Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konnyuszerkezetes haz

Birkas-Kovats Aniko
Létrehozva: 2020. január 25. 12:02

Konnyuszerkezetes kesz hazat vasaronank, kinek van tapasztalata?


 


Koszonom a valaszokat

  1. 2020. február 5. 07:576.

    Helló !!Ha érdekel, én könnyűszerkezetes házak építésével foglalkozom."facebook beketető" néven.A Honlapom is készülőben van.Az ország egész területén vállalok munkát.

  2. 2020. január 29. 18:215.

    Egy szempont.....

  3. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. január 27. 17:154.

    A könnyűszerkezetes ház teherhordói nem csak fa. (Egyébként az a fa előkezelt, tehát bizonyos fokig "védett").


    A leginkább megfelelő szerintem az acélteherhordó váz, nem fejtegetném most hogy mi a kettő között a különbség.


    Ismerösnél végigaszisztáltam a telepítést, puszta kíváncsiságból.


    Egyébként itt egy oldal, nézegesd, talán megkönnyíti a döntést:


     


    https://www.tukorbenavilag.hu/epitoipar/konnyuszerkezetes -hazak-tudnivalok/


     


    De látom, hogy ennek az építési módnak egész kis irodalma van.Olvasgass és látni fogod, mi az amit vállalni tudsz és mi az ami nem tolerálható a részedről.


     


    l

  4. 2020. január 27. 16:363.

    Én sem vagyok könnyűszerkezet - szakértő, de egy időben körülnéztünk a piacon, és tájékozódtunk a könnyűszerkezet előnyeiről. Tény, hogy az előre elkészített alapra igen rövid idő alatt fel lehet állítani. A szigeteléssel sincsen semmi baj, de egyes tudorok szerint könnyen belemennek a falba a rovarok és esetleg a rágcsálók is, irtásuk pedig nehézkes. A teherhordó elemek anyaga fenyőfa, igen fontos a jó favédelem.

    előzmény:
    demise (2)
    2020-01-26  22:20
  5. 2020. január 26. 22:202.

    Miért nem kérdezel meg egy szakembert? Az NLC-n kevés műszaki hozzáértő van szerintem.

Címlap

top