Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csaplar Peter-Ki ismeri??

Timicha123
Létrehozva: 2008. július 29. 14:37

Mar harmadszor irom ezt az uj topikot, az nlc valahogy nincs ma formaban...

 

Nos, szeretnem megkerdezni, hogy ki ismeri Csaplar Petert - aki a harmadik szem segitsegevel - "atlat" az embereken.

 

Azoktol varok valaszt(akar priviben), akik szemelyesen voltak nala, hogy mit eltek/elnek at.

 

Aki nem ismeri, nem jart nala, kerem ne nyilatkozzon az nem erdekel!

 

Kellemes napot mindenkinek!

  1. 2019. június 6. 15:305.

    Nekem ajánlotta valaki, aki nagyon dícsérte, így elmentem hozzá. Nem egy jóst kell elképzelni, de a lényeg hogy nagyon jól ráérez mi a lényeg és sok mindenre választ kaptam. Volt, ami később esett le, hogy miért mondta... és igaza volt. Így én fogok még menni, szóval én is ajánlom.

  2. 2016. augusztus 20. 18:124.

    Szóval akkor a semiramis tanácsa 15 ezerrel olcsóbb lett volna, habár valamit spóroltál, mert a 8 évvel ezelőtti pénz sokkal többet ért.

    előzmény:
    k5z9 (3)
    2016-08-20  18:00
  3. 2016. augusztus 20. 18:003.

    Jártam nála még tavasszal,nekem csalódás volt. 1 órát töltöttem nála és 55 percig a volt férjem tulajdonságait ecsetelte, amit már úgyis tudok és nem érdekel! Amikor kérdést szerettem volna feltenni, közbevágott és folytatta a mondandóját! Tulajdonképpen amiért mentem és amire szerettem volna választ kapni nem kaptam 15 ezer forintért!!!!

    előzmény:
    Timicha123 (1)
    2008-07-29  14:37
  4. 2008. július 29. 15:472.

    Talan azert nem ir neked senki, immaron a 3. topikban, mert senki nem volt nala - mert senki nem hisz neki. 

     

    (amugy a 3. szem letezik, NEKED IS VAN - csak meg kell tanulni hasznalni. Ja, meg valami: CSAK belsö latasra hasznalhato, tehat az uriember CSAK önmagan "lathat at", rajtad NEM. )

     

    Egyebkent HA NEM MOND SEMMIT, meg jot is tehet: TE döbbensz ra dolgokra, amiket eddig nem akartal "latni".

    előzmény:
    Timicha123 (1)
    2008-07-29  14:37

Címlap

top