Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ágyi Poloska Irtás Házilag

Magyar Judit
Létrehozva: 2019. május 31. 19:39

Sziasztok! Kinek és hogyan sikerült megszabadulnia az Ágyi Poloskától? Nálunk Csepel jelenleg "tele" van poloskával.Gondolok itt a tizes tömbünkre,már a közös képviselő közös irtást rendelt el a ház számlájára.Két hetente jönnek a "fújósok" de nem nagy sikerrel járnak.Pár nap mulva megjelennek újra ezek a kis vámpirok. Már a lakás eladásán gondolkodunk ha nem oldja meg valahogy a közösképviselet.Elsősorban tapasztalatokat véleményeket várok,hogy kinek és hogyan sikerült a tömbjükből kiirtani az Ágyi Poloskát.Üdvözlettel: Magyar Judit.


  1. 2019. június 16. 15:0610.

    Szia,nálunk detto ugyanez volt a helyzet tavaly. A ház tele volt poloskákkal mert az egyik kedves lakó mániás gyüjtőgető volt s elterjesztette a lépcsőházat velük.Nekünk ami segitett akkor egy amcsi eljárás a magashővel irtás,férjem szedte valahonnan a telefonszámukat jöttek megcsinálták megszünt,na de nem volt ilyen egyszerű ám.Elötte hozzánk is számtalanszor jöttek a fújósok és eláztattak minden cuccunkat és jó marha büdi is lett.Kiadták a férjemnek az ukászt hogy mivel a ház fertözött ezért amit lehet szilikon gumipasztával szigerteljünk el.A szellözökre szunyoghálót,utána jöttek megcsinálták és eltűntek a poloskák,de persze ez nem ilyen egyszerű volt csak leirni az.Én lementettem az elérhetőségét azoknak akik nálunk jártak sose tudni alapon,igy most megosztom veled.Remélem ezzel megoldodik a te rémálmod is,tudom miről beszélsz,mi átéltük egyszer már.Itt a telefonszáma érdeklöd meg hogy oldható ez meg nálatok is.Remélem segitettem és megoldodik nálatok is ez. A száma:  30 2966627 


     


    idézet:
    Milán (7)
    2019-06-02 13:51:17

    Köszi Milán a segitséget. Nincs semmi változás,időnként jönnek a fújúsok általában kéthetente. Beszéltem telefonon a vegyszermentes irtókkal akit Milán ajánlott vagyis aki száraz magashővel dolgozik és leegyeztettünk egy időpontot. Bennük a reményem. A házi praktikákon már túlléptünk itt az semmit nem használt.

    előzmény:
    Milán (7)
    2019-06-02  13:51
  2. 2019. június 15. 06:189.

     nem nagyon lehet toluk csak ugy megszabadulni


    a szallodaipar ,miutan borzalmas veszteseget szenvedett  a poloskak miatt , hokezelessel  vedekezik


     ,mint valami tepsibe berakjak a matracokat es " sutik " gozolik vagy  egy orat 


    ---


     vagy  olyan matrac vedoket ,lepedofeleket hasznalnak ,ami a mikroszkopikus  meretu allatkakat sem engedi ki 


    __


      automata mosogepben lehet a mozdithato dolgokat fertotleniteni  ...


     ha van ilyen fertotlenito programod


    ___


     hazimodszer : utaljak az allatkak az illolajok szagat  ,a hintoport -  ha jol  beszorod vele a matracot es a falak tovet ,akkor legalabb annyit elersz , hogy kimozditod oket a rejtekhelyukrol  -  es akkor vegzel veluk ...


    ____


    regi hazi modszer : az agy labait kis talkakba tenni  -es a talkakba vizet -  abba belefulladnak


    _____


     de a legjobb modszer  az ehen halatas -  el kell koltozni minimum ot honapra  ...


     ez egy nagyon komoly problema  az egesz vilagban -  sokaig  nem volt , es  a porszivo elterjedesevel magyaraztak a kis allatkak eltuneset  ... most ki tudja mitol , de burjanzanak , van ahol korhazakat ,iskolakat ,konyvtarakat tamadtak meg 


      nem szabad legyinteni ra  ...


