Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hatvanon túli régi barátok

Wippy
Létrehozva: 2019. február 14. 19:09

Sziasztok Lányok. Ha tudtok gyertek ide beszélgetni. A régi Tanya utódja lenne ez a topik. Ide könnyebb bejönni. Magdi.

  1. 2019. szeptember 19. 00:4192.

    Hat en is sajnalom!

  2. 2019. augusztus 16. 16:1191.

    Mártikám látom továbbra is igyekeztél hogy életben tartsd a topikot. Nem nagyon van értelme. Látod ketten küzdöttünk, hogy tudjak válaszplni annak a személynek aki keresett. Nem írt annyit sem, hogy látta. Majd beszélünk puszika.

    előzmény:
    martabottyan (87)
    2019-07-08  22:41
  3. 2019. augusztus 16. 16:0990.

    Szia. Nem az Anyatanya hanem itt a nlc.-n volt nagyon régen egy topik. Nóra abban volt benne az a személy is akinek írtam és én is. Valamint mások, de a régi nickekre már nem emlékszem.(vagy nem akarok is nevesíteni)  Tag voltam a másik tanyán is.  Dominoka ha Te vagy tudod, h én Magdi vagyok.

    előzmény:
    norsi (88)
    2019-08-09  17:37
  4. 2019. augusztus 9. 20:4889.

    Dominika, evek ota nem lattalak.Remelem jol vagytok.

    előzmény:
    Dominika124 (15)
    2019-02-16  23:54
  5. 2019. augusztus 9. 17:3788.

    Sziasztok!


    Lehet, hogy a régi anyatanyáról van szó. Valamikor az ősidőkben én is jártam ott. Elötte itt az NLC-n. Nórát, aki sajnos már nincs köztünk, említettétek. Az ő neve ismerős, de a többieké nem. Gondolom, új nevek. Az enyém is az. Ha emlékeztek régi nick nevekre innen vagy a tanyáról, írjátok le! Lehet, hogy valaki ismerős lesz. Köszönöm.

  6. 2019. július 8. 22:4187.

    Szep jo estet mindotoknek ezzel a Sydneybe keszult latkeppel.

    előzmény:
    Wippy (86)
    2019-06-27  12:15
  7. 2019. június 27. 12:1586.

    Szia. Örölök, hogy nem feledtél el és megtaláltál. Én már örömmel és némi nosztalgiával emlékszem vissza azokra a szép évekre-pedig tényleg sokat vitáztunk-de nagyon jó volt az. Pezsgett az élet. Nórát akkor is és most is nagyon sajnálom. Örülök az unokáidnak emlékszem még akkoriban született az első. Nálunk is van unoka 4 éves. Igaz nekem nem vérszerinti-Őt is csak úgy kaptam-nagyon aranyos és szeretem.


    Az én Anyukám meghal már 9 éve, de szerintem akkor még pörgött a topik. Az egyik nővérem 4 éve halt meg. 1 Nővérem él még, de Ő nagyon beteg. Utána vérszerinti rokonom nem is marad. Talán a Nővéreim gyerekei, de Németország, Anglia...távol élnek. A keresztlányom él itthon, ő viszont el van foglalva a saját kisfiával és a beteg Anyjával(Nővéremmel) a burkolt és udvarias kérsésedre a válaszom az, hogy éppen ezért nagyon és halmozottan igyekszem vigyázni magamra, mert tudom azt, hogy rajtam is telik az idő(már én is 62 éves vagyok) és magamon kívül senkire nem számíthatok. A nevelt fiaim még az Apjuknak sem segítenek nem hogy nekem. Így Sanyival ketten segítjük egymást, éppen ezért is házasodtunk össze 5 éve. Az Ő ötlete volt, de már látom igaza lett. Már nem számít, hogy régen mi történt, csak egymásra számíthatunk. Kettőnek mégiscsak könnyebb mint egyedül.


     


    Nem is gondoltam és nem is várom el hogy beszélgess velem. De nagyon jól esett az, hogy megtaláltál és Te is már csak a szépre emlékezel. Azt is megértem hogy sok a feladatod. Az a sok-sok év a nlc.-n megmarad egy szép emléknek és jól is van ez így. Szeretettel ölellk Magdi.

    előzmény:
    Valaki* (85)
    2019-06-26  21:13
  8. 2019. június 26. 21:1385.

    Szia! Mint mondtam én nem fogok itt beszélgetni. Van két unokám, anyám idős és nagyon beteg. Szóval nem unatkozom. Csak sok év után körbenéztem az nlc fórumon.  az idősebb korosztály körébenÉs rád akadtam Sajnos a két régi topikot törölték, és már a nick nevekre se nagyon emlékszem. Van aki fent van a facebookon a régiek közül, róluk tudok ezt -azt. Nóra sajnos tényleg meghalt 62 évesen. Utána már nem volt az igazi itt dumálni. 


    Örülök, hogy jól vagy, remélem amiért anno ' szakítottam' veled, megoldódott. 


