Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A férjem beleszeretett

didad
Létrehozva: 2005. augusztus 6. 17:48
egy másik nőbe....
Gyanítom nem egyedi eset...De nem találtam meg a topicot és szükségem lene a bátorító szóra.

Szóval ki hogyan élte meg, hogyan élte át és túl?

Én ma elzavartam (eddig elvileg próbáltuk rendbehozni de ma rájöttem pár olyan hazugságra ami nálam végképp betette a kaput)
Sajnos a lelkem mélyén azonban reménykedem, hogy ha vége ennek az őrületnek visszatalál hozzánk (sajnos kisgyerek is van a történetben).

Visszatalált valakihez a párja így? Sikerült ezt túlélniük?

Most megpróbálok enni valamit mert csont és bőr vagyok, mire visszajövök talán valaki lelket önt belém:)
  1. 2022. május 11. 23:32595.

    Szia,


    mintha én írtam volna az egészet :(( megkérdezhetem hogy végül mi történt?

    előzmény:
    didad (99)
    2005-08-06  21:14
  2. 2020. december 23. 15:03594.

    A nevem Melania macron vagyok 35 éves. éves 31 éves koromban mentem férjhez, csak egy gyermekem van, és boldogan éltem. Egy év házasságom után a férjem viselkedése annyira furcsává vált, és nem igazán értem, hogy mi történt, ő pakolt ki a házból egy másik nőnek, annyira szeretem, hogy soha nem álmodom elveszíteni, megpróbálom a legjobb annak biztosítására, hogy a férjem visszajöjjön hozzám, de mind hiába, sírok és sírok segítséget keresve, megbeszéltem a családjával, de nem kaptam választ. Tehát a legjobb barátom, cynthia, és megígéri, hogy segít nekem . Mesélt nekem egy Drosagiede nevű férfiról, azt mondta nekem, hogy nagyon nagyszerű ember és igazi férfi, akiben megbízni lehet, és nincs semmi olyan szerelmi kérdés, amelyet nem tudna megoldani, és elmondta, hogyan segített számtalan embernek kapcsolatuk helyreállítása. Nagyon meg voltam róla győződve, gyorsan felvettem a kapcsolatot a doctorosagiede75@gmail.com e-mail címével, vagy a WhatsApp és viber telefonszámával a +33753154980 telefonszámon. Minden problémámat elmagyarázom neki, ő azt mondta nekem, hogy ne aggódjak, hogy minden problémám azonnal megoldódik. Megmondta, mit kell tennem, hogy visszavegyem a férjemet, és én meg is tettem. Azt mondta, hogy három nap múlva a férjem visszatér hozzám és koldulni kezd, és ez valóban úgy történik, ahogy mondta, nagyon meglepődtem, ez nagyon csodálatos. Istennek legyen a dicsőség, most nagyon szoros a kapcsolatunk, és mindketten újra boldogan élünk. Ha hasonló problémája van, vegye fel a kapcsolatot vele, és keresse meg a problémát egyszer és mindenkorra. élek a bizonyságról

  3. Torolt_felhasznalo_331430
    Torolt_felhasznalo_331430
    2008. január 29. 12:21593.
    én ezt tanácsolom. Kitartást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_331430
    Torolt_felhasznalo_331430
    2008. január 29. 12:20592.
    tegyél meg mihamarabb tőled telhetőt h visszaszerettesd, pláne kisgyereknél. maradj előtte titokzatos
    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  5. Torolt_felhasznalo_331430
    Torolt_felhasznalo_331430
    2008. január 29. 12:19591.
    szegénykém.
    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  6. Torolt_felhasznalo_904145
    Torolt_felhasznalo_904145
    2008. január 28. 13:24590.
    Mi visszaszerettük egymást a házasságunkba,mikor ez a felállás volt,persze nem másnap,elég sok idő telt el.Nem kell feladni,sikerülhet.
    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  7. Torolt_felhasznalo_379315
    Torolt_felhasznalo_379315
    2008. január 28. 09:40589.
    Mi van azota veletek? Beneztem a blogodba oda sem irtal......
    előzmény:
    didad (586)
    2005-10-14  13:26
  8. 2008. január 27. 09:44588.
    Hasonló cipőben!
    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  9. 2005. november 19. 11:05587.

    Sziasztok!

