafigyeléssel és mozgással sokkal csinosabb leszek mint sokan mások.


Erre leírta nekem, hogy annyira hanyagolom el magam amennyire akarom. Viszont ha szép akarok lenni, akkor az leszek és ez csak tőlem függ. Ép testben ép lélek stb. Valamint ajánlott egy helyet, ahol olyan gépek vannak, ahol konkrétan lefogyasztják az embert és a bőrt pedig szépen összehúzza stb.


Viszont a találkozást már nem mondja, amiből kiderült számomra, csak kamu volt hogy akar még velem együtt lenni.


Ez nagyon rosszul esett, főleg hogy már tök sokat lefogytam és szerintem 170 centisen, 50 kilósan túl sovány voltam.


És az is érdekes hogy neki aki azért hájas is csak a csontsovány nők tetszenek?


És akkor miért mondta a talit? Ha mégsem gondolta komolyan. Én meg már beleéltem magam. Aztán ha lefogyok újra, akkor újra akar majd találkozni? Hát ez nekem nagyon sértő.


Viszont most teljesen összeomlottam, hogy emiatt eldobott engem örökre.


Mit csináljak?


 

  1. 2022. július 5. 18:3613.

    Irtam az Izraelbe valamit. Nezd meg.

    előzmény:
    Mozdonj (6)
    2022-07-03  13:37
  2. 2022. július 4. 12:5212.

    Még annyi, hogy ízléstelen dolgokat nem írtam.


    Valamint nagyon hálás voltam és jó néven vettem minden hozzászólást és segített hogy kicsit fel tudjam dolgozni.


    Nem kell ennyire leszólni, ha valaki csak így tud feldolgozni valamit, hogy ki akarja írni magából. Sajnálom, ha valakit ez idegesített. Senkinek nem is kívánom ilyen helyzetbe kerüljön és aztán ennyit rágódjon a dolgokon. Ez van. Illetve ez volt. Én már lezártam. Lépjünk túl rajta.


    Nem éltem vissza senkinek sem a jóindulatával, nagyon rendes hozzászólásokat kaptam és meg is köszöntem mindenkinek.


    Engedjük el ezt a témát, az ügy már lezárva.

    előzmény:
    Mozdonj (6)
    2022-07-03  13:37
  3. 2022. július 4. 12:1911.

    De mi a baj azzal, ha valaki egy témát több helyen is megoszt?


    Nyilván minél több ember véleménye is érdekel.


    De ha valakinek ez probléma, nem kell rá válaszolni, sem elolvasni.


    Meg akkor sem ha kamunak tartja valaki.


    Én nem rosszból írtam ki. De én ezt már le is zártam. Azért nem is szóltam már hozzá semmit.


    Szóval ennyi. Semmi különös nincs ebben. Szerintem hagyjuk is a témát.

    előzmény:
    Mozdonj (10)
    2022-07-03  13:50
  4. 2022. július 3. 13:5010.

    A nyito hsz a Hoxa.hu-n



    1. Fórumnyitó (anonim)
    márc. 16. 14:18


    Együtt voltam egy sráccal, de a szex után pár nappal elmondta nekem hogy nálam a szex még totál gyerekcipőben jár. Mert sok pózt nem ismertem, nem bírtam sokáig egy bizonyos pózban és hasonlók. És ő mindent megtett.


    De én csak nagyon izgultam és nem tudtam annyira elengedni magam vagy feloldódni, emiatt én is éreztem hogy béna voltam. De nekem sem volt annyira jó emiatt. Viszont én annyira megszerettem ezt a srácot hogy én adtam volna neki még esélyt, hogy összeszokjunk. Csak ez most annyira szíven ütött és annyira rosszul esett hogy ezt mondta. Engem okol az egész miatt, amiért nem a legjobb volt


    Hogyan dolgozzam fel ezt, hogy így megsért ezzel hogy gyerekcipőben jár nálam ez az egész. Most ezek után hogy legyen önbizalmam, mivel megfordul a fejemben, talán más is így gondolja majd?


    Azt is elmondta felszedtem magamra, mivel nem ilyen voltam. Ezért azt tanácsolta menjek el egy olyan helyre, ahol olyan gépeket tudok igénybe venni, ami teljesen lefogyaszt és a bőrt is összehúzza, miközben fogyaszt.


    Azt kell tudni rólam, hogy 170 centi magas vagyok, de amikor megismertem a fiút, épphogy 50 kilós voltam. Ennek ellenére tetszettem neki.


    Ő viszont 100 kiló felett van, de gyúr, viszont azért háj is van rajta. Szteroidokat is szed, lehet ezért is van rajta felesleg. Ennek ellenére nekem tetszett.


    7 hónapja nem találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot. Viszont én kb 60 kilós lettem, de már elkezdtem újra lefogyni, viszont 60 kilómmal sokkal jobban tetszettem a pasiknak.