    Kívánom , hogy legyen legalább fele olyan jó ezt a topik, mint anno a miénk volt. Napi szinten beszélgettünk, vitáztunk, ( veszekedtünk ) A bájolgás nem a mi asztalunk volt De ami elmúlt ,elmúlt. Van helyette más . További szép napokat, jó egészséget mindenkinek ! PUszi


     

    előzmény:
    Wippy (83)
    2019-06-25  16:46
  9. 2019. június 25. 16:5584.

    Akár cicás topik is lehet. Akinek van cicája vagy szereti őket hátha idecsábítom a képekkel.


     


    Bemutatom a cicámat. Ő Tigi. Lassan 7 éves ivartalanított kislány. Nagyon ragaszkodó. Ő a harmadik cicám ugyanúgy mentett mint a másik kettő volt. 2 hetesen került hozzám. Kidobták a tesójával együtt. A testvére a szomszádasszonyomnál él, ugyanilyen jó módban mint Tigi kisannyony. szeretem!!!!

  10. 2019. június 25. 16:4683.

    Sziasztok, itt vagyok. Látom még senki sehol. Még "Valaki" sem jött el. Ami késik nem múlik. 10 év ide-oda majd eljön ismét. Azért írogatok, ha már Márti volt ilyen aranyos, hogy nem hagyta meghalni a topikot amíg én el nem hárítottam a problémát.

  11. 2019. június 24. 06:3882.

    Köszi Mártikám. Nélküled ez nem jött volna létre. Gondolom aki keresett engem előbb vagy utóbb idetalál megint.


    Tegnap du. már nagyon haragudtam mert nem tudtam elhárítani a hibát. Sanyi azt mondta kattintsak arra, hogy elfelejtettem a jelszót-majdnem vele is össze vesztem-mert én nem felejtettem el, megtaláltam a papírt itt is és az én lakásomban is fel voltírva. Azután mégis rákattintottam azonnal küldtek egy linket a levelezésembe adtam egy új jelszót és most azzal vagyok. Legalább beléphehetek végre.

    előzmény:
    martabottyan (80)
    2019-06-24  00:23
  12. 2019. június 24. 06:3381.

    Szia Igeg. A topikot én nyitottam és valami miatt nem tudtam belépni. A kedves barátnőm kölcsön adta a nevét addig amíg a hiba elhárul. Te a barátnőmmel beszélgettél a nagyis topikban de szeretettel várunk ide. Ketten be szoktunk lépni. Nálam is elhárult a hiba kaptam új jelszót így már rendben van.

    előzmény:
    margaret3711 (79)
    2019-06-23  20:34
  13. 2019. június 24. 00:2380.

    Sziasztok azt hitter hogy Nagyon szep es jo napom lesz ma, de ez a nyanvat gep mindig eltunteti az  irasomat.


    Orulok hogy nem hagytam meghalni ezt a topikot igy sikerult  isment egymasra talalnitok!


    Nagyon szep estet  es egy gyonyoru hetet nektek!

    előzmény:
    Wippy (78)
    2019-06-23  19:27
  14. 2019. június 23. 20:3479.

    Leesett a tantusz. Ketten irtatok egy nikkel.

    előzmény:
    martabottyan (73)
    2019-06-23  09:50
  15. 2019. június 23. 19:2778.

    Valaki, mostmár a saját nevemmel várlak. Sikerült belépnem. Mártinak sokszorosan köszönöm, hogy szólt nekem. Gondoltad volna úgy 10 évvel ezelőtt, hogy képes leszek majdnem 1 napot áldozni arra, hogy újra beszélgethessünk?? Hát mert én nem. 10 év az nagyon régen volt talán igaz sem volt. Megváltoztunk-ennyi. Én biztosan.

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10
  16. 2019. június 23. 19:2377.

    Szia. Gyere és beszélgessünk. Nincs időd megértem. Azért jó lenne. Kicsit elhanyagoltam a topikot, de nálunk a bajok néha halmozottan jönnek és nekem sincs időm. Az ember azt hinné, ha majd nem kell járni dolgozni mindenre lesz idő. Hát ez nagyon nem így van. Az én időmet pl. a gyógytornára járás is viszi, de oda viszont nagyon jó járni mert lehet hogy már nem tudnék járni ha nem járnék oda.

    előzmény:
    margaret3711 (75)
    2019-06-23  18:15
  17. 2019. június 23. 19:1976.

    Hát mégis sikerült belépnem a saját nevemmel. Majdnem 1 napig küzdöttem. Köszönöm Márti a segítséget már több alkalommal is. Az adósod vagyok.

  18. 2019. június 23. 18:1575.

    Szia!


    Koszonom,hogy lathatlak.Par evvel ezelott valtottunk par uzenetet a Nagyik topikban.


    Neha,  bekukkantok,irni sajnos nincs idom.


     

    előzmény:
    martabottyan (73)
    2019-06-23  09:50
  19. 2019. június 23. 11:2174.

    Várlak, regisztrálni és belépni sem tudok. Amúgy ahogyan itt nézelődtem a szeparéban ott van a régi topik átnevezve. Mi nyolcan egymásért. Üdv a többieknek!