    Mivel kezdett monológ lenni a topicom, nyitottam inkább egy blogot, ha netán valakit érdekel a sorsom most ott puffogom ki magam.

    http://blog.tv2.hu/  és ott is didad

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. október 14. 13:26586.
    Azt a mondatodat én is írhattam volna, hogy milyen életünk lehetett volna....Ezért fájt hogy nem adott esélyt az újrakezdésre...De azt hiszem az én férjem jól érzi magát így ahogy él, neki esze ágában nincs változtatni azon a viselkedésen ami miatt az összeeddigi kapcsolata végetért. Úgyhogy erről ennyit.Bár mi alapvetően nagyon hasonlóak vagyunk, egyetlen nagy különbség van, én határozott és megbízható vagyok, ő pedig nem tudja ezt kezelni, mert ő nem ilyen. Szinte az összes konfliktusunk ebből volt.Az én férjem is a homokba dugja a fejét, nem akarja látni a fájdalmat, sérülést amit a fiának okoz. Azt hajtogatja még mindig jobb mintha a szülei veszekedését hallgatná állandóan. Úgy tesz mintha nem értené hogy én nem az eddigi életünket akartam folytatni, hanem egy újat kezdeni, csak én nem egy másik pasival hanem vele. Legutóbb én is azon sírtam el magam amikor altattuk a gyereket és a kis drága az elalvás előtti pillanatban fogta mindkettőnk kezét és kérdezte hogy apa? Az apja válaszolt hogy itt vagyok, aztán kérdezte hogy anya, amikor válaszoltam hogy én is itt vagyok a gyerek sóhajtott egy nagyot és tündéri arccal elaludt. Iszonyúan fájt, és nem értem miért csak nekem. Nem értem miért nem érzi mitől fosztja meg a saját imádott fiát. Mindegy nem tudok mit tenni, és mostmár nem is akarok. A pasimat épp megkértem, hogy mielőtt komolyra fordulnának a dolgok kettőnk közt adjon egy kis időt hogy tisztázzam magamban az érzéseimet és végiggondoljam az egészet.... De ha ő nem, majd lesz másik, ettől nem félek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (585)
    2005-10-14  10:14
  11. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. október 14. 10:14585.
    Szia didad! Persze te megint a szívemből beszéltél!Ugyanilyen érzéseim vannak nekem is. Szintén azt gondolom, hogy nem tudnék már vele élni, csak az okoz kegyetlen fájdalmat, hogy milyen életünk lehetett volna, ha mindketten okosan állunk hozzá a másikhoz. Mi is eléggé különbözőek vagyunk, sőt eléggé különböző módon gondolkodunk az élet dolgairól. És még az fáj kegyetlenül, mikor jön a gyerekekhez, és látom, mennyire ragaszkodna hozzá az az icike-picike fiacskám. Mikor fél órákig is csimpaszkodik az apján, és szorítja a nyakát, el nem engedné a világ minden kincséért sem. És közben annyira boldog, elégedett az arcocskája, mintha minden áldott nap erre a pillanatra várna. Tegnap is itt volt, és már nem bírtam ki. El kellett vonulnom bőgni, mert ilyenkor a szívem szakad meg.Ez a lüke meg fel sem fogja igazán, hogy mit okoz a gyerekeknek.  Viszont megismerkedtem egy férfivel, aki homlokegyenest másképp áll hozzá az élethez és egy párkapcsolathoz. Mondhatom, nagyon tetszik a hozzáállása! Borzasztóan intelligensen műveli ezt a műfajt. És tul.képpen már ezért hálás lehetek a férjemnek. Nekem is adott egy esélyt arra, hogy megtaláljam a boldogságot és azt, hogy mit várok az élettől. Illetve azt mindig tudtam, mit várok az élettől, csak a férjemmel ezt nem lehetett kivitelezni. És te hogy állsz a pasival? Összejöttetek? 
    előzmény:
    didad (584)
    2005-10-13  13:47
  12. 2005. október 13. 13:47584.

    Szia Free!

    Igen, elég hamar rájött hogy a nőci sem az a kis tökély akinek mutatja magát....

