Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kutya Agility

Torolt_felhasznalo_609598
Torolt_felhasznalo_609598
Létrehozva: 2004. október 5. 15:56
Sziasztok... Ötleteket szeretnék gyüjteni... Van egy nagyon aranyos, okos münsterlandi vizsla kutyám aki nagyon szivesen tanul érdekes dolgokat... Ismeri név szerint a játékait, megmutatja, hogy csinálnak a lányok stb. Most valami újat szeretnénk tanulni de sajnos semmi ötletem nincs... Butus kutya mama vagyok:-)
esetleg van ötletetek, hogy mit lehetne betanítani neki?
Elöre is köszönöm a hozzászólásotokat...
  1. 2022. Április 5. 19:027.

    A sportok nem érdekelnek? Vannak kutyasportok amelyek nagyon jók erre:


    7 kapcsolat erősítő kutyasport


     

  2. Torolt_felhasznalo_609598
    Torolt_felhasznalo_609598
    2004. október 6. 10:286.
    Yuhi az elfekszik már megy nekünk, igaz még picit gyakorolni kell de nagyon ari mikor eldöl és várja a finomat:-)))
    előzmény:
    Katuss (2)
     
  3. Torolt_felhasznalo_609598
    Torolt_felhasznalo_609598
    2004. október 5. 19:345.
    A versenyzés az jó ötlet csak az a gond, hogy oda sok idö kell és azért nem vagyunk ennyire okosok:-) Az a gond ha kint a természetben akarunk valamit tanulni akkor az egér lyuk az mindig érdekesebb:-) Ilyenek a vadász kutyák és én igy imádom öt:-)
    előzmény:
    Milu (4)
     
  4. 2004. október 5. 16:424.
    Az agility tényleg jó ötlet. Én versenyeztem is és nagyon élvezték a kutyák:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609598 (3)
     
  5. Torolt_felhasznalo_609598
    Torolt_felhasznalo_609598
    2004. október 5. 16:173.
    Köszike szépen az ötleteket. . . Az elfeksziket rögtön el is kezdjük tanulni:-) A telefonos nagyon tetszik csak picit félek nehogy lenyelje mert olyan pici (mármint a telefon):-)))
    előzmény:
    Katuss (2)
     
  6. 2004. október 5. 16:112.
    Szia! Mi mindig nagy sikert aratunk azzal, hogy a kutyánk hozza a csörgő mobiltelefont, ez mindenkinek tetszik. Csak arra figyelj, hogy ha rezgőrevanállitva, akkor ált. nem működik a dolog, legalábbis nálunk nem. Gondolom a pacsi és egyéb egyszerű dolgokon már túljutottatok :-) Aztán mi még megtanultuk a fekszik után az elfeksziket, ami abból áll, hogy teljesen eldől az oldalára és úgy csinál, mintha aludna. na ez is nagyon édes. Bukfenc retriever, tehát alapból apportíroz, na az is tetszik az embereknek. Hát ennyi jutott az eszembe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_609598 (1)
     

Címlap

top