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10
  20. 2019. június 23. 09:5073.

    Nos én nem rejtőzködöm nincs miért. Soha nem is tettem. Itt van egy kép rólunk. Neked küldöm. Karácsony alkalmával készült Nővéreméknél. Amúgy 1 hete betöltöttem én is a 62. életévemet.

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10
  21. 2019. június 23. 09:4172.

    Kedves "Valaki" nos újra olvastalak, és Te magad írtad azt, hogy szívesen írsz ha valaki szól hozzád. Hát én szóltam és örülök ennek. Várom az írást.A virág jel volt a kabalám ha még emlékszel arra is. Erről felismersz. Amíg nem tudok másik nevet csinálni a Mártiéval jövök. Kölcsön adta, annyira rendes nő. Na nem csak ezért. Mártit már egy másik topikból ismerem. Miután kiléptem Tőletek egy-általad is ismert hölgy, de nem nevezem meg-meghívott házájuk. Innen az ismeretség Mártival. Sajnos az a hölgy már nem ismerősöm a fécen sem, mindannyiónkat törölt-én legalábbis úgy tudom-poltikai nézetkülönbség miatt. Ez önmagában is nevetséges mert én nem is politizálok, bár néha elmondtam a véleményemet. Nekem a legnagyom bőnöm az volt a Hölgy szemében hogy Botka városában lakom.. Egyenlóre ennyi, sok mindent tudsz már. Várlak.

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10
  22. 2019. június 23. 09:2671.

    Szia "Valaki". Nagyon megörültem Neked. Amikor a Márti írta, hogy itt megjelentél el sem akartam hinni. Előjött a múlt. Tudod az idő mindent megszépít. Voltak koccanások abban az időben köztünk, de mégis az életünk része volt. Rég volt. Miért nem akarsz jönni ide beszélgetni?? A fécet én sem szeretem, ugyanúgy vagyok vele ahogyan Te írtad hogyha őszinte véleményt akarnák mondani bizonyos dolgokról nem vállalnám fel a nevemet arcomat. Ez nem álságos bár lehet hogy manapság ez a divat de én már nem vagyok divatos. Remélem tudok csinálni új nicket és komolyan mondom VÁRLAK!!!


    Esküszöm minden nap...jó hetente 3 alkalommal.....benézek ide. Velem sütireceptekről nem fogsz beszélgetni, azóta sem tudok sütni amit Te küldtél azt sütöm. Néha.


    Unokákról sem, mivel az unokánk tulajdonképpen CSAK a Sanyi unokája, én azt is csak úgy kaptam.


     


    Nagyon jó lenne néha csevegni, igen unalmas az életem. Egyik részről. Más részről viszont mozgalmas hogy a fene vigye el. Tudod van az, hogyha az ember valamit nagyon akar, nagyon kér a fentiektől és BÁRMI ÁRON ragaszkodik hozzá megadatik. Nekem megadatott, még össze is házasodtunk. De az nem volt benne a csomagban amit én "megvettem" hogy Sanyinak a kisebbik fiát vissza kapom. Azt hiába írnám, hogy jelölj a fécen, mert kb. 17 év ismertség alatt sem árultad el a nevedet, sem az merre laksz. Rólam elméletileg tudod az adatokat, csak a vezeték nevem változott meg. Mivel férjhez mentem. Még abban az életkorban is szoktak. Néha.


    A többiekről semmit nem tudok. Az a költőnő ismerősöm volt a fécen, de véletlenül kitörőltem. Amikor törőltem magamat kb.12 éve a zárt topikból azt hittem hogy Nóra sem halt meg, mert akkoriban derült ki, hogy az egész topik egy kamu volt. Arra gondoltam, hogy a halála is megszervezett. Mint az egész topik, amit én annyi éven keresztül igaznak hittem. Az hogy ilyen dolgok vannak a neten én még akkor nem tudtam, és általában nem is volt.


    De ez sem baj, mondtam az írásom elején, hogy az idő mindent megszépít. Én már nagyon jó szívvel emlékezek vissza hiszen évekig "ott éltem köztetek" az életem része volt.


     


    Jó lenne ha néha váltanánk pár szót. Ha enged regisztrálni felismersz, hiszen most is felismertél. A régi nickemet nem veszem vissza az az énem már a múlt. Várlak.

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10
  23. 2019. június 23. 08:5770.

    Szia Márti. Köszönöm, hogy kölcsön adtad a nickedet. Az enyém nem működik. Csinálni akartam másikat, azt sem engedi.

    előzmény:
    martabottyan (69)
    2019-06-22  23:37
  24. 2019. június 22. 23:3769.

    Kedves Valaki atadtam az uzenetedet a baratnomnek, nagyon szeretne veled felvenni a kapcsolatot, egybol rad ismert. de nem engedi irni a topik  holnap isment megprobaja, magigerte nem adja fel, es megkert hogy iram ezt meg neked!

    előzmény:
    Valaki* (67)
    2019-06-10  19:10

Címlap

top