    Fogalmam sincs hogy a férjem megpróbál-e majd visszajönni (valószínűleg most semmiképpen, mert ha már egyszer elcsesztem akkor már végigjátszom, nehogy már beismerjem hogy hibáztam), de azt hiszem már nem is érdekel az egész. Még vannak ugyan érzelmi mélypontjaim, de mindegyik után eszembejut egy újabb seb is amit a férjem okozott. Már nem szeretem én sem, már csak azt hiszem az okoz fájdalmat hogy ami köztünk volt elmúlt és hogy a fiam nem teljes családban nő fel. Nagyon nehéz azt beismernem, hogy egy olyan emberrel kötöttem, össze az életemet akivel nem illettünk össze, bármennyire is szerettük egymást, valószínűleg a legrosszabbat hoztuk ki egymásból. Nehéz beismerni, hogy 1 hónap után kellett volna kivágnom amikor az első stiklit (apróság volt csak, de nagyon jellemző) megcsinálta. De azt hiszem ez már csak azon való kesergés, hogy miért nem olyan ő amilyennek gondoltam, miért mutat mást,hogyan tudta velem éveken keresztül elhitetni, hogy ő egy csodálatos ember, akit a többi nője meg sem érdemelt, túl jó volt hozzájuk ezért visszaéltek az érzéseivel és elhagyták. Hát most már tisztában vagyoklvele miért mindig őt rúgták ki.

    De azzal aki ő nem tudnék többé együttélni, hiába volt a szerelem életemben annyit nem bántott senki mint az exem!MInden nappal egyre több fájó momentum jut eszembe. Tudom hogy őrülten szerelmes volt belém mégis megtette. Én viszont így nem tudok és nem is akarok élni, nem ő az én emberem, sajnos be kell ismernem. Talán egy másik nő el tudja viselni amiket csinál, én nem voltam rá képes,mindig kicsit belehaltam  valószínűleg amikor bántottam csak törlesztettem (ugyan nem tudatosan). Igazából már tudom, hogy a mienk halott ügy.

    És te Free, képes lennél megbocsájtani a férjednek? Akarod még őt? Visszafogadnád?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_217982 (583)
    2005-10-08  09:36
  13. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. október 8. 09:36583.
    Szia didad!

    Ez elképesztő! Hogy nálatok milyen viharos gyorsasággal történnek a dolgok!!!! Hihetetlen!




    Én már most úgy érzem, hogy a férjed nem is olyan sokára térden állva fog könyörögni, hogy próbáljátok meg újra. Mit gondolsz a dologról? Szereted még? Visszafogadnád?




    Nálunk is hasonló a helyzet, csak annyi a különbség, hogy a férjem egyenlőre még jól megvan a macával. Bár a múltkor rákérdeztem, hogy minden rendben van-e náluk, mire azt felelte, hogy "most, hogy megbeszélték a problémákat, úgy néz ki, hogy minden rendben." Ráadásul a férjemnek esze ágában sincs összeköltözni a csajjal meg a két gyerekével. Rájött, hogy milyen jó az agglegény élet, és azt mondta, hogy próbálja beépiteni a kapcsolatába. Na, tuti, hogy a macácska ezt hosszú távon nem fogja eltűrni. Biztos vagyok benne, hogy nemsokára elkezd ez miatt hisztizni.


    És a másik dolog: mióta pasim van, az én férjecském teljesen másképp viszonyul hozzám. Borzasztóan kedves és figyelmes velem, állandóan ürügyeket keres, hogy eljöhessen hozzánk, na és ahogy rám néz!!!!
    Süt a szeméből valami! Mintha csak arra várna, hogy adjak valamiféle jelet, és ő máris ugrana. Komolyan mondom, hihetetlenek ezek a pasik.


    előzmény:
    didad (582)
    2005-10-05  14:58
  14. 2005. október 5. 14:58582.

    Sziasztok Lányok!

    Hogy hogy vagyok? Szarul de büszkén Múlt héten volt a 4. házassági évfordulónk...A férjem hála istennek külföldön volt , így könnyebb volt túlélni. Ráadásul kellemes meglepetést okozott, mert minden nap felhívott, volt hogy többször is, és általában nem a fiával akart beszélni. Elhívott moziba és színházba is... Amikor megjött (kérte hogy menjünk ki elé a reptérre, úgy látszik minket akart először látni, szar lehet örökké csak a másodiknak lenni...) az volt az első megmozdulása hogy megnézte az sms-eimet, hogyan is állunk a pasimmal?Na erre varrjatok gombot.

    Egyébként meg lottóznom kéne ha már ilyen jól működnek a megérzéseim, ugyanis képzeljétek felbukkant egy régi kolléganője, aki már akkor is hisztériázott amikor összejöttünk, és folyton bizalmaskodott meg kikezdett a férjemmel, no most megint találkozgat a csajjal, állítólag csak barátok, mondta ő erre, mondtam neki, hogy engem ez cseppet sem érdekel, aggódjon most már emiatt a macája.

