Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ősz típus vagyok?

Torolt_felhasznalo_891382
Torolt_felhasznalo_891382
Létrehozva: 2020. október 16. 11:39

Sziasztok!


A Johannes Itten-féle ma igen elterjedt évszaktípusokról lenne szó.


Rá is térek a lényegre: nem vagyok biztos benne, hogy ősz típus vagyok-e vagy sem!


Mivel elég ritka színtípusnak mondható Magyarországon, ezért kétségeim vannak, viszont a meleg színek jól állnak, különösen a vörös hajszín jó.


Az eredeti hajszínem sötétebb aranyszőke vagy világosabb aranybarna, mogyorószín, a szemem színe olíva zöld, a bőröm színe tömörebb, intenzívebb, olyan sárgás-őszibarackos, kreolos, aranybarna színű.


Ezek szerint ősz vagyok?


Köszönöm a válaszokat!


Alább vannak a képek rólam.


Szép napot!

  1. 2020. október 16. 14:206.

    "A Johannes Itten-féle ma igen elterjedt évszaktípusokról lenne szó. "most irom le 4x!!!!!!!!!!!!


    J Itten svajci festo , tanar volt es 1967ben meghalt . Konyve : The atr of Color  .


    Az evszaktipusai nem jellemre sem sminkre sem,


    messzemeno emberi osszefuggesre szoltak 


    Ha jol emlekszem az osz szineit: besz = bezs  ,lazac , teglavoros, kekeszold,sutotok szine,  rozsdabarna, ,tabortuz , mustar, avokadozold ...


    Neked mire kell ? Miert fontos, hogy Te milyen szintipus vagy J. Ittem szerint ? 

  2. 2020. október 16. 14:195.

    "A Johannes Itten-féle ma igen elterjedt évszaktípusokról lenne szó. "most irom le 4x!!!!!!!!!!!!


    J Itten svajci festo , tanar volt es 1967ben meghalt . Konyve : The atr of Color  .


    Az evszaktipusai nem jellemre sem sminkre sem,


    messzemeno emberi osszefuggesre szoltak 


    Ha jol emlekszem az osz szineit: besz ,lazac , teglavoros, kekeszold,sutotok szine,  rozsdabarna, ,tabortuz , mustar, avokadozold ...


    Neked mire kell ? Miert fontos, hogy Te milyen szintipus vagy J. Ittem szerint ? 

  3. 2020. október 16. 14:084.

     


  4. Torolt_felhasznalo_891382
    Torolt_felhasznalo_891382
    2020. október 16. 11:453.
  5. Torolt_felhasznalo_891382
    Torolt_felhasznalo_891382
    2020. október 16. 11:442.

    Itt van egy kép rólam. Remélhetőleg most felteszi!

Címlap

top