Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Klíma panellakásba-Győr

evibebi
Létrehozva: 2014. március 8. 22:26

Sziasztok!

 

1+2 fél szobás lakásunk van és gondolkodunk klíma beszereltetésén.

Az előszobába gondoltuk rakni, mert minden szoba onnan nyílik, és így nem közvetlenül ránk fújná a levegőt a gép.  

Véleményeket várok, mekkora teljesítményű és milyen márkájú klímát ajánlotok. Aki megbízható szerelőt   tud Győrbe kérem írja meg. 

Kinek mi vált be? Kell e engedély a külső egység homlokzati falra szereléséhez?

 

Köszönöm ha írtok.  

  1. 2014. március 17. 09:085.

    Nem lehet egy klímával ilyen módon több helységet hűteni. Abba a szobába rakasd amit hűteni szeretnél, a lapátokat lehet állítani akkor nem fújja rád a levegőt. Csukott szobaajtónál működtetjük, hiába férne bele a kapacitásába az ajtón túli terület nem működik a dolog. Ezt anno a klímaszerelő is mondta. 

    Nekem jó pár éve van, áldom az eszem érte, életmentő döntés volt.  Whirlpool márkájú, persze ez nem jelent semmit, hiszen a mostani kínálatból kell a legjobbat kiválasztanod.

     

    előzmény:
    evibebi (1)
    2014-03-08  22:26
  2. 2014. március 13. 20:534.

    Köszönöm hozzászólásod, de ennyi eszem nekem is van, hogy a google-beírjam. 

    Véleményt, tapasztalatot vártam, de látom azzal te sem tudsz szolgálni. 

    előzmény:
    Lillaréka (3)
    2014-03-11  19:36
  3. 2014. március 11. 19:363.

    melyik szobában szeretnéd nézegetni a kivezető csövet??

    egyébként.. gugli a te barátod is.

     

     

     

    https://www.google.hu/#q=kl%C3%ADma+gy%C5%91r

     

     

    előzmény:
    evibebi (1)
    2014-03-08  22:26
  4. 2014. március 10. 20:252.
    Tapasztalatokat várok, igaz még messze a kánikula, de mindjárt itt van!

Címlap

top