    Szóval momentán csak ülök és kajánul röhögök a markomba, nézem amint dől be a kis viszonyuk, pedig mint tudjuk még a legszarabb kapcsolat is tökéletes az első 3 hónapban, ha ez már most ennyire gány, kiváncsi vagyok mi jöhet még Fog ez a csaj még sokkal jobban szenvedni mint én, ráadásul meglehetősen hamar, hiába, a sorstól mindenki megkapja ami neki jár....

    Szóval lehet hogy engem 6,5 év után hagyott itt a férjem egy gyerekkel együtt, de én még csak 28 leszek, a maca viszont max egy év múlva 35 évesen fog ott állni hülyén gyerek és minden nélkül (tőle ugyanis nem akar) ismét szingliként. Szerintem akkor még mindig én jártam jobban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. szeptember 25. 21:05581.

    Sziasztok LÁnyok!

    Titkosné, lakást nem kaptam, csak majd májusban tudja odaadni a pénzt, addig albi Egyébként szerintem azért nem veszekszünk, mert ő most igyekszik nekem bebizonyítani hogy megbízható és nem hazudik, én meg már nem csesztetem, nem veszekszem, mert már nincs hozzá jogom és mert átértékeltem a dolgokat.....

    A pasi egyébként semmi komoly, találkozgatunk egy ideje, ő nagyon szeretné ha komolyabbra fordulnának a dolgok, de én egyelőre nem bírnám elviselni hogy bárki más hozzám érjen. Szóval egyelőre csak randizgatunk, de nagyon helyes a srác!

    Egyébként lányok az a baj, hogy én is egyre kevésbé hiszem, hogy le tudnám élni vele az életemet, mert ő nem képes megváltozni, és nem is akarja, úgy pedig már én sem akarom, ahogyan előtte éltünk.És tudjátok erre miből jöttem most rá, a nőcit is elkezdte átverni és neki is hazudozik már most (pedig néha már én is elhittem, hogy ezt csak én váltom ki belőle) .Mondjuk ha engem kezdett volna 2-3 hónap után így szivati, akkor úgy kirúgom, hogya lába nem éri a földet de akkor legalább nem megy el 6,5 évem, de velem az első négy évben nem csinálta, ennyire durván pedig még most sem, pedig már nem szeret.Kiváncsi vagyok szerencsétlen csak meddig tűri mosolyogva hogy semmibe veszik. Vicces, de tulajdonképpen sajnálom őt, mert most ő szenvedhet iszonyúan, mert ő halálosan szerelmes belé.Mindenesetre én egyre inkább látom, hogy kutyából nem lesz szalonna, és a férjem az összes többi nővel is ezt fogja csinálni....

    Egyébként pedig azt hiszem már én sem szeretem, nem érzek semmit (bár lehet hogy csak kiégtem érzelmileg), egyszerűen már csak szomorú vagyok, hogy tönkrement a házasságom és elment x évem hamis illúziókkal.

    Azt pedig hogy a férjem mit akar nem tudom, mert bár a viselkedése változott, és jóban vagyunk, azóta hogy én is kimondtam, hogy rendben akkor tényleg fejezzük be, mert ezt már nincs értelme erőltetni, nem próbált visszakozni.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_217982
    Torolt_felhasznalo_217982
    2005. szeptember 23. 20:07580.
    Szia Didad!
    Szerintem vágj bele, neked is kijár egy kis boldogság! Még ha nem is lesz belőle házasság, akkor is adtál magadnak egy esélyt arra, hogy megtaláld a boldogságot. Nem várhatsz egész életeden át a férjedre! Szerintem a te férjed is csak játszmákat játszik, mert még mindig nem tudja eldönteni, hogy mit is akar valójában. Ne hagyd magad madzagon rángatni!Ha érez még irántad valamit, akkor egy másik pasi felbukkanása úgyis kiugrasztja a nyulat a bokorból. Szerintem.Persze lehet, hogy tévedek, de eddig tök hasonlóak voltak a férjeink, szerintem ebben is hasonlóan viselkednének.Képzeld, nekem is felbukkant egy pasi, és bizony mardossa a férjemet a féltékenység. (Persze ettől még nem fogunk kibékülni.)Mondhatom neked, hogy én nem fogom kihagyni a lehetőséget! Pláne, mert egy nagyszerű embert ismertem meg. Szerintem te se hagyd ki!
    előzmény:
    didad (577)
    2005-09-21  19:51
  17. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. szeptember 22. 09:43579.

