Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátokat keresnék :-)

juszika
Létrehozva: 2019. június 9. 18:43

Kedves fórumozók!


44 éves pesti nő vagyok két cicával. Az utóbbi években nagyon megritkult a baráti köröm és ezt szeretném pótolni, ha ez lehetséges még...


Vidámabb szeretnék lenni, de ez nem mindig sikerül barátok nélkül. Első sorban, könnyed csajos dolgok érdekelnének; cukrászda, kávézás, kézműves dolgok stb.


Az álmom az lenne ha össze tudnánk hozni egy kreatív kis csoportot is. Mert jó együtt alkotni is...szinte bármit.



Szeretettel; juszika

  1. 2019. június 19. 21:2715.

    Minket bármikor megtalálsz, ha kérdésed van, inspirációra vágysz vagy tudni szeretnéd, mi zajlik körülötted. Az átérzi a mindennapjaidat, mert valódi nők, férfiak, testvérek, barátok készítik. Neked, veled, érted írjuk az ország legnagyobb online női magazinját.

    előzmény:
    Mozdonj (14)
    2019-06-18  08:41
  2. 2019. június 18. 08:4114.

    Csatlakozhatnal a Nyitott barati Körhöz. Kell egy elso lepes : megismersz szemelyesen embereket s a tobbi majd jon magatol.
    Neten ismerkedni az zsakbamacska

  3. 2019. június 18. 07:5813.

    Azért indítottam a topicot, mert a saját környezetemben kevés az ember. Én is jónak tartomaz ötletet, hogy a körülöttem levőkkel...de ha nincsenek körülöttem levők?


    Nyilván ha lennének, nem indítom el a topicot szórakozásból...


    Mondani bármit lehet magamról kedves Nikita, de ami a valóságnak nem felel meg, azt teljesen felesleges leírni. Nem eladni szeretném magam a húspiacon, hanem barátokat keresni. Akik bírják, aki vagyok. Ha te nem tartozol ezek közé, szíved joga, szabad országban vagyunk!


    További szép napot!


     

  4. 2019. június 16. 16:5612.

    Jo tanacs.

    előzmény:
    Nézelődök (7)
    2019-06-16  06:47
  5. 2019. június 16. 15:0411.

    Azert ugy erdekelne h egy 40 feletti nonek mi a csajos program .Budapesten vannak hegymaszo programok es varos ismeretlen epuleteit ,udvarait megnezo setak  is ha jol tudom. Ezek kor es allokepesseg szerint hirdetnek a varos X pontjarol indulo onkentesekbol verbuvalodott csoportos programokat   Egyszer en is voltam ilyen varosi setapropgramon . A resztvevok tobbsege mar elozo setakrol ismertek egymast , Szuper torteneszek egyemistak vezettek a csoportot ..Proba szerencse 

  6. 2019. június 16. 14:5210.

    Nálam és még néhány embernél már itt bukta lenne, mert nem értetted hogy mit irtam. Tehát nem figyelsz a másikra.


    Ahhoz hogy valaki levelezzen veled, fel kell keltened az érdeklődését. Mivel irtad hogy nem tolonganak a jelentkezők, arra javasoltam hogy a bevezetőn kellene változtatnod. Azt irod csak ennyi fért bele. Talán sok is. Ha azt irnád hogy egy vidám 40-es keres beszélgetéshez és a szabadidő kitöltéséhez hasonlóan vidám természetű hölgyet, akkor a jelentkezőkből már válogathatnál. Akkor jönne az, hogy néhány beszélgetés után kiderül, kinek milyen a természete. De ha senki nem jelentkezik mert nem tudod jól eladni magad, akkor az esélyed eleve nulla.


     

    előzmény:
    juszika (6)
    2019-06-15  17:45
  7. 2019. június 16. 14:439.

    Rajtad kivül a fórumon senki nem károg. Olyasmit pedig senki nem irt, hogy a kézimunka nem jó ötlet. De nyugodtan nézd hülyének, szerinted biztosan nem tud arról hogy vannak szakkörök.


    Ha már ennyire szimpatizálsz vele akkor hajrá, jöjjetek össze barátnőként. Tulajdonképpen potenciális jelölt vagy, segitőkész, kiállsz mellette, lehet ebből még több is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (8)
    2019-06-16  12:25
  8. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 16. 12:258.

