Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bioptron lámpa javítása

wipihajni
Létrehozva: 2004. szeptember 28. 07:42
Sziasztok! Tudom, hogy van már topic a lámpával kapcsolatban, de olyat nem találtam, ami azzal foglalkozik, hogy hol lehet ezeket megjavíttatni. Tud valaki nekem segíteni, hogy Budapesten hol tudnák megjavítani (a lámpa csatlakozójánál történt egy kis baleset). Segítségeteket előre is köszönöm.
  1. 2020. június 30. 09:378.

    AKi Bioptron lampatol var egeszseget , az nyugodtan uljon mellé akkor is , ha nem mukodik .
    Ki vagy bekapcsolva ugyanugy nemgyogyit .

    előzmény:
    laptopszerviz@gmail.com (7)
    2020-06-28  21:45
  2. 2020. június 28. 21:457.

    Sziasztok! Tudom, hogy régi a kérdés a bioptron lámpa javítás témában, de szerintem sokan keresnek erre, hiszen én is így találtam rá! Sok család használja rendszeresen ezt a gyógylámpát és van tapasztalatom nekem is a leggyakoribb hibákkal kapcsolatban: 1., Bekapcsol a lámpa, de nem világít. (izzó csere)


    2., Nem kapcsol be, nincs életjel. ( elektronika vagy kábel javítás szükséges )


    3., Hangos a ventilátor, néha túlmelegszik, poros levegőt fúj. ( karbantartással vagy ventilátor cserével lehet megoldani )


    Ha a Te lámpádnak is hasonló hibája van akkor itt érdeklődj, Nekem bevált ez a szerviz.


    Nézd meg a videóban hogyan néz ki egy gyógylámpa belülről:

  3. 2006. január 18. 15:096.
    Zepter szervíz: 1044 Bp, Megyeri út 51.
    előzmény:
    wipihajni (1)
    2004-09-28  07:42
  4. 2004. október 5. 21:065.
    Nekem a ventillátora romlik el mindig, kétévente kell csináltatnom. Másnak is volt már ilyen problémája? Tizezer Ft. a javitása, nem olcsó dolog, ráadásul mindig visszatérő, krónikus betegsége ez a gépemnek. Lehet, hogy gyári hibás, vagy mindegyiknek ez a baja?
    előzmény:
    wipihajni (3)
     
  5. 2004. október 5. 21:064.
    Nekem a ventillátora romlik el mindig, kétévente kell csináltatnom. Másnak is volt már ilyen problémája? Tizezer Ft. a javitása, nem olcsó dolog, ráadásul mindig visszatérő, krónikus betegsége ez a gépemnek. Lehet, hogy gyári hibás, vagy mindegyiknek ez a baja?
    előzmény:
    wipihajni (3)
     
  6. 2004. szeptember 28. 08:503.
    Köszönöm! Priviben már kaptam telefonszámot, megpróbáom ott, remélem sikerülni fog!
    előzmény:
    Gaby55 (2)
     
  7. 2004. szeptember 28. 08:312.
    Nekem még nem volt problémám a géppel, de a jótállási jegyen a TELE-VIDEO " T" KFT van feltüntetve mint szervíz.
    Cím: Bp. Tétényi út 63.
    Tel: 203-4657 ( ha még egyáltalán léteznek, mert ez egy 1997 es adat )
    Ha ez nem sikerül még mindig ott van a ZEPTER cím, ahol érdeklődhetsz.
    előzmény:
    wipihajni (1)
     

Címlap

top