    Valamiről lemaradtam?? Én ott tartok, hogy vettetek egy lakást berendezésekkel  neked.Akkor  miért kell albérlet??

    1.Ha jó a helyzet otthon neked kell eldöntened tudsz-e a férjeddel maradni ( teljes szívedből,nem csak a gyerek miatt).Fel kellene tudni mérni, hogy  ez a helyzet mint közeledés fogható-e fel vagy elfáradtatok mindketten és végre nyugodt légkörben akarjátok eltölteni a napjaitokat. Érthető lenne ez a verzió is, hiszen szerintem mindketten szeretitek a másikat. Viszont lehet hogy a férjed nem tekint rád úgy mint a  feleségére vagy mint egy nőre,csak szeretné veled megőrízni a jó viszonyt, mint a gyermeke anyjával.  2.A férjeddel  ezt megkellene beszélni,- vagy mint nő ezt biztosan érezhető a jelekből- hogy ő mit gondol erről  3. mivel a nővel együtt dolgoznak/ folyamatos csábításnak lelekiismeretfurdalásnak lesz kitéve,tudna-e melletted  dönteni ?/

    4. Ha érdemes az új fiúba gondolkodni,én belevágnék, hiszen nincs miért szemrehányást kapjál.Aztán, ha nagy dolog lesz belőle te újra boldog leszel, ha meg nem ,nem vesztettél semmit hiszen a férjed most pillanatnyilag nem a tiéd. Ha pedig most abban gondolkodik,hogy újra a tiéd legyen, lehet hogy ennek hatására színt vall végre és döntésre viszi a dolgot.

    előzmény:
    didad (577)
    2005-09-21  19:51
  18. 2005. szeptember 21. 22:55578.
    Szia!
    Ne csinálj hülyeséget! Ha úgy gondolod, hogy megint nagyon jól kijöttök, akkor inkább használd ki a helyzetet és próbáld meg rendbehozni az életeteket. Gondolj a kicsire és felejtsd el azt a másik "pasit" meg az albérletet. Lehet, hogy megérdemelné a férjed, de nem ez a megoldás. Adj magatoknak még egy esélyt, hiszen szereted, nem?
    előzmény:
    didad (577)
    2005-09-21  19:51
  19. 2005. szeptember 21. 19:51577.

    Sziasztok!

    Csak bejelentkezek, nyugaton a helyzet változatlan....

    Albérletet keresek, nem sok sikerrel, pedig már nagyon szeretnék költözni, mert azért ez nem az ideális helyzet....

    Bár tudjátok az a furcsa, hogy az utóbbi időben megint nagyon jól kijövünk, újra sokat nevetünk, beszélgetünk, elmondja nekem a munkahelyi problémáit,kikéri a véleményemet, mesél a sikereiről, szóval fura helyzet...

    Egyébként pedig képzeljétek új pasi a láthatáron, én még hezitálok....de azért drukkoljatok!

    sziasztok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_861957
    Torolt_felhasznalo_861957
    2005. szeptember 16. 17:59576.

    Szia Dida !

    Talán nem kellett volna kidobni, mert talán nem fog olyan sokáig tartani ez a nagy szerelem. Mindég addig jó amedig nem élnek együtt. Hátha sikerül neked visszafogadni, bár ez is nehéz.  Probálj mással foglakozni és nevelgesd a kicsi babádat. Öszinte együttérzésem

    előzmény:
    didad (1)
    2005-08-06  17:48
  21. 2005. szeptember 16. 17:48575.

    Ezt még elolvastam, mert vagyok olyan mazochista...tudod, mit?Ne hallj, ne láss, ne tudj, élj  így! Szemellenző fel, hajrá boldog tudatlanság!

    Élj boldogul, és ne válaszolj, kérlek, mert még képes vagyok ismét elolvasni...

    Részemről katt. 

    előzmény:
    didad (573)
    2005-09-16  16:52
  22. 2005. szeptember 16. 17:07574.

    Sziasztok Lányok!