    De a srácnak szex előtt semmi kifogása nem volt a súlyommal.


    Utána el kezdte mondogatni, hogy most felszedtem magamra és nem így néztem ki. Ez annyira nem esett jól, ezért megmondtam neki hogy kis odafigyeléssel és mozgással sokkal csinosabb leszek mint sokan mások.


    Erre leírta nekem, hogy annyira hanyagolom el magam amennyire akarom. Viszont ha szép akarok lenni, akkor az leszek és ez csak tőlem függ. Ép testben ép lélek stb.


    Viszont a találkozást már nem mondja, amiből kiderült számomra, csak kamu volt hogy akar még velem együtt lenni.


    Ez nagyon rosszul esett, főleg hogy már tök sokat lefogytam és szerintem 170 centisen, 50 kilósan túl sovány voltam.


    És az is érdekes hogy neki aki azért hájas is csak a csontsovány nők tetszenek?


    És akkor miért mondta a talit? Ha mégsem gondolta komolyan. Én meg már beleéltem magam. Aztán ha lefogyok újra, akkor újra akar majd találkozni? Hát ez nekem nagyon sértő.


    Viszont most teljesen összeomlottam, hogy emiatt eldobott engem örökre.


    Mit csináljak?


    előzmény:
    Mozdonj (9)
    2022-07-03  13:47
  5. 2022. július 3. 13:479.
    előzmény:
    liat (5)
    2022-06-18  06:34
  6. 2022. július 3. 13:418.

    Ha valakinek hianyzik az ilyenfajta topik , "beszelgetes" , akkor ajanlom a HOXA.HU-t

    előzmény:
    Mozdonj (7)
    2022-07-03  13:39
  7. 2022. július 3. 13:397.

    Ez most komoly? O az egyetlen pasi a foldon? Komoly sulyproblemai vannak, nem tul sikeres a kuzdelemben, a kudarcat rad vetiti ki. Annyit erdemel, hogy most mar csak azt lassa, ahogy te kacagva es hajat lobogtatva elsetalsz. Eszedbe ne jusson ujra 50 kilo lenni. Soha ne maradj olyan ember mellett, akinek az elsodleges szempont a masik kulseje. Barmi is az. Az olyannak soha nem leszel jo. Sok sikert es ne ragd magad masok hulyesegei miatt!

    idézet:
    liat (5)
    2022-06-18 06:34:16

    https://www.hoxa.hu/miert-bantott-meg-a-srac-forum-olda l-28


     


    Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)
    előzmény:
    liat (5)
    2022-06-18  06:34
  8. 2022. július 3. 13:376.

    Edes Liatka! Bucsupuszi , mert tobbe nem lathatlak...


    Bibic miatt /altal kerultem az Nlc-e . edesanyam halala utan ..hianyzott a magyar szo , a "hazai" 


    E miatt a topiknyito miatt ne fajjon a fejed :  Hoxa.hu -n tobb mint 900 hsz-t elert ugyanezzel a temajaval . Volt ott minden : igy szoptam le , ugy nemi_ eleteztem stb... Aztan miutan az erdeklodes ott leallt , jott ide a temaval... Ezek a kamu "szenvedo alanyok" visszaelnek a forumozok  segitokeszsegevel .


    Elmebetegek .


    De az NLC az nem /volt/ pszichiatria... 

    előzmény:
    liat (5)
    2022-06-18  06:34
  9. 2022. június 18. 06:345.

    Ez most komoly? O az egyetlen pasi a foldon? Komoly sulyproblemai vannak, nem tul sikeres a kuzdelemben, a kudarcat rad vetiti ki. Annyit erdemel, hogy most mar csak azt lassa, ahogy te kacagva es hajat lobogtatva elsetalsz. Eszedbe ne jusson ujra 50 kilo lenni. Soha ne maradj olyan ember mellett, akinek az elsodleges szempont a masik kulseje. Barmi is az. Az olyannak soha nem leszel jo. Sok sikert es ne ragd magad masok hulyesegei miatt!

  10. 2022. június 10. 12:154.

    Draga, ne ertekeld ennyire magad le hogy olyan szemely utan fajjon a szived aki azert nem akar veled lenni mert van rajtad par kilo. Szep vagy es ha valaki szeret akkor azert szeressen amilyen vagy, amilyen boldognak erzi magat veled. Szerintem ra sem kell az ilyen pasira, nezni. hajra!

  11. 2022. június 1. 21:193.

    50 kg túl keves. 20 evesen ennyi voltam 172 centivel, ma ha fizetnének érte, akkor sem vállalnám. 60 kg tökéletes. Ra se nézz a 100 kg pasikra, azokra se, akik megszabjak hány kiló kellene legyél.

  12. 2022. május 23. 17:142.

    Mit csináljak? Keress olyat aki úgy fogad el amilyen vagy .

Címlap

top