Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felnőttként csókolomozni

Subee
Létrehozva: 2020. július 8. 20:10

Idős néniknek mondom, úgy 80 felett! 


 


De fiatal lány vagyok, nem merek senkit sem letegezni a szüleim vasszigora miatt, regen mindenkinek csókolom kellett. Ha 18 felett megengedte a valaki, akkor odament megkérdezni. 24 leszek, máig megy, hogy köszönj! Azon is teljes mértékben kiakadtak, hogy a volt ofőm bankett után megkért mimdenkit, hogy tegezze... Mit képzel egy taknyos tulajdonnak... Abból is patália volt, hogy az egyik kollegája sétált a lányával, köszöntem, hogy "jó napot, hello". Másnap ment, hogy letegeztem, majdnem megvertek.... Faluról jövök, itt mindenkinek ment a csókolom, mindenki köszön mindenkinek, az sem baj, ha nem ismerem, visszamondja! Én mindenkinek jó napottal köszönök, aki fiatal, gyerek meg hello. 


 


Most azon akadtak ki, hogy lett egy új szomszédunk, 50 éves, tegnap átjöttek bemutatkozni, aztán megkért, hogy tegeződjünk, ne jó napot. Mondom ok, nem akartam megsérteni, de tudtam utólag, hogy baj lesz belőle. Ordibáltak velem, nem is merném tegezni, munkahelyen sem merek senki idősebbet, a neveltetésem miatt... Hogy jövök ahhoz, hogy elfogadtam, biztos meg akar dugni. Anyám meg van győződve, hogy ma holnap fel is csinál. Meg amúgy is csókolom, meg tulajdon vagyok. Meg nekik miért ajánlotta fel... Mondjuk azért, mert apám 70 éves, az idősebbnek kell. Nem értik meg, hogy az idősebb ajánlja fel, mondtam, akkor mond neki..


Azt aztán nem.... Akkor marad a csókolom, meg a köszöntél hangosan kislányom...


 


Mit gpndoltok erről? 

  1. 2020. július 10. 18:4617.

    Te legalább normálisan írtál viszonylag!


    El akarok költözni! Ez a bolond egyébként le fogja támadni ezt az embert, vagy apámat ráküldi! Fejébe vette, hogy bármi közöm lenne hozzá...


    Mindezt azért, mert valaki megkért tegezzem és ezen kiakadtakmert azt hiszik 5 éves vagyok... Nem magyarázható azzal, hogy idősek. Meg nekiugranak egy embernek emiatt! De arra nem futja ugye, hogy megkérdezze... Elmebeteg szar. Nem tudom, mit fognak ezek is gondolni rólam... 

    előzmény:
    castaneasativa46 (15)
    2020-07-10  17:25
  2. 2020. július 10. 17:2616.

    Margaret ❤️ tevagyilag rendben vagy? 


     


    Nem kitalált sztori, szerintetek ennyit pattognék rajta? 

    előzmény:
    margaret3711 (14)
    2020-07-10  17:03
  3. 2020. július 10. 17:2515.

    Legalább odáig eljutottunk, hogy felnőtt nőként hivatalban dolgozol - ahol egyébként teljesen természetes, hogy a kollégák és kollegínák általában tegeződnek, függetlenül a koruktól. Úgy látszik nálatok otthon megállt az idő - legalábbis idős szüleid még kislányként igyekeznek kezelni. 


    Én a menekülési lehetőségeket keresném a családi fészekből felnőtt nőként. Minél kevesebb időt töltesz otthon, annál jobb. Jó állással esetleg egy jó kapcsolattal, 24 évesen tied a világ.

    előzmény:
    Vivi03 (6)
    2020-07-09  22:33
  4. 2020. július 10. 17:0314.

    Csendike,jo tanacsot adtal,remelem elfogadja.


     

    előzmény:
    Csend Ike (11)
    2020-07-10  13:37
  5. 2020. július 10. 16:2213.

    Bármi ötlet, hogy mit csináljak a bolond anyámmal??? Ez több, mint beteges. Jó, hogy nem anyámtól kell engedély. Meg 24 évesen ne hogy ő engedje meg, hogyan köszönjek valakinek. De egyébként sem akar tőlem semmit sem!! Meg csak nem akartam bunkó lenni, hogy visszautasítom! Ettől még nem tetszem neki, nem akar megdugni, de a legjobb, hogy már viszonyunk is van... Röhej. Igen, beteg állat! 

  6. 2020. július 10. 14:3012.

    Hogy te milyen kedves vagy... 


     


    Szerinted én kezeltessem magam, nem az idióta anyám, ugye? Mert azt hiszi viszonyom van az új családos szomszéddal, mert megkérte, tegeződjünk? :D Amikor semmi közöm ehhez az emberhez, csak udvariasságból rámondtam, hogy ok? Emiatt belelovalta magát napról napra rosszabb? Ez ok?