     

  3. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 14. 11:258.

    Van változás?

  4. 2019. június 2. 13:517.

    Szia,nálunk detto ugyanez volt a helyzet tavaly. A ház tele volt poloskákkal mert az egyik kedves lakó mániás gyüjtőgető volt s elterjesztette a lépcsőházat velük.Nekünk ami segitett akkor egy amcsi eljárás a magashővel irtás,férjem szedte valahonnan a telefonszámukat jöttek megcsinálták megszünt,na de nem volt ilyen egyszerű ám.Elötte hozzánk is számtalanszor jöttek a fújósok és eláztattak minden cuccunkat és jó marha büdi is lett.Kiadták a férjemnek az ukászt hogy mivel a ház fertözött ezért amit lehet szilikon gumipasztával szigerteljünk el.A szellözökre szunyoghálót,utána jöttek megcsinálták és eltűntek a poloskák,de persze ez nem ilyen egyszerű volt csak leirni az.Én lementettem az elérhetőségét azoknak akik nálunk jártak sose tudni alapon,igy most megosztom veled.Remélem ezzel megoldodik a te rémálmod is,tudom miről beszélsz,mi átéltük egyszer már.Itt a telefonszáma érdeklöd meg hogy oldható ez meg nálatok is.Remélem segitettem és megoldodik nálatok is ez. A száma:  30 2966627 


     


  5. 2019. június 2. 10:336.

    Bizonyos időközönként jönnek az irtók akikkel a ház leszerződött.De megmondták csodára ők sem képesek az e.u. kivonta a forgalomból a régi bevált hatékony vegyszereket igy maradt a locspocs.Lassan elrothad az ágyunk a sok nedűtől,Angol és Amcsi oldalakon szemezgetek ők hogyan irtanak és teljesen más a rendszer ott mint itthon.Ott van egy eljárás amit magas forró hővel végeznek állitólag ez ér valamit.Itthon csak pár cég foglalkozik velük.De ameddig ház fertözött addig semmit sem érünk el ezzekkel az irtásokkal.

  6. 2019. június 1. 13:195.

    Nekünk volt szerencsénk hozzá, évtizedekkel ezelőtt. A szomszéd ciánoztatott /akkor még minősített gázmester, méregvizsgával, kisipari módszerrel ezzel a rendkívül veszélyes gázzal is dolgozhatott /persze a rovarok hozzánk költöztek. Mi egy kontakt hatású, azóta már szintén betiltott porozószerrel védekeztünk /Gesarol/ Persze a betiltott rovarölő szerek helyett ugyanolyan hatásos, más hatóanyag tartalmúakat lehet kapni. A házban viszont lehetőleg egyszerre kell végezni az irtást, amit egy nagytakarítással, a petézőhelyek bepermetezésével kell kiegészíteni, mert különben a bogarak átvándorolnak egyik lakásból a másikba. Nagyon macerás, de nem megoldhatatlan feladat, az összes lakó együttműködésére van szükség.

    előzmény:
    Magyar Judit (4)
    2019-06-01  08:10
  7. 2019. június 1. 08:104.

    Nem tudom, de borzalmas lehet.Szegény.


    Ezekről mindig azt gondoltam,hogy téynleg csak az ágyban lehetnek ha vannak.Ezek szerint nem.

    idézet:
    Csend Ike (2)
    2019-05-31 22:01:00

    Elszomoritó mert sok helyen azt olvastam,hogy szinte kipusztithatatlan.Lehet elköltözés lesz a végső megoldás!

    előzmény:
    Csend Ike (2)
    2019-05-31  22:01
  8. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 31. 22:043.

    Utána olvastam és tényleg, ezek átjárhatnak a s"szomszédba étkezni" ha már nincs ennivalójuk.


    Órület!

    előzmény:
    Csend Ike (2)
    2019-05-31  22:01
  9. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 31. 22:012.

    Nem tudom, de borzalmas lehet.Szegény.


    Ezekről mindig azt gondoltam,hogy téynleg csak az ágyban lehetnek ha vannak.Ezek szerint nem.

Címlap

top