    Nem is meséltem nektek, anyósoméknál voltam múlt héten valamelyik nap, beszélgettünk, és annyira jól esett, hogy mindannyian mellettem állnak és azt mondják a férjem eszméletlen hülyeséget csinál.Sőt anyósom még azt is mondta, hogy ha én bármelyik nap odamennék, hogy nem bírok tovább egy fedél alatt élni az urammal, akkor szó nélkül befogadnának, mert ők is tudják, hogy nem egyszerű vele, és hogy ebben az egészben minimum 50% a férjem hibája. Anyósom nagyon elítéli az egészet, mondta is, hogy ő se egy szent , de milyen nő az olyan, aki szétrombol egy családot, nem érdekli hogy kisgyerek is van, hogy mennyire tisztességtelen az, aki kikezd egy nős kisgyerekes férfival.Persze tisztában vannak vele, hogy a férjem is hibás, de hát ő mégiscsak a gyerekük, őt nem utálhatják....Ráadásul az egyik sógornőmet pont ugyanígy hagyta el a férje egy ugyanekkora gyerekkel egy ugyanilyen ki rüfkéért (kb. 4 hónapig tartott a dolog). Szóval képzelhetitek, hogy a sógornőm is meg anyósomék is akik ezt már a másik oldalról végigcsinálták mennyire bele tudják élni magukat a helyzetembe. A másik sógornőmnek meg fél évvel idősebb a kislánya, úgyhogy ő meg rosszul van a gondolattól, hogy ő hogyan élné túl, ha az ő férjét próbálná elszedni valami kis lotyó, akinek nem tellik független pasira. Szóval mindannyian rendesen ki vannak akadva azért is ami történik meg azért ahogyan csinálják és borzasztóan aggódnak értem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. szeptember 16. 16:52573.

    Kedves bíboreső!

    Én egyáltalán nem fröcsögtem,egyszerűen csak leírtam az érzéseimet, gondolataimat és a történteket, nyilvánvalóan a saját szemszögemből, hiszen ez az én topicom! Mégiscsak furcsa lett volna, ha azt a verziót írom, amivel a férjem a kis macáját valószínűleg eteti. Egyébként meg gondolhatod, hogy az ember nem minden előzmény nélkül és passzióból viselkedik így a férjével, akit ráadásul még szeret is.. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy jól tettem, vagy jogom volt hozzá, pusztán azt hogy megvolt rá az okom. Pont annyi fájdalmat okozott nekem az elmúlt évek alatt, mint én neki, igaz teljesen mással. Ennek ellenére én nem csaltam meg. Bár ha én annyira akartam és élveztem a kis kufircomat, nem csak rámmásztak, akkor másnap biztosan nem sírva mondom el a feleségemnek mit tettem.

    Azt meg hogy nem szerelmes, TUDOM, hogy honnan, maradjon az én titkom . Volt kb. 1,5 hónap amikor valóban meg volt hülyülve, és talán ő is azt hitte, hogy szerelmes, de már ő is tisztában van vele, hogy nem az. Nyilván még most is kellemes neki a kis viszonya, hiszen melyik férfi hiúságának ne hízelegne, hogy odavannak érte, hogy körülugrálják és egész nap azt hallja hogy ő az Isten, de ez már csak ennyi és nem több...És ez is cak addig fog tartani, amíg fe nem bukkan egy harmadik nő, akibe valóban szerelmes lesz. és ez a bizonyos nő talán már  ott is van a háttérben, mert a férjem időnként nincsen itthon, úgy hogy tudom, hogy nála sincsen. Azt persze nem kérdezem, hogy ilyenkor hol van, mert már nincsen hozzá jogom , és igazából nem is érdekel.

    Egyébként pedig miért is ne fogadnám vissza? Hiszen a gyerekemnek mégiscsak az a legjobb, ha az apja nevelei fel. Ha pedig a macácskát nem zavarja hogy megcsalta, akkor engem miért is kellene, hogy zavarjon???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_456715
    Torolt_felhasznalo_456715
    2005. szeptember 16. 11:06572.

    Hát ez hihetetlen!! Nekem úgy tünt, éppen  te voltál aki a szavakat felületesen olvasva indulatosan véleményt formáltál.

    Pl: Miért ne kaphatna valaki a férjétől autót, meg lakást,mikor éppen a külön életre készülnek?!! Van közös vagyonuk, és ha  az általuk megállapodott részből kijön mindez ,szerintem  természetes.Ez nem ajándék, hanem a közös vagyon szétosztása. És még nagyon sokmindenben elég sértő módon alkottál véleményt, olyankor is ,mikor csak a szavakat olvastad,de a hátteret nem értetted,vagy nem akartad megérteni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_550970 (571)
    2005-09-15  15:51

Címlap

top