Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr.Tizedes György mellnagy

szandi9090
Létrehozva: 2013. január 9. 17:48
Sziasztok! Dr. Tizedes György plasztikai sebészről szeretnék infókat gyűjteni, méghozzá mellnagyobbítással kapcsolatban! Kinek mi a véleménye?
  1. 2020. Április 22. 19:597.

    Orulok hogy vannak emberek akik megusztak de viszont mindenkinek joga van tudni hogy mire szamithat minden cukormaz nelkul


    Minden modon keruld elTizedes Gyorgyot! Vele volt mutetem es egeszen Londonbol utaztam hogy o hozza mehessek mert azt hallottam hogy o a legjobb. Egy nagyon szimpatikus kedves embernek tunt de sajnos es mind csak egy musor resze volt.


     


    Teljesen elrontotta a mutetemet es utana a korrekciomnal es felmunkat vegzett. Most majdnem egy ev utan el kell mennem egy masik mutetre ( termeszetesen egy masik orvoshoz) hogy helyrehozza a hibakat.


     


    Ha ez meg nem lenne eleg az asszisztense egy nogyulolo pszichopata no minden empatia nelkul ( abban a pillanatba ha mar utaltal penzt vagy ki van fizetve mas a hangnem)


     


    Nem adtak semmilyen papirt hogy utana mit kell tennem, az abszolut eg vilagon semmit nem adtak vagy mondtak! 


     


     


     


    Es mindazokutan hogy tonkretettek testileg es lelkileg is probaltam hivni oket, irni nekik ( meg a privat szaman is) es semmi.


     


    Az egesz csapat egy szegenytelen lehuzos banda es mind emberileg es professzionalisan nullak. Szegyelljek magukat mert sajnos ez nem egy egyszeri eset! Lanyok/fiuk olvassatok a facebookon a plasztikai sebeszet csoportot mert onnan egy orvos sem fogja tudni leszedetni az igazi valos velemenyeket.

  2. 2019. december 4. 07:546.

    Kerüljétek el dr. Tizedes Györgyöt! Engem tönkretett.


     
  3. 2013. január 14. 22:075.
    Kérnék még kommenteket! Esetleg valakinek jó tapasztalata vele kapcsolatban ?
  4. 2013. január 9. 23:494.
    Köszönöm a privát beszamolokat lanyok! Kezdek egyre tobb rosszat hallani... Meg ugye a személyes tapasztalatok sem mutatnak mast sajnos.
  5. 2013. január 9. 22:013.
    Egyetértek !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443625 (2)
    2013-01-09  21:34
  6. Torolt_felhasznalo_443625
    Torolt_felhasznalo_443625
    2013. január 9. 21:342.
    Hozzá ne menj! Nagy hírneve van, de ez is minden amit fel tud mutatni.
    előzmény:
    szandi9090 (1)
    2013-01-09  17:48

Címlap

top