    Ne hallgass a károgókra, ez a kézimunkázás igenis tök jó ötlet! Szerintem érdemes lenne elmenned a közeli művelődési házakba/megnézni a weboldalukat, mert ilyen helyeken mindig van kézimunka szakkör, vagy rajzolás, festés stb. Facebookon egy csomó közösség van, akik kézimunkával foglalkoznak, biztosan hipp-hopp találnál budapestieket is, akikkel néha össze lehet futni... De még itt is van olyan topik, amiben vannak kézimunkázók, csak nézz jól körül! A Karácsonytól karácsonyig topikban mondjuk csak szeptembertől indul a pörgés, de akkortól aztán tényleg! Zárt topikok is vannak, amik még élnek, csak oda valszeg csak külön kérésre tud bejuttatni az ügyfélszolgálat pl. Szappanozók klubja, ők szép kis szappanokat készítenek többek között...

  9. 2019. június 16. 06:477.

    Férfiként mondom,hogy a környezetedben lehetnek olyanok akikkel lehetnél barát.Ne hirdesd magad.nem jó ötlet.

  10. 2019. június 15. 17:456.

    Egy hozzászólásba ez fért bele.


    Ha meg valaki levelezik/beszél velem, úgyis megtudja, hogy ki vagyok és milyen a természetem...


    Társaságot/barátot keresek. 


    Szép napot!


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (5)
    2019-06-15  13:35
  11. 2019. június 15. 13:355.

    44 éves pesti nő vagyok két cicával. Az utóbbi években nagyon megritkult a baráti köröm és ezt szeretném pótolni, ha ez lehetséges még...


     


    Vidámabb szeretnék lenni, de ez nem mindig sikerül barátok nélkül. Első sorban, könnyed csajos dolgok érdekelnének; cukrászda, kávézás, kézműves dolgok stb.


    Ha nem tolonganak, próbáld meg másképp. Ez igy kissé negativ. rámutatok: megritkult a baráti köröd, a másikban felmerül a kérdés, vajon miért? Lehet hogy miattuk, de lehet hogy te vagy nehéz természetű. Pótolni szeretnéd ... barátnőt nem lehet pórolni. Barátnő nem hirtelen felindulásból lesz valaki, hanem az egyik és legfontosabb jellemzője hogy ismert téged, és kitart melletted úgy ahogyan te is mellette. Bőven elég ha az irod, hölgyeket keresel akik a szabadidejüket nem szeretnék egyedül tölteni, akikkel eljárhattok, beülhettek bárhová. Vidámabb szeretnél lenni, de nem sikerül barátok nélkül ... a vidámság és boldogság nem a barátoktól függ, belülről fakad. Sokkal szimpatikusabb mások számára az olyan ember, aki örül az életnek és ezt másokkal is megosztaná.


    Nyiss egy másik topicot, fogalmazd át a bevezetőt, ne az legyen a lényeg "burkoltan" hogy te mit vársz el a másiktól, vagyis hogy elűzzék az unalmadat, hanem arra helyezd a hangsúlyt hogy te mit vagy képes nyújtani másoknak.


    Akik nem a te hibádból forditottak hátat, ők nem voltak igaz barátnőid. Máskülönben kitartottak volna. Ha pedig csak társaságot keresel, akkor úgy fogalmazz. Úgyis a kellemes társasából kerülnek ki a jó barátnők.

    előzmény:
    juszika (4)
    2019-06-15  09:53
  12. 2019. június 15. 09:534.

    Jó lenne összehozni egy csoportot, de nem tolonganak az érdeklődők.


    Szerencsére, nekem azért nincsenek olyan rossz tapasztalataim a barátnőimről, csak az élet úgy alakult, hogy sok barátnőm külföldre ment. Szóval, most csak a munka és házimunka. De ez uncsi!


  13. Torolt_felhasznalo_748578
    Torolt_felhasznalo_748578
    2019. június 14. 19:073.

    Jól mondod.

    előzmény:
    kakti (2)
    2019-06-14  11:57
  14. 2019. június 14. 11:572.

    Szia, nem rossz az ötlet.


    Igaz, én messze vagyok Tőled, de pont itt az nlc-n 5 éve találkoztam olyan remek csajokkal, akiket személyesen is megismerhettem, igaz, nekem kicsit másfelé fordult az életem, de azóta is néha tartom velük a kapcsolatot.


    Számomra a barátság az szent dolog. Legjobb barátaim hagytak el évekkel ezelőtt a válásom miatt. De persze akkor ezek hiába voltak 25 éve barátok, akkor ezek szerint még sem azok voltak. Csalódás.


    Ma olvastam egy klassz mondatot erre. "A barátnő az aki, minden titkot tud, de ő az első, aki elárul".


    Bocs, gondolom nem ilyen hozzászólásokat vársz.


    De azért én szívesen barátkozom: Üdv. 

Címlap

top