     


    Egyébként pszichológus ez a szomszéd, ha tovább kombinál anyám, meg megőrül, megkérem kezelje ki! 

  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. július 10. 13:3711.

    Ritka mocskos szájú némber vagy.


    Menj és kezeltesd magad.

  8. 2020. július 10. 12:1810.

    Segítsetek! Ez a nő megzavarodott!!! 


     


    Teljesen belelovalta magát, hülyíti apámat, mindenkit, mert az a szerencsétlen megkért, hogy tegezzem... Mai eszemmel ránéznék anyámra, megengedi-e... Szimplán le akartam zárni és kinyögtem, hogy ok.. 


    Ez megzakkant.... Teljesen. Nem, ezt nem lehet továbbbírni... Semmi közöm ehhez!!

  9. 2020. július 10. 09:419.

    Apám csak annyit szólt, hogy miért kell tegeznem, jó a csókolom.... Egyébként meg nem tegezem, ha ekkora gond, csak nem akartam ott megsérteni. De ha megnyugszik hozzá se szólok többet...


    Akkor anyám felvilágosítja, hogy tetszem neki, most a legújabb, hogy viszonyunk is van, ezért nem enged sehova... Most már attól félek, le is támadják majd


    Ezek kurvára azt hiszik, hogy 5 éves vagyok... Meg mire jó ez... Nem hiszem el, miért áldott meg az ég ilyen idiótákkal. Áll a bál, mert a "taknyost" megkérte valaki, hogy tegezze, azért, mert akkor neki sem kell 24 évesen jónapotoznia engem.. 

  10. 2020. július 10. 07:498.

    Anyának biztos megéri...


    De komolyan ennyire beteg hogy lehet valaki??? Belebetegedett, hogy felajánlották tegezzem... Meg még hányan.... Ha meg letegeztem volna valakit, odament volna megkérdezni tőle...


    Eddig az ment, hogy tetszem neki, most tegnap már abba lovalta bele magát, hogy már biztos viszonyunk is van... 😂😂😂 Én egyszerűen erre nem tudok mit mondani... Meg nem szabad, hogy találkozzunk, nem is akarok, de bezár a pincébe?? 


    De az nem zavarja, hogy ebben nincs semmi, meg szimplán nem akart ő jónapotozni és magázni engem, mert egyszer visszaköszönt így... Aztánr rájött, hogy gáz, akkor megkérdezte, tegezhetnénk-e egymást, mert a jónapot olyan gáz, meg nem olyan öreg. Én meg le akartam zárni, mondom ok.


    Ebből jóanyám arra következetett, hogy viszonyunk van 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


    Ja és az egész falut tegezi, akkor velük is???? Meg egyébként nem próbálkozott sose be, de még ha így is lenne, se lenne anyámnak köze hozzá, tudnám kezelni a helyzetet magam is, rosszabb, ha óvodai stílusban beleugat... 

  11. 2020. július 9. 23:107.

    " Faluról jövök, itt mindenkinek ment a csókolom, mindenki köszön mindenkinek, az sem baj, ha nem ismerem, visszamondja!"

  12. 2020. július 9. 22:336.

    Hiába, most semmi rosszándék nem volt benne. Ha nem ajánlotta volna fel, akkor neki is magáznia kellett volna engem...


    Anyám megbolondult, kajak azt hiszi, hogy tetszem neki, de még ha így is lenne... 


    Teljesen bolond, most az előbb hallottam, hogy azt mondja apámnak, hogy "lehet már van is köztünk valami, sőt biztos vagyok benne". Elmebeteg a nő.


    Anno a hivatalban is itt, ahol gyakorlaton dolgoztam, mindenki felajánlotta, hogy tegezzem, de nem mertem... Pedig újra és újra mondják... Mind meg akart dugni biztos....


    Komolyan ettől a nőtől jobb minél messzebb lenni, mert BOLOND! 

  13. 2020. július 9. 18:355.

    24 éves vagy, nem? Magyarázd meg a drága jó édes ... szüleidnek, hogy annak és úgy köszönsz akinek és ahogyan akarsz. 


    Mi az hogy tulajdon vagy? Kinek a tulajdona?


    Mi az hogy maholnap megdug a szomszéd mert azt kérte hogy tegeződjetek? Maholnap a drága édes jó ... szüleid azt is meg fogják szabni hogy kinek a mekkora pöcsét engedd magadba? Nőjj már fel! Az érdekel hogy mit szól a falu? Na és? Tegeződj akivel csak akarsz, és nézd meg mit szólnak. 


     

  14. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. július 9. 15:264.

    Na ezeknek aztán biztos lehet csókolommal köszönni!

  15. Torolt_felhasznalo_491524
    Torolt_felhasznalo_491524
    2020. július 9. 15:253.

    Ők nem voltak elég barátságosak.

    előzmény:
    Subee (2)
    2020-07-08  20:12
  16. 2020. július 8. 20:122.

    *nekik miért nem ajánlotta fel